باربری حمل خودرو و 3 نوع مختلف # تریلر خودروبر

کامیون خودروبر - باربری حمل خودرو

کامیون خودروبر - باربری حمل خودرو - ثامن بار


باربری حمل خودرو، حتی اگر قصد حمل خودرو یا کامیون را دارید. ممکن است گزینه های مختلف تریلر و کامیون را برای حمل و نقل وسیله نقلیه خود در نظر نگرفته باشید. حمل و نقل خودرو یکی از خدماتی است. که تا حد زیادی نامرئی است تا زمانی که واقعاً به آن نیاز داشته باشید. البته، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا تریلر حمل و نقل خودرو مناسب خود را انتخاب کنید. اما همچنان می خواهیم تفاوت ها را برای شما توضیح خودروبر دهیم.

فهرست مطالب

برای جلوگیری از اتفاقات بد نکاتی از ایمن راندن

حامل های باز و حامل های بسته وجود دارد

انواع تریلر های حمل خودرو و باربری حمل کردن خودرو

نحوه نصب ایمن و محکم خودرو در کفی خودرو بر

مزایای حمل و نقل خودرو بر روی یک حامل استاندارد باز

خلاصه مطالب آمده شده در مقاله باربری حمل کردن خودرو

سوالات متداول و معمول درباره ی باربری حمل خودرو

فهرست مطالب

خودرو بر 1 – انواع مختلف باربر های خودرو

خودرو بر 2 – حمل خودرو

خودرو بر 3 – حمل انواع خودرو ها

برای جلوگیری از اتفاقات بد نکاتی از ایمن راندن

قانون فاصله: فاصله4تاثانیه یا تقریباً 400تا500 فوت بین وسیله نقلیه خود و وسیله نقلیه مقابل خود را حفظ کنید. این به زمان کافی برای پارک در شرایط عادی جاده اجازه می­دهد و یک فاصله پارکینگ ایمن درنظر گرفته می­شود.

قانون دوراندیشی: عادت به پایین نگاه کردن برای حداقل 10-12 ثانیه می تواند کمک باربری حمل خودرو کند. به شما زمان کافی برای برنامه­ریزی اقدامات خود، مانند کاهش سرعت، تغییر مسیر یا هرتغییر دیگری که شرایط نیاز دارد.

قوانین فرمان: چرخاندن فرمان به چپ و راست ممکن است در بزرگراه اتفاق بیفتد. بهترین راه برای کاهش این مشکل این است که کمی سر خود را بلند کنید. سعی کنید دید طولانی تری از جاده داشته­باشید. این نه تنها به کاهش حرکت مکرر چرخ از پهلوبه پهلو کمک می­کند، بلکه موقعیت شما را ثابت نگه می­دارد.

قانون سرعت: برای بکسل صاف و ایمن بین ایالتی، سرعت کم تقریباً 60 تا 65 مایل در ساعت توصیه می­شود. این ممکن است حدود 15 دقیقه در یک رانندگی 200 مایلی برای شما هزینه داشته باربری حمل خودرو باشد. اما در حین لذت بردن از مناظر، با موتور گازی 2 تا 2.5 مایل بر کیلوگرم به شما می رسد.

قوانین استراحت: مهم است که وقتی در یک تریلر طولانی مدت هستید سرحال و هوشیار بمانید. بنابراین، بهتر است پس از هر 2 تا 2.5 ساعت رانندگی به طور منظم استراحت کنید. پیاده روی کوتاه، رفتن به توالت و پیاده شدن از صندلی راننده می تواند کمک زیادی به آرامش شما کند. همچنین مهم است که سیستم کشش خود را بررسی کنید. قدم زدن در اطراف وسیله نقلیه از فاصله نزدیک می­تواند به شما بگوید که آیا قطعات خودرو مشکلی دارند. آیا همه چیز در خودرو مرتب است.

