امداد خودرو شبانه روزی تهران واهمیت 1#بیمه امداد خودرو

حمل خودرو - امداد خودرو شبانه روزی تهران

حمل خودرو - امداد خودرو شبانه روزی تهران - ثامن بار


امداد خودرو شبانه روزی تهران پنچر شدن لاستیک خودرو. مشکلات باتری یا هر گونه نقص مکانیکی که می تواند بر سفر شما تأثیر بگذارد، طبیعی است. اگر در وسط راه اتفاق بیفتد، کمک گرفتن یا مکانیک برای تعمیر آن سخت است. اما اگر این بیمه را دارید یا با امداد جاده­ای آشنا هستید، در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید. برخی از بیمه‌گران خدمات امداد جاده‌ای را به‌عنوان بخشی از یک سیاست جامع پایه ارائه می‌کنند. در حالی که برخی دیگر آن را به‌عنوان پوشش اختیاری یا تکمیلی با بیمه‌نامه اصلی ارائه می‌کنند. در صورت پنچری، نشتی برق، تریلر، خالی باک بنزین و غیره شرکت بیمه خودروبر محض اطلاع به خدمات اورژانسی می‌پردازد.

فهرست مطالب

پوشش امداد جاده ای امدادخودرو شبانه روزی تهران

چندین فاکتور که باید قبل از خرید این پوشش در نظر بگیرید

نیاز به بیمه امداد جاده ای و اهمیت آن

هزینه تحت پوشش امداد امدادخودرو شبانه روزی تهران شرکت بیمه

خلاصه و گزیده مطالب آورده شده در مقاله بالا

سوالات متداول در مورد امدادخودرو شبانه روزی تهران

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – لمداد خودرو تهران

خودرو بر 2 -کامل ترین  بیمه امداد خودرو

خودرو بر 3 – حمل خودرو

پوشش امداد جاده ای امداد خودرو شبانه روزی تهران

موارد زیر خودرو بر 1 را پوشش می دهد:

  • خدمات یدک کش
  • یک کلید یدکی تنظیم کنید
  • کمک تلفنی
  • تعمیرات جزئی
  • اسکان حمل و نقل جایگزین
  • شروع پرش باتری

اگر به جایی خارج از شهر سفر می کنید. به طور ناگهانی با خودروی خود مشکل پیدا کردید، فوراً با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و کمک بگیرید. شرکت های بیمه شبکه ای از گاراژهای مختلف خواهند داشت. یا شعبه های خود را در بسیاری از مکان ها برای مقابله با چنین شرایطی خواهند داشت. پس از اطلاع، شرکت بیمه به شما در مورد درخواست شما برای موارد فوق کمک خواهد کرد.

عنوان امداد خودرو شبانه روزی تهران
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1518 کلمه
مدت زمات مطالعه 15 دقیقه

کفی خودروبر - امداد خودرو شبانه روزی تهران

کفی خودروبر – امداد خودرو شبانه روزی تهران – ثامن بار

خودرو بر 1 – لمداد خودرو تهران

چندین فاکتور که باید قبل از خرید این پوشش در نظر بگیرید

در صورتی که این سرویس در سیاست اولیه لحاظ نشده باشد. سن خودرو یکی از عوامل اصلی انتخاب این سرویس است. با بالا رفتن سن خودرو، احتمال بروز مشکلات مکانیکی یا موتوری زمانی که ماشین را برای مدت طولانی رانندگی می کنید، افزایش می یابد. به همین دلیل است که اکثر شرکت های بیمه این خدمات را برای خودروهای بالای 5 سال ارائه نمی دهند. کارمزد سالانه در صورت پیشنهاد هر سال افزایش امداد خودرو شبانه روزی تهران می یابد.

