امداد خودرو شبانه روزی 5% در سراسر کشور !

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی در تهران


امداد خودرو شبانه روزی تقریباً ناگفته نماند که چند سال گذشته غیرعادی بوده است.و یکی از تغییرات بزرگی که شاهد آن بوده ایم این است که کمتر رانندگی می کنیم. بسیاری از ما زمان کمتری را نسبت به قبل در جاده می گذرانیم. خودروبربا کاهش سطح ترافیک به سطح 1955 در طول اولین قرنطینه، زیرا تعداد زیادی از مردم ازخانه کار می کنند. و بسیاری از فعالیت ها، مکان های تفریحی و سایر فعالیت ها محدود شده است.

فهرست مطالب

چه مدت طول می کشد تا ارائه دهنده شما به وسیله نقلیه شما برسد؟

نتایج به دست آمده از امداد خودرو شبانه روزی را مطرح کنید

 1. 2. AA – 89٪ بهترین کاور امداد خودرو شبانه روزی
 2. 3. کمک راننده امداد خودرو شبانه روزی GEM – 86٪

4. پرچم سبز – 84٪ امداد خودرو شبانه روزی بهترین کاور

فهرست تصاویر

امداد خودرو شبانه روزی 1

امداد خودرو 2

خودرو شبانه روزی 3

عنوان امداد خودرو شبانه روزی
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1755
زمان مطالعه 17 دقیقه

قابل درک است که در نتیجه خرابی خودروها در جاده‌های ما به میزان قابل توجهی کمتر می‌شود .بسیاری از سیاست‌ها خرابی‌های خانه را پوشش نمی‌دهند.و باتری‌های خالی برای بسیاری از افراد یک راه‌حل DIY است.به همین دلیل است که ما فقط می‌توانیم چهار شرکت برتر خرابی را به شما معرفی کنیم. به عنوان مثال، برنده سال گذشته  به دلیل غیبت قابل توجه بود.بنابراین خلاصه زیر را نمی توان به طور کامل به دلیل رویدادها در نظر گرفت.این یک توصیف جامع از آنچه شما در مورد تجربه خود با شرکت برجسته به ما گفتید است. بنابراین تصمیم گرفتیم راهنمایی را منتشر کنیم که هنوز برای رانندگان مفید است.

چه مدت طول می کشد تا ارائه دهنده شما به وسیله نقلیه شما برسد؟

 • کمتر از 30 دقیقه 16.71%
 • 30 دقیقه تا 1 ساعت 52.87%
 • 1 ساعت تا 2 ساعت 18.57%
 • 2 ساعت تا 3 ساعت 5.19%
 • بیش از 3 ساعت 6.66٪

خبرخوب که کمتر از 70٪ در عرض یک ساعت پس از تماس با یک ارائه دهنده خدمات معیوب مراقبت شدند. و 18.57٪ مجبور شدند یک ساعت دیگر منتظر بمانند تا یک کامیون یا وانت نجات را مشاهده کنند.15/9٪ باید 2 تا 3 ساعت صبر می کردند، اما ممکن است خوشحال نباشند. در حالی که 6.66٪ بیش از سه ساعت قبل از شرکت شما درگیر بودند که ناامیدکننده بود. آخرین آمار کمی بالاتر از 5.5 درصد افرادی است که سال گذشته سه ساعت یا بیشتر منتظر ماندند. که احتمالاً به دلیل محدودیت‌های کووید و بیماری تأثیرگذار بر شرکت‌های ورشکسته افزایش یافته است.

نتایج به دست آمده از امداد خودرو شبانه روزی را مطرح کنید

 • مشکل برای همیشه حل شد و من به سفرم ادامه می دهم. 40.40%امداد خودرو شبانه روزی 1را نمایش میدهد.
 • مشکل فعلا حل شد، من به سفرم ادامه می دهم: 30.48%
 • من به گاراژ مورد نظرم کشیده شدم: 14.93%
 • من به مکان انتخابی خود کشیده شدم: 11.52%
 • من به گاراژ انتخابی ارائه دهنده خرابی کشیده شدم: 1.53٪
 • آنها نمی توانند به من کمک کنند: 1.14٪
 • خبر خوب، زیرا در بیش از 70٪ موارد، یک تکنسین خراب
 • ی می تواند شما را دوباره به جاده برساند.خواه تعمیر دائمی یا موقتی باشد.

