امداد خودرو جاده ای شبانه روزی و نکات مهم # گارانتی 1

خودروبر کفی-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

خودروبر کفی-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی-ثامن بار


امداد خودرو جاده ای شبانه روزی، تولید خودرو نیز به دلیل افزایش تقاضا برای مالکیت خودرو افزایش یافته است. این مشکل باعث شده تا خودروهای تولیدی به نقاط مختلف کشور که خودرو مورد نیاز است ارسال شود. در این حالت تقاضا برای تجهیزات زیاد است. امکان آسیب دیدن خودرو را می توان به صفر رساند. یکی از کارآمدترین وسایلی که در این زمینه استفاده می شود، براکت کف است. از آنجایی که خودرو به طور کامل بر روی کریر نصب شده است، احتمال آسیب در آن صفر است. وسیله نقلیه در شرایط امن حمل خودروبر می شود.

فهرست مطالب

هزینه کمک خودرو و امداد خودرو جاده ی شبانه روزی

خدمات تعمیرات شامل موارد مهمی همچون موارد زیر است

تعمیرات و  امداد خودرو و اتومبیل تهران

خدمات گارانتی و پشتیبانی شرکت امداد خودرو در تهران

گزیده مطالب مقاله ی امداد خودرو جاده شبانه روزی

سوالات متداول درمورد امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

گالری تصاویر

خودرو بر 1-بهترین هزینه های خودرو بری

خودرو بر 2-امداد خودرو تهران

خودرو بر 3-حمل ایمن خودرو شما

هزینه کمک خودرو و امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

هزینه کمک خودرو بر اساس نوع خدمات ارائه شده برای تعمیر نقص فنی خودرو و زمان لازم برای تعمیر نقص فنی خودرو به طور کلی محاسبه می شود. در واقع امداد جاده ای که خودروها را در محل تعمیر می کند. هزینه را بر اساس نوع قطعات مکانیکی مورد نیاز برای رفع ایرادات فنی خودرو و زمان صرف شده محاسبه می­کند. البته در صورت نیاز به انتقال خودرو به نمایندگی جهت تعمیرات، بسته به شرایط خاص این سرویس باید در لیست هزینه در نظر گرفته شود. امداد خودرو جاده ای شبانه روزی پس فقط برای کمک تماس بگیرید.

بنابراین به طور کلی می توان گفت که تعیین بهای تمام شده با توجه به موارد زیر محاسبه می شود. مبلغ ورودی هزینه نوع خدمات ارائه شده برای رفع مشکل فنی خودرو حمل و نقل وسیله نقلیه زمان تعمیر خودرو امدادگران توقف ساعتی، زمان تقریبی و غیره.

تعمیرات که با تماس و درخواست امداد لوازم یدکی شامل حضور امدادگران در محل مورد نیاز و تعمیر عیوب فنی خودرو در کمترین امداد خودرو جاده ای شبانه روزی زمان ممکن می باشد. در واقع در هر جا و مکانی که خودروی شما به دلیل نقص فنی یا تصادف پارک شده باشد. پرسنل امداد جاده ای برای بررسی های لازم در محل حضور خواهند داشت. اما در صورتی که اکیپ امداد و نجات تعمیرات و حل مشکل حضور داشته باشد. به هر دلیلی نتواند خودرو را روشن کند. طبق استانداردهای تعیین شده برای خودرو بر 1 تعویض قطعات فنی خودرو، مشکل را برطرف می کند اقدام خواهد کرد.

عنوان امداد خودرو جاده ای شبانه روزی
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1503 کلمه
مدت زمات مطالعه 16 دقیقه

حمل خودرو با تریلی-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

حمل خودرو با تریلی-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی-ثامن بار

خودرو بر 1-بهترین هزینه های خودرو بری

خدمات تعمیرات شامل موارد مهمی همچون موارد زیر است

خدمات تعمیرات در سراسر کشور به صورت 24 ساعته برای تمامی رانندگان عزیز ارائه می شود. از طریق درگاه رسمی شرکت یدک می توانید به کلیه خدمات ارائه شده توسط این شرکت دسترسی داشته باشید. با توجه به مشکلات پیش آمده درخواست خدمات تعمیر و نجات را ارسال نمایید.