هر شرکت بیمه هر ساله مقدار مشخصی کمک جاده ای را ارائه می کند. بنابراین توصیه می شود قبل از استفاده از سرویس، اعداد بالاتر را بررسی کنید. با این حال، اگر قصد سفر طولانی دارید، بهتر است اجزای کلیدی خودروی خود را بررسی کنید. قیمت طرح عمدتاً به سن خودرو، تعداد خدماتی که انتخاب می‌کنید. نوع مسیرهایی که ممکن است بخواهید از آن خدمات استفاده کنید بستگی دارد. اگر فقط خدمات شهری محدود را انتخاب کنید، هزینه کمتر از انتخاب همزمان سرویس شهری و بزرگراه است. IRDA قیمت استانداردی برای این کار تعیین نمی کند، فقط به شرکت بیمه بستگی دارد. پس حتما قبل از انتخاب یکی از آنها امداد خودرو شبانه روزی تهران خوب فکر کنید.

امداد جاده ای یک بیمه ضروری است که هر صاحب خودرو باید برای دریافت کمک فوری از شرکت بیمه در مواقع اضطراری داشته باشد. اگر یک بیمه نامه جامع ارائه می شود، نیازی به خرید جداگانه نیست. در غیر این صورت باید خرید آن را به عنوان یک سیاست مستقل در نظر بگیرید. برای جلوگیری از چنین خرابی هایی، توصیه می شود. قبل از سفرهای طولانی، ماشین خود را به طور مرتب سرویس کنید و آن را به نمایندگی چک کنید.

نیاز به بیمه امداد جاده ای و اهمیت آن

هنگام خرید بیمه نامه خودرو، صاحبان خودروبر خودرو این تصور را پیدا می کنند. که بیشتر خدمات تحت خودرو بر 2 پوشش بیمه نامه اصلی قرار می گیرند با این حال، اینطور نیست. در مورد بیمه نامه شخص ثالث، بیمه گر پوشش هایی را برای تعمیر یا تعویض قطعات دارایی شخص ثالث و همچنین پوشش هزینه های پزشکی گسترش می دهد. با بیمه نامه جامع خودرو بیمه گذاران و اشخاص ثالث پس از حادثه تحت پوشش قرار می گیرند.

با این حال، در حالی که پوشش بیمه نامه جامع خودرو را می توان در بسیاری از شرایط استفاده کرد. نه فقط در صورت بروز حادثه، پوشش و خدمات آن نیز محدود است. در اینجا پوشش اضافی مورد نیاز خودرو بر بین شهری است. اگرچه آنها باید بیش از حق بیمه خودرو خریداری شوند، اما پوشش بیمه گذاران را افزایش می دهند. در نهایت هزینه های خارج از جیب را کاهش می دهند. یکی از این پوشش های اضافی مفید، روکش امداد جاده ای است. در صورت خرابی وسیله نقلیه بیمه گذار، کمک ارائه می شود. برخی از بیمه گذاران نیز در صورتی که تعمیرات مدتی طول بکشد، مزایای مسکن را برای بیمه شدگان درنظر می­گیرند. با این حال، مردم باید بیمه امداد جاده ای را بر اساس نیاز خود و چندین عامل خریداری کنند.

امداد خودرو - امداد خودرو شبانه روزی تهران

امداد خودرو – امداد خودرو شبانه روزی تهران – ثامن بار

خودرو بر 2 -کامل ترین  بیمه امداد خودرو

هزینه تحت پوشش امداد امداد خودرو شبانه روزی تهران شرکت بیمه

معافیت‌های خودروی سواری کمک‌های جاده‌ای مانند معافیت‌های بیمه پایه خودرو است. اگر خرابی نتیجه یا به دلیل شرایط دیگری باشد که در لیست محرومیت سند بیمه نامه ذکر شده است. بیمه شده باید تا زمانی که خدمات هنوز در دسترس است، هزینه های خود را از جیب خود بپردازد.

سن ماشین مهم است: به طور معمول، با خودروهای جدید، خودروسازان کمک های کنار جاده ای را به عنوان یک ویژگی جایزه هنگام خرید وسیله نقلیه ارائه می دهند. با این حال، بیمه امداد جاده ای فقط برای چند سال اول در دسترس است. اگر خودروساز پوشش امداد جاده ای را ارائه خودروبر می دهد. نیازی به گنجاندن پوشش امداد جاده ای اضافی در بیمه نامه خودروی شما نیست. با این حال، اگر وسیله نقلیه قدیمی­تر باشد، مثلاً بیش از 5 سال، بیمه امداد جاده ای کاملاً ضروری است. زیرا در صورت خرابی وسیله نقلیه هزینه تعمیرات را پوشش می دهد. همچنین اگر خودرو در مکان نامعلومی خراب شود، پوشش امداد جاده ای بسیار مهم خواهد بود.

