بهترین حمل خودرو در 2@ تهران و شهرستان کجا است؟

بهترین حمل خودرو

بهترین حمل خودرو در تهران


بهترین حمل خودرو آتش سوزی حامل های موتور و خطرات مرتبط با حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی است.سهام سازندگان وسایل نقلیه الکتریکی (EV) مانند تسلا در سه ماه گذشته دو برابر شده است .زیرا اجلاس COP26 سرفصل‌های اخیر را مطرح کرده است. و تقاضاهای جهانی برای استفاده از سوخت‌های پایدار جایگزین و کاهش انتشار کربن افزایش یافته است. با توجه به مهندس دریایی باشگاه انگلیسی آنسومان قوش، معتقد است .خودروبر تهران که تعداد وسایل نقلیه الکتریکی در حال حمل و نقل در حال افزایش است.

فهرست مطالب

مشاوره در مورد بهترین حمل  و نقل خودرو با کشتی

حوادث اخیر مربوط به آتش سوزی عرشه وسایل نقلیه

حوادث مربوط به آتش سوزی بهترین حمل خودرودرسال 2018 به بعد

چرا وسایل نقلیه الکتریکی با وسایل نقلیه موتوری استاندارد متفاوت هستند؟

بهترین حمل خودرو میزان اندازه باتری در خودروهای الکتریکی

خطرات بالقوه مرتبط با حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی

شارژ داخل هواپیما و خطرات مرتبط در بهترین حمل خودرو

سیستم خنک کننده یا اسپری آب در بهترین حمل خودرو

عملیات باربری معتبردر بهترین حمل خودرو های باربری با کشتی

فهرست تصاویر

بهترین حمل خودرو 1

بهترین ماشین حمل خودرو 2

بهترین حمل خودرودر تهران 3

عنوان بهترین حمل خودرو
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1762
زمان مطالعه 17 دقیقه

 

مشاوره در مورد بهترین حمل  و نقل خودرو با کشتی

با این رشد و تقاضا، آگاهی عملیاتی ازخطرات ناشی از حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی درکشتی‌ها افزایش یافته است. بسیاری از اپراتورهای Ro-ro در حال حاضر با احتیاط وسایل نقلیه الکتریکی و سوخت جایگزین حمل می کنند. در ماه اکتبر، دریانوردی و گارد ساحلی یک مقاله مشاوره در مورد حمل و نقل ایمن وسایل نقلیه الکتریکی منتشر کرد.و تسهیلات شارژ در کشتی های ro-pax منتشر کردند. بنابراین واضح است که کل صنعت دریایی به طور گسترده تری به ایمنی فکر می کند.

واضح است که این وسایل نقلیه جدید ذاتا ناامن نیستند. با این حال، زمانی که هر فناوری جدیدی معرفی می شود.همیشه احتمال عواقب ناخواسته وجود دارد، بنابراین ضروری است . خودروبر در تهران  که هر ذینفعی خطرات کاهش موثر ریسک را درک کند. بنابراین اکنون زمان بررسی مطالعات موردی اخیر در مورد آتش سوزی کشتی های رورو است.و جنبه های ایمنی و خطر مرتبط با آن است.که باید در طول عملیات، به ویژه با توجه به وسایل نقلیه الکتریکی برجسته شوند.

حوادث اخیر مربوط به آتش سوزی عرشه وسایل نقلیه

فناوری جدید کشتی سازی: زمانی که طرح های نوآورانه انتظارات عملکرد را برآورده نمی کنند.حامل‌های خودروبر تهران در سال‌های اخیر آتش‌سوزی‌های متعددی را تجربه کرده‌اند .که برخی از آنها ناشی از خرابی خودروهای سواری بوده است. عواقب این آتش سوزی وسایل نقلیه در درجه اول قابل توجه است. برخی از این رویدادها را در زیر خلاصه می کنیم.در فوریه 2017 MV Honor، آتش سوزی در عرشه بالای بهترین حمل خودرو اتفاق افتاد.که به دلیل معیوب بودن شیر برقی موتور استارت در یکی از وسایل نقلیه در حال حمل رخ داد. این آتش سوزی به عرشه خودروهای گلوری و محموله حدود 5000 خودرو آسیب جدی وارد کرد.

در می 2018، آتش سوزی در عرشه یازدهم بنر خودکار رخ داد. گفته می شود آتش سوزی ناشی از گرم شدن بیش از حد یک وسیله نقلیه مستعمل در هواپیما بوده است. هلیکوپترها آب را ازهوا چکه کردند و بیش از40 ماشین آتش نشانی بدنه را پاشیدند و آتش را خنک کردند. تمامی 28 خدمه به سلامت تخلیه شدند و هیچ آسیبی گزارش نشد.کشتی گراند آمریکا در مارس 2018 دچار آتش سوزی شد .و متعاقباً در فهرست سمت راست قرار گرفت وباعث واژگونی و غرق شدن آن تا عمق تقریباً 4600 متری شد. نشت نفت 10 کیلومتر امتداد داشت و حامل 2000 خودرو و 365 کانتینر بود. که 45 مورد از آنها حاوی مواد خطرناک بودند.