  • به سرعت نیروهای امدادی را به محل درخواستی مشتری اعزام کنید
  • تعمیرات و عیب یابی مشکلات فنی خودرو خود را انجام دهید
  • خدمات نجات در 24 ساعت شبانه روز خودروبر در دسترس است
  • انتقال سریع و آسان خودروهای معیوب به نزدیکترین امداد جاده ای
  • تعیین حداقل دستمزد برای تعمیرات

ایران خودرو از تعرفه معاف است: تعرفه کمک خودرو در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل مهم در محاسبه هزینه امداد و نجات این است که تیم امداد تا چه حد می تواند به ماشین شما برسد. فواصل رفت و برگشت در محاسبه این قیمت تاثیر دارد. نرخ کمک خودکار ممکن است در شرایط خاص جاده یا فصلی کمی متفاوت باشد. ضمناً هزینه تعویض قطعات و همچنین دستمزد کارگر نیز به این قیمت اضافه می شود. امداد خودرو جاده ای شبانه روزی که در واقع جزو هزینه های جانبی خودرو می باشد.

اگر ماشین شما نیاز به حمل و نقل داشته باشد. مسافتی که ماشین حمل می شود (تریلر) با فاکتور متفاوتی در هزینه کمکی خودرو لحاظ می شود. مدت زمان تعمیر خودرو نیز به هزینه آن اضافه می شود. بدیهی است در صورتی که مدت اقامت کمتر از 30 دقیقه باشد، هزینه اضافی محاسبه نمی شود. ضریب هزینه کمک خودرو صفر خواهد بود.

تعمیرات و  امداد خودرو و اتومبیل تهران

همانطور که گفتیم، تعمیرات خودرو بر 2 ایران خودرو خدمات گسترده ای را در سراسر ایران ارائه می دهد. حتی در کوهستان، هلیکوپترهای امداد امداد خودرو شبانه روزی تهران خودرو می توانند کمک کنند. تقریباً هر مشکلی برای خودروی شما در سفر یا رفت‌وآمدهای شهری وجود داشته باشد. با خدمات امداد خودرو دپارتمان تعمیرات   خودرو در ایران قابل حل است. تعویض کلیه قطعات، سرویس 6 ماهه یا یک ساله خودرو، تعویض روغن، تعویض شیشه سوئیچ از جمله خدماتی است که معمولا تقاضای زیادی دارد.

اما در صورت داشتن کارت اشتراک امداد می توانید از تمامی خدمات تعمیرات امداد خودرو در هر نقطه از ایران با هزینه کم استفاده کنید. علاوه بر این، درصورت بروز مشکل در جاده، تمامی مسافران خودروی شما بصورت رایگان به یک شهر مجاور منتقل خواهندشد. خدمات دستیار خودکار برای مدیران امداد خودرو جاده ای شبانه روزی خودرو. گاهی اوقات خودروی شما به دلیل تصادف یا نقص فنی در قطعات خودرو توانایی رانندگی خود را از دست می­دهد. گاهی جابجایی ماشین می تواند تصادف باشد.

کفی خودروبر-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

کفی خودروبر-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی-ثامن بار

خودرو بر 2-امداد خودرو تهران

خدمات گارانتی و پشتیبانی شرکت امداد خودرو در تهران

اگر نیاز به استفاده از خدمات کمک خودرو Car Manager در حین گارانتی دارید، خبر خوبی برای شما داریم. در طول مدت گارانتی کلیه هزینه های لازم برای اولین بازدید از خودرو (توسط نیروهای امدادی). انتقال خودرو (بکسل) به نزدیکترین مرجع مورد تایید کارخانه (در صورت نیاز) کاملا رایگان خواهد بود.