خلاصه و گزیده مطالب آورده شده در مقاله بالا

پنچر شدن لاستیک مشکل باتری یا هر گونه خرابی مکانیکی که می تواند بر سفر شما تأثیر بگذارد طبیعی است. اگر در وسط راه امداد خودرو شبانه روزی تهران اتفاق بیفتد، کمک گرفتن یا مکانیک برای تعمیر آن سخت است. با این حال، اگر این بیمه را دارید یا با کمک های جاده ای آشنا هستید، در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید وجود دارد. برخی از شرکت های بیمه کمک های کنار جاده ای را به عنوان بخشی از یک سیاست جامع اساسی ارائه می دهند. در حالی که دیگران آن را به عنوان پوشش اختیاری یا تکمیلی به خط مشی اصلی خود ارائه می دهند. در صورت پنچری، نشتی برق، تریلر، باک خالی سوخت و … شرکت بیمه به محض اطلاع، خودرو بر 3 هزینه خدمات اضطراری را پرداخت خواهد کرد.

تریلر خودروبر - امداد خودرو شبانه روزی تهران

تریلر خودروبر – امداد خودرو شبانه روزی تهران – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل خودرو

سوالات متداول در مورد امداد خودرو شبانه روزی تهران

  • اگر ماشین من در خارج از محدوده شهر خراب شود. چگونه می توانم مطمئن باشم که کمک های جاده ای شرکت بیمه به من کمک می کند؟

شرکت های بیمه خودرو به گاراژهای سراسر کشور متصل هستند. هنگامی که به شرکت بیمه می گویید ماشین شما خراب شده است. شرکت بیمه با نزدیک ترین گاراژ تماس می گیرد و از آنها می خواهد که برای کار به محلی که ماشین خراب شده است بروند. از آنجایی که گاراژ در لیست شرکت بیمه قرار دارد. تعمیرات خودرو معمولا بین شرکت بیمه و گاراژ – یک تسهیلات بدون نقد – تسویه حساب می شود. در امداد خودرو شبانه روزی تهران صورتی که تسهیلات بدون نقد گزینه ای نباشد. بیمه شدگان باید کارمزد شکست خورده را پرداخت کرده و صورتحساب را برای بازپرداخت به شرکت بیمه تحویل دهند.

  • آیا همه شرکت های بیمه خودرو امداد جاده ای ارائه می دهند؟

بله، همه شرکت های بیمه خودرو پوشش امداد جاده ای را ارائه می دهند. برخی از بیمه گذاران پوشش امداد جاده ای را به عنوان بخشی از بیمه نامه اولیه ارائه می دهند. هزینه اضافی برای آن پرداخت نمی کنند. در حالی که برخی دیگر آن را به عنوان اضافی ارائه می دهند. باید بیش از حق بیمه خودرو خریداری امداد خودرو شبانه روزی تهران کنند.

  • آیا تعمیر خودرو پس از خرابی ارزان تر از انتخاب بیمه امداد جاده ای است؟

در بیشتر موارد، نداشتن بیمه امداد جاده ای و انتخاب پرداخت هزینه خرابی با هزینه شخصی گران تر خواهد بود. از آنجایی که اکثر مواقع خودروی شما در محلی که با آن آشنایی ندارید خراب می شود. در صورت نیاز به تعویض قطعه، می توانید فریب هزینه های خدمات و قیمت قطعات را بخورید. با این حال، بیمه امداد جاده ای راحت است زیرا شرکت بیمه مکانیکی را سازماندهی می کند. که سپس به محل خرابی آمده و خدمات را انجام می دهد. هزینه خدمات تا سقف پوشش امداد خودرو شبانه روزی تهران بر عهده بیمه گذار خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!