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو شبانه روزی در تهران

امداد خودرو شبانه روزی 1

هنگامی که عیب را نمی توان توسط حاشیه تعمیر کرد. تعرفه حمل خودرو از تهران به شهرستان در اکثر موارد، شما را به محل مورد نظر خود منتقل می کنند. خواه گاراژ، خانه یا مقصد دیگری باشد. تنها 1.53٪  امداد خودرو شبانه روزی به جایی منتقل شدند. که شرکت معیوب می خواست شما را بفرستد، در حالی که 1.14٪ گزارش کردند که اصلاً کمک دریافت نکرده اند. هنوز 1.14٪ بسیار زیاد است. اما برخلاف ارقام سال گذشته کاهش قابل توجهی 4.3٪.در صدر فهرست چهار ارائه‌دهنده تقسیم‌بندی ما، RAC است. که در اکثر مناطقی که یک شرکت را ارزیابی می‌کنید، امتیازات چشمگیری کسب می‌کند. به عنوان مثال، هیچ یک از چهار فروشنده اینجا سابقه بهتری در گزارش خرابی های کنار جاده ای ندارند.شما به ما می گوییدکه امداد خودرو شبانه روزی نسبت به هر فروشنده دیگری ارزش پولی بهتری ارائه می دهد.

اپراتورهای تلفن این شرکت در مواقعی که نیاز به تماس دارید

شما همچنین امتیازهای RAC را برتر می‌دهید زیرا در مجموع کار با آنها آسان است. و اپراتورهای تلفن این شرکت در مواقعی که نیاز به تماس با آنها در زمان نیاز دارید. آنها را بهتر از هر کس دیگری ارزیابی می‌کنند.با این حال، این یک نتیجه یک اندازه مناسب برای همه نیست. درصد رانندگانی که در عرض 60 دقیقه نجات می‌یابند . خودروبر به‌طور قابل‌توجهی کمتر از آن چیزی است که شرکت‌های دیگر در این زمینه ثبت کرده‌اند. و RAC از نظر زمانی که منتظر حضور تکنسین خدمات پس از برقراری تماس هستید. رتبه دوم را دارد. تماس امداد خودرو شبانه روزی ممکن است موثر باشد. به نظر می‌رسد که اپراتورهای مرکز تماس بیشتری نیاز دارند. وقتی برای گزارش مشکلی تماس می‌گیرید، RAC از نظر سریع‌ترین پاسخ‌دهی به تماس‌ها در رتبه چهارم قرار می‌گیرد.

2. AA – 89٪ بهترین کاور امداد خودرو شبانه روزی

 • AAبهترین کاور شکست 20215
 • یک ساعت دیگه رسید؟ 81.96٪
 • نتیجه برتر برای بازدم؟ تعمیر دائمی: 53.76٪

AA تنها پس از رقبای اصلی خود در رتبه بندی کلی دوم است. اما نتایج تنها یک درصد متفاوت است،.بنابراین این به وضوح یک پیوند نزدیک بین پایه های اصلی دو زیربخش است.مناطق مختلفی وجود دارد که AA از RAC پیشی می گیرد. وقتی ماشین شما خراب می شود، تحت تاثیر سرعت پاسخگویی کارکنان مرکز تماس به تلفن قرار خواهید گرفت. و از یک طرف، شرکت ها در اینجا جزو بهترین ها هستند.همچنین گزارش می‌دهید که هیچ یک از چهارشرکت ما نمی‌توانندسریع‌تر تکنسین خرابی رابه شما و خودروی شما اعزام کنند.و رفتار دوستانه و کمک‌کننده کارکنان AA در اینجا شماره یک است. شما همچنین به تکنسین‌های شرکت و وانت‌های آن‌ها از نظر ارائه رتبه‌های برتر را دادید.

به گفته خوانندگان خرابی خودرو ما، زمینه های بهبود عبارتند از چندمورد است. توانایی یک تکنسین برای انجام تعمیرات کنار جاده در خودروی شما، و اعتقاد بر این است .که امداد خودرو شبانه روزی ارزش بهتری برای پول ارائه می دهد. 82درصد افراد می گویند که یک ون AA یک ساعت پس ازتماس باشرکت در معرض دید قرار می گیرد. حتی اگر می خواهید روند خرید روکش نرم تری داشته باشید.

3. کمک راننده  امداد خودرو شبانه روزی GEM – 86٪

 • GEM – بهترین Failsafe 20215
 • یک ساعت دیگه رسید؟ 74.01%
 • نتیجه برتر برای بازدم؟ تعمیر دائمی: 35.52٪

مانند سال گذشته، GEM Motoring Assist رتبه سوم را در رتبه بندی ما دارد.اما این بدان معنا نیست که این شرکت هیچ کاری را به خوبی انجام نمی دهد،.بلکه فقط از چهار موردی که در اینجا داریم، به طور کلی به خوبی AA یا AA. RAC نیست. بهترین امتیاز رده انفرادی GEM به آسانی خرید بیمه مربوط می شود. و وقتی بعد از خرابی با مرکز تماس تماس می گیرید.باید منتظر بمانید تا یکی از کارکنان به تلفن پاسخ دهد. تا رتبه اول را در این زمینه کسب کنید. این نتیجه توسط سه چهارم کسانی که گفتند یک تکنسین کنار جاده ای وجود دارد. که در عرض یک ساعت پس از خرابی از ماشین شما مراقبت می کند، تکرار شد. قابل توجه است، اما هنوز بهترین نیست.امداد خودرو 2 را نمایش می دهد.