حوادث مربوط به آتش سوزی بهترین حمل خودرودرسال 2018 به بعد

در شب سال نوی 2018، کشتی صداقت آس با بیش از 3500 خودرو در اقیانوس آرام آتش گرفت. خدمه مجبور شدند کشتی را رها کنند. و در حالی که 16 خدمه نجات یافته بودند. 5 خدمه به طرز فجیعی در این حادثه جان خود را از دست دادند.در ژوئن 2019، جاده الماس مجبور شد توسط خدمه در دریای چین جنوبی به دلیل آتش سوزی رها شود.در حالی که حامل 6354 خودرو بود. خوشبختانه تمام 25 خدمه نجات یافتند.

موارد فوق تنها چند نمونه از اثرات فاجعه بار آتش سوزی بر حامل های موتوری است. که اهمیت روش های ایمنی کامل و آموزش کافی آتش نشانی را نشان می دهد. در مورد بهترین حمل خودرو برقی موضوع فرق دارد.بدون شک عوامل خطر اصلی این خودروها به مرور زمان با افزایش تعداد آنها آشکارتر خواهد شد.

چرا وسایل نقلیه الکتریکی با وسایل نقلیه موتوری استاندارد متفاوت هستند؟

به خصوص با توجه به خطرات حمل خودروهای برقی، لازم است .تکنیک های طراحی آنها را که از خودروهای بنزینی و دیزلی سنتی متمایز می کند،درک کرد.

سه نوع خودروی برقی وجود دارد:

  • وسیله نقلیه الکتریکی (EV) یا وسیله نقلیه الکتریکی خالص
  • خودروی برقی هیبریدی پلاگین (PHEV)
  • وسایل نقلیه پیل سوختی هیدروژنی (FCEV)

وسایل نقلیه الکتریکی برای شارژ به یک منبع انرژی خارجی متکی هستند.معمولاً یک نقطه شارژ اختصاصی، و سبزترین راه برای رانندگی هستند.بدون گازهای خروجی اگزوز. خودروهای برقی هیبریدی پلاگین (PHEV) معمولاً باتری‌های کوچک‌تری نسبت به خودروهای الکتریکی خالص دارند. اما همچنین دارای پیشرانه‌های بنزینی یا دیزلی معمولی هستند. PHEV ها می توانند به تنهایی با موتور کار کنند .یا حتی از موتور برای شارژ باتری خودرو استفاده کنند. اما در حالت برقی تا حد امکان کارآمد هستند. اگرچه نادر است، اما خودروهای پیل سوختی هیدروژنی (FCEVs) نیز به عنوان خودروهای الکتریکی طبقه بندی می شوند. آنها نیازی به شارژ ندارند، و سوخت گیری فقط چند دقیقه طول می کشد. شبیه به پر کردن در پمپ بنزین، با این حال، این باید در یک پمپ بنزین اختصاصی انجام شود.

بهترین حمل خودرو میزان اندازه باتری در خودروهای الکتریکی

با پیشرفت تکنولوژی، واضح است که اندازه باتری در خودروهای الکتریکی همچنان افزایش خواهد یافت. وقتی صحبت از ذخیره سازی باتری، برد رانندگی و سرعت شارژ به میان می آید. فناوری به طور مداوم در حال بهبود است. این پیشرفت سریع تکنولوژیکی چالش هایی را از نظر کیفیت ساخت باتری ایجاد می کند. علاوه بر این، این سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی با کارایی بالا باید بتوانند در برابر تمام شرایط مقاومت کنند. از جمله شارژ بیش از حد، اتصال کوتاه، آتش‌سوزی، شوک مکانیکی و لرزش مقاومت کنند.بهترین حمل خودرو 1 را نشان می دهد.

سلول‌ها و باتری‌های لیتیوم یون بر کاربردهای قابل حمل غالب هستند. و اکنون وارد کاربردهای خودروسازی شده‌اند. اگر باتری لیتیوم یونی آتش بگیرد، می تواند باعث ایجاد دمای بیش از 1000 درجه سانتیگراد شود. در آزمایشات اخیر، مقادیر زیادی آب به عنوان یک عامل خاموش کننده موثر شناخته شد. عمدتاً به دلیل اثر خنک کنندگی که از آتش گرفتن اجزای بهترین حمل خودرو جلوگیری می کند. مانند اکثر آتش سوزی ها، آتش سوزی باتری می تواند گازهای بسیار سمی تولید کند.