اعزام امدادگران (رایگان در طول دوره گارانتی) خودرو را با احتیاط به نزدیکترین نمایندگی مجاز امداد خودرو جاده ای شبانه روزی ببرید. نکات ایمنی خودرو را در نظر داشته باشید (رایگان در طول دوره گارانتی.) تعمیرات خودرو توسط امدادگران بر اساس مقررات مصوب، بر اساس نوع کار انجام شده. زمان مورد نیاز برای تعمیرات توسط بخش دریافت می شود. قطعات یا قطعات مورد نیاز را خریداری کنید به طور کامل پرداخت کنید. نیروهای امدادی را با تخصص و مهارت کافی استخدام کنید. این کار برای به حداقل رساندن احتمال آسیب ناشی از نیروهای بی تجربه انجام می شود. همچنین با استخدام امدادگران نخبه، مشتریان از خدمات آنها رضایت بیشتری دارند.

از قطعات و پارچه های باکیفیت استفاده خودروبر کنید. بدون شک، همه ما از معایب استفاده از قطعات بی کیفیت در هر دستگاهی می دانیم. خودروها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگر از قطعات بی کیفیت استفاده می کنید. می توانید به قطعاتی مانند موتور خودروی خود (به عنوان گران ترین) آسیب وارد کنید. کلیه هزینه هایی که هنگام استفاده از خدمات جانبی خودرو مدیران خودرو از شما دریافت می شود در قالب قوانین وضع شده است. در نهایت این هزینه ها بستگی به گارانتی بودن خودرو شما دارد. به صورت رایگان یا تحت گارانتی از شما دریافت می شود.

گزیده مطالب مقاله امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

یدک کش، حمل جرثقیل، در صورتی خودرو بر 3 که خودروی شما به دلیل نقص فنی قابل جابجایی نباشد. جابجایی می تواند خطرناک باشد و می توانید 24 ساعته و 7 روز هفته در سراسر کشور با ما تماس بگیرید. یک متخصص همیشه در کنار شما خواهد بود. اگر هنگام مسافرت یا در جاده ماشین شما خراب شد، باید بهترین کمک ممکن را در نظر بگیرید. با داشتن یک کمک کننده خوب، دیگر نیازی به نگرانی و استرس نخواهید داشت. با خیال راحت به سفر خود ادامه دهید و از سواری لذت ببرید.

تریلی خودروبر-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

تریلی خودروبر-امداد خودرو جاده ای شبانه روزی-ثامن بار

خودرو بر 3-حمل ایمن خودرو شما

سوالات متداول درمورد امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

  1. چگونه ماشین را با تریلر حمل کنیم؟

از این روش برای جابجایی خودروهای سبک و سنگین استفاده می شود. معمولا در خودروهای سبک نیسان و مزدا و همچنین خودروهای سنگین، کامیون یا کامیون، خاور و … استفاده می شود که در این روش تریلر به وسیله نقلیه مورد نظر ارسال می شود.

  1. تعرفه قیمت خودرو چقدر است؟

شرکت های حمل و نقل موتوری موظفند. با نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه تحت نظارت اتحادیه عمل می کند. هزینه کمک خودرو بر اساس نوع خدمات ارائه شده برای تعمیر نقص فنی خودرو و زمان لازم برای تعمیر نقص فنی خودرو به طور کلی محاسبه می شود. مالک اجازه هیچ گونه پرداخت اضافی را نمی دهد. زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و باید تمامی قیمت های مصوب را از اتحادیه دریافت کند.

  1. معایب تریلر چیست؟

این جابجایی فقط در خودروهای سبک و نیمه سنگین کاربرد دارد. اگر وسیله نقلیه با چرخ یا موتور مشکل داشته باشد، نمی توان آن را از این طریق حمل کرد. در حین حمل و نقل در صورت عدم رعایت اصول یدک کشی یا عدم مهارت کافی در بکسل. می تواند به جلوی خودرو و سیستم تعلیق آسیب برساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!