تا اینجا خوب است، اما امتیازات مربوط به تعمیر خودرو، امتیاز کلی GEM Motoring Assist را کاهش می دهد. که توسط درصد نسبتاً کمی از آنها پشتیبانی می شود. و می گویند تکنسین ها قادر به تعمیر دائمی خودروی شما هستند . خودروبر اگرچه نیمی از شما مرد هستید. دارای برخی تعمیرات منحصر به فرد است .که به شما امکان می دهد به سفر خود ادامه دهید. یا حداقل مجبور نباشید به گاراژ کشیده شوید. با این حال، شما فکر می کنید GEM ارزش پول را دارد.

امداد خودرو 2

4. پرچم سبز – 84٪ امداد خودرو شبانه روزی بهترین کاور

 • پرچم سبز – بهترین کاور شکست 20215
 • یک ساعت دیگه رسید؟ 64.57٪
 • نتیجه برتر برای بازدم؟ رفع موقت: 14.82%

پرچم سبز آخرین رتبه است. اما لازم به ذکر است که ما اطلاعات 13 شرکت معیوب را در پرونده داریم .که تنها 4 شرکت دارای معیارهای سختگیرانه برای رتبه بندی منتشر شده ما هستند.با این حال، پرچم سبز قطعاً نمرات مناسبی در رتبه بندی دسته های مختلف دارد. شما از آسان بودن خرید پوشش عیب تحت تاثیر قرار گرفتید. و همچنین گفتید که خدمات کلی نرم و توانایی تکنسین برای انجام تعمیرات کنار جاده خوب بود. اما Green Flag تنها شرکتی از چهار شرکت ما است. که تعمیر دائمی آن رایج‌ترین نتیجه تماس نیست و بیشتر شما می‌گویید خودروی شما تعمیر موقت دارد.خودرو شبانه روزی 3 را نمایش می دهد.

Green Flag همچنین می تواند زمان انتظار در مراکز تماس و زمان انتظار برای کامیون نجات را بهبود بخشد. همچنین، در حالی که میزان وضوح شما در یک ساعت به اندازه کافی خوب است.تنها 1.86٪ گفتند که پرچم سبز در کمتر از نیم ساعت شرکت کرده است.در حالی که برای امداد خودرو شبانه روزی 10.78٪ است.برداشت مشتری: “استفاده از این برنامه برای تجزیه و تحلیل خرابی آسان است. از GPS برای شناسایی دقیق شما استفاده می کند،.بنابراین آنها به راحتی می توانند شما را پیدا کنند. و شما می توانید پیشرفت مهندس را به سمت خود ردیابی کنید.قدرت از همان موتور الکتریکی موجود در جدیدترین کانگو E-Tech می آید. که 118 اسب بخار قدرت دارد. یک باتری 52 کیلووات ساعتی نصب شده است. که به Trafic E-Tech بردی معادل 149 مایل در چرخه WLTP می دهد.

خودرو شبانه روزی

خودرو شبانه روزی بهترین جایگزین

خودرو شبانه روزی 3

بهترین ون برقی –بهترین ون های الکترونیکی 2022

با چرخ دنده برقی واقع در زیرکاپوت وکف بار، اندازه و حجم بار مشابه با وانت استاندارد، ساخته شده است .و در دو طول بدنه موجود خواهد بود. این به معنای L2 است. نسخه دارای طول کف تا 4.15 متر، با دیوارهای بارگیری و حجم بار از 5.8 تا 8.9 متر مکعب است. وزن محموله تا 1.1 تن و ظرفیت یدک کشی 750 کیلوگرم را ارائه می دهد.ورود Trafic E-Tech به این معنی است که رنو اکنون دارای ون های برقی در هر سه دسته است. قیمت رنو ترافیک E-Tech جدید در ابتدای عرضه در اوایل سال 2023 اعلام خواهد شد. در جاهای دیگر، خط تولید Trafic در حال گسترش است .و شامل تغییرات تخصصی ون کمپر می شود. رنو Trafic Space Nomad با خودروهایی مانند فولکس واگن کالیفرنیا و فورد ترانزیت سفارشی ناگت رقابت خواهد کرد .زیرا رنو به دنبال به حداکثر رساندن سهم خود در بازار است.

مدت زمانی که طول می کشد تا ارائه دهنده شما به وسیله نقلیه شما برسد؟

تا کمتر از یک ساعت به شما میرسند.

رتبه امداد خودرو نسبت به بقیه رقبا چیست؟

از نظر رتبه در رتبه دوم قرار دارد.

بهترین ون برقی در سال 2022 چیست؟

یکی از بهرین ون های برقی شرکت رنو است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!