عنوان باربری حمل خودرو
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1654 کلمه
مدت زمات مطالعه 16 دقیقه

حامل های باز و حامل های بسته وجود دارد

اگر تا به حال با یک شرکت خودرو بر 1 مدیریت حمل و نقل موتوری مانند Montway سروکار داشته باشید. احتمالاً می دانید که معمولاً می توانید یکی از دو نوع کامیون را هنگام حمل و نقل خودرو درخواست کنید. حمل و نقل خودرو و خودرو جعبه دار. حمل این گزینه ها مربوط به نوع کامیون حمل و نقل است که وسیله نقلیه شما را حرکت می دهد. حمل‌کننده خودرو همان چیزی است که بسیاری از ما وقتی به یک “حمل‌کننده خودرو” فکر باربری حمل خودرو می‌کنیم. یک تریلر باز – تصور می‌کنیم، درحالی که یک ماشین حمل‌ونقل سرپوشیده بیشتر شبیه یک کانتینر حمل­ونقل روی چرخ‌ها است. که کاملاً از ماشین‌ها و کامیون‌ها در برابر تاثیر آب و هوای بد محافظت می‌کند. هر دو معمولا توسط دکل های بزرگ یدک می کشند.

حالا بیایید آن را بیشتر تجزیه کنیم.

تریلرهای باز و بسته ممکن است تنها دو گزینه ای باشند. اما باید بدانید که انواع مختلفی از این دو کریر وجود دارد. وقتی خودرویی را با یک تریلر حمل­ونقل رایگان ارسال می‌کنید. ممکن است توسط هر یک از شرکت‌های حمل‌ونقل زیر ارسال شود.

کفی خودرو بر - باربری حمل خودرو

کفی خودرو بر – باربری حمل خودرو – ثامن بار

خودرو بر 1 – انواع مختلف باربر های خودرو

انواع تریلر های حمل خودرو و باربری حمل خودرو

تریلرهای محبوب دوچرخه: این نوع کامیون باز از یک کامیون دوتایی (پیکاپ با دو چرخ عقب در هر طرف). برای کشیدن یک تریلر یقه غاز به اندازه کافی بزرگ برای حمل ماشین یا کامیون استفاده می کند. در بیشتر موارد، تریلرهای گرم فقط برای حمل و نقل وسایل نقلیه در مسافت های کوتاه استفاده می شوند. اما در صورت نیاز به حمل سریع، می­توان از تریلر گرم برای حمل در مسافت های طولانی نیز استفاده کرد.

تریلر ضربه ای دوچرخه را با تریلر اشتباه نگیرید. تریلرهای تخت هم حامل دوچرخه هستند – برای حرکت اتومبیل درفواصل کوتاه یکسان است – اما تریلر تریلر را نمی­کشد. معمولاً خودروبر تریلرهای تخت دارای یک بستر هیدرولیک متصل هستند.

تریلر چند وسیله نقلیه تک لایه: برای حمل بیش از یک وسیله­نقلیه، تریلرهای چند وسیله نقلیه تک طبقه وجود دارند. که قادر به حمل دو تا شش خودرو، کامیون یا موتورخانه های کوچک هستند. تریلرهای چند وسیله نقلیه یقه غازی یا سپر وجود دارند که می توانند توسط کامیون های دوبل یدک شوند. همچنین تریلرهای تک طبقه بزرگتر که به اندازه کافی بزرگ هستند تا به نیمه جلو نیاز داشته باشند. این نوع باربر بزرگتر از هات شات است، اما ممکن است هنوز به اندازه کافی کوچک باشد. تا جایی که بزرگترین باربرها نمی توانند، مانند باربری حمل خودرو خیابان های باریک شهر، بروند.

تریلرهای چند سطحی و چند وسیله نقلیه: بیشتر حمل‌ونقل‌های خودرویی که در جاده‌ها می‌بینید. تریلرهای چند سطحی و چند وسیله نقلیه هستند، شکل استاندارد تبدیل‌پذیر در سراسر صنعت حمل‌ونقل خودرو. اگر یک حمل و نقل خودرو بر 2 با ماشین روباز رزرو کنید. احتمالا وسیله نقلیه شما با این نوع تریلر که توسط یک نیمه کامیون کشیده می شود، حمل می شود.

تریلر - باربری حمل خودرو

تریلر – باربری حمل خودرو – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل خودرو

نحوه نصب ایمن و محکم خودرو در کفی خودرو بر

هنگامی که ماشین را در یک تریلر حمل و نقل محصور حمل می کنید. روی یکی از انواع زیر نصب می شود:

تریلر محصور دوچرخه تک طبقه: این نوع حمل و نقل وسایل نقلیه ویژه اغلب امداد خودرو شبانه روزی تهران برای حمل و نقل خودروها و کامیون های با ارزش به ویژه در مسافت های کوتاه استفاده می شود. معمولاً  از تریلرهای گردن غاز و تریلرهای سپر استفاده می­شود. هر دو را می توان با کامیون های دوگانه یدک کشید.

تریلر محصور تک لایه چند وسیله نقلیه: هولرهای محصور شده ای نیز وجود دارند. که می توانند بیش از یک وسیله نقلیه (معمولاً سه) را در یک تریلر محصور که توسط یک نیمه تریلر کشیده می شود، حمل کنند. خودروهای داخل تریلر روی بستر جاده صف کشیده اند.

یک تریلر چند مرحله ای و چندین وسیله نقلیه محصور: این باربر بسته بلندتر و نزدیک‌تر به بستر جاده است. باربری حمل خودرو زیرا می‌تواند دو ردیف خودرو را روی هم قرار دهد (معمولاً در مجموع شش تا هشت). این تریلرها توسط کامیون های نیمه نیرو یدک می کشند. مانند تخت های مسطح با رمپ های عرشه قابل تنظیم بارگیری و تخلیه می شوند.

همچنین شایان ذکر است که انواع مختلف هولرهای محصور عبارتند از تریلرهای یک طرفه نرم. (که گاهی اوقات به آن سمت پرده گفته می شود) و تریلرهای سخت. تریلرهای نرم دارای پرده های جانبی وینیل با روکش پی وی سی نرم به جای دیواره های سخت هستند. که می تواند بارگیری و تخلیه وسیله نقلیه را آسان تر کند. زیرا خودروبر هنگام بالا رفتن پرده های جانبی فضای بیشتری برای سفت کردن و باز کردن تسمه ها وجود دارد. با این حال، تریلرهای سخت رایج تر هستند.

مزایای حمل و نقل خودرو بر روی یک حامل استاندارد باز

هر نوع تریلر مزایای خودرو بر 3 منحصر به فرد خود را دارد. ابتدا، بیایید به مزایای حمل و نقل آزاد نگاه کنیم:

  • این ارزان ترین راه برای حمل و نقل با ماشین است
  • می تواند سریعتر باشد زیرا تعداد بیشتری از این نوع حامل ها در جاده ها وجود دارد
  • مصرف سوخت کمتر، که حمل و نقل رایگان را برای محیط زیست بهتر می کند
  • مزایای حمل خودرو در تریلر بسته

حمل و نقل باربری حمل خودرو باز برای اکثر خودروها قابل قبول است. اما دارندگان وسایل نقلیه کمیاب، گران قیمت، عتیقه یا خاص ممکن است به حفاظت بیشتر و سطح ایمنی بالاتری نیاز داشته باشند.

مزایای حمل و نقل بسته به شرح زیر است:

  • از وسیله نقلیه اختصاصی در برابر هرگونه زباله جاده و آب و هوا محافظت می کند
  • ماشین و کامیون به نظر زیبا و آماده رسیدند
  • این خصوصی است، بنابراین نگران جاسوسی از وسیله نقلیه خود نباشید

کفی خودروبر - باربری حمل خودرو

کفی خودرو بر – باربری حمل خودرو – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل انواع خودرو ها

خلاصه مطالب آمده شده در مقاله باربری حمل خودرو

حتی اگر قصد حمل خودرو یا کامیون را دارید. ممکن است گزینه های مختلف تریلر و کامیون را برای حمل و نقل وسیله نقلیه خود در نظر نگرفته باشید. حمل و نقل خودرو یکی از خدمات است. اساساً تا زمانی که واقعاً به آن نیاز نداشته باشید نامرئی است. البته، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا تریلر حمل و نقل خودرو مناسب خود را انتخاب کنید. اما ما همچنان می خواهیم این تفاوت ها را برای شما توضیح دهیم.

سوالات متداول و معمول درباره ی باربری حمل خودرو

  1. مزایا حمل اتومبیل با کفی خودرو بر چیست؟

این ارزان ترین راه برای حمل و نقل با ماشین است، می تواند سریعتر باشد زیرا تعداد بیشتری از این نوع حامل ها در جاده ها وجود دارد، مصرف سوخت کمتر، که حمل و نقل رایگان را برای محیط زیست بهتر می کند، مزایای حمل خودرو در تریلر بسته.

  1. تریلر های خودرو بر چند نوع دارند؟

تریلرهای محبوب دوچرخه، تریلر چند وسیله نقلیه تک لایه، تریلرهای چند سطحی و چند وسیله نقلیه.

  1. چند نکته مهم برای رانندگی ایمن چیست؟

رعایت چند قانون مهم مثل: قانون فاصله، قانون دوراندیشی، قوانین فرمان، قانون سرعت، قوانین استراحت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!