بهترین حمل خودرو

بهترین راه حمل خودرو

بهترین حمل خودرو 1

خطرات بالقوه مرتبط با حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی

در اینجا تمام سناریوهای خطر بالقوه ای که ممکن است هنگام حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی ایجاد شود، آورده شده است:

  1. باتری در هنگام شارژ خودروی برقی در داخل هواپیما آتش می گیرد
  2. باتری به دلیل افزایش دما در اثر آتش سوزی در اطراف آتش می گیرد
  3. هنگامی که عملیات محموله یا کشتی در حال حرکت در آب و هوای بد است. باتری پس از برخورد تصادفی آتش می گیرد.
  4. آتش سوزی در عرشه پایین یا اطراف مخزن فشار هیدروژن پیل سوختی باعث آتش سوزی یا انفجار می شود.بهترین ماشین حمل خودرو 2را نشان می د هد.

از دست دادن کنترل باتری به دلیل اتصال کوتاه داخلی به دلیل ضربه است. یا کیفیت پایین باتری زمانی که مکانیسم ایمنی داخلی باتری ازکار می افتد ومنجر به آتش سوزی می شود.علاوه بر این، باتری‌های لیتیوم یونی که در دمای بالای 150 درجه سانتیگراد قرار دارند. ممکن است شروع به انتشار گازهای سمی کنند و ممکن است آتش بگیرند. در صورت آتش سوزی در نزدیکی FCEV، فشار در مخزن هیدروژن ممکن است. به دلیل افزایش دمای بیرون افزایش یابد. سپس مقادیر زیادی هیدروژن می‌تواند فرار کند و مخلوط‌های قابل اشتعال ایجاد کند. که می‌تواند توسط تجهیزات غیرقابل انفجار مانند چراغ‌ها و فن‌ها مشتعل شود.

بهترین ماشین حمل خودرو

بهترین ماشین حمل خودرو در تهران

بهترین ماشین حمل خودرو 2

شارژ داخل هواپیما و خطرات مرتبط در بهترین حمل خودرو

ایمنی شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در اپراتورها تاکنون به طور گسترده مورد بحث قرار نگرفته است. اما از آنجایی که این موضوع درحال حاضر توسط گارد دریایی وساحلی بریتانیا مورد مشورت قرار گرفته است. به وضوح منطقه ای است که باید در نظر گرفته شود.تغییرات عملیاتی بهترین حمل خودرو که ریسک را به حداقل می رساند.اطلاع رسانی به خدمه از خطرات وسیله نقلیه و تنظیم تجهیزات حفاظت فردی در داخل هواپیما بسیار مهم است. علاوه بر این، برای خدمه مهم است که بدانند این وسایل نقلیه در کجا هستند. وسایل نقلیه EV و PHEV/FCEV باید به وضوح در طرح بارگیری علامت گذاری شوند .تا خدمات اضطراری بتوانند مطابق با آن عمل کنند. ممکن است نیاز باشد که آموزش و تجهیزات نجات با این خطرات تطبیق داده شود.

سیستم خنک کننده یا اسپری آب در بهترین حمل خودرو

متأسفانه سیستم اسپرینکلر در بالای خودرو از بالای عرشه (سقف) به پایین قرار دارد. بنابراین تأثیر کمی بر خنک کردن باتری‌های Li-Ion از آنجایی که نزدیک به کف خودرو هستند، ندارد. در آتش‌سوزی‌های خودروهای الکتریکی، خنک کردن مواد در حال سوختن و اطراف آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این نیاز به آب زیادی دارد. بنابراین برای اینکه آب اطفاء حریق پایداری کشتی را به خطر نیندازد. اطمینان از روان شدن بلامانع آب اطفای حریق بسیار مهم است. عامل مهم دیگر در این زمینه این است که رواناب بایدعاری از مواد و محموله در حال سوختن باقی بماند. خودروبر تهران به نظر می رسدکه سیستم های مه آب پرفشار به دلیل اثرات خنثی و خنک کنندگی مناسب هستند. و این سیستم ها را برای آتش سوزی باتری مناسب تر می کند.بهترین حمل خودرودر تهران 3را نشان می دهد.

بهترین حمل خودرودر تهران

بهترین حمل خودرو در تهران

بهترین حمل خودرودر تهران 3

عملیات باربری معتبردر بهترین حمل خودرو های باربری با کشتی

نظارت و تیراندازی برای مراقبت از خودروهای آسیب دیده، نشت مایع خنک کننده، علائم گرما و تهویه ضروری است. توصیه می شود پرسنل باربری از اسکنرهای تصویربرداری حرارتی استفاده کنند. و برخی از کشتی ها مجهز به دوربین های مداربسته برای نظارت هستند که زود تشخیص داده می شود.برنامه ریزی مته موثر و تمرینات واقعی روی کشتی:جمع‌آوری سریع، تصمیم‌گیری و کار گروهی مؤثر تضمین می‌کند که آتش‌ها قبل از گسترش سریع مهار می‌شوند. وسایل نقلیه باید در مناطق ویژه مجهز به آشکارسازهای مناسب، تجهیزات اطفاء حریق و عوامل خاموش کننده حمل شوند. در صورت وقوع آتش سوزی، امکان جداسازی وسایل نقلیه توسط دیوارهای آبی یا پارتیشن های متحرک قابل بررسی است.

خطرات بالقوه مرتبط با حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی چیست؟

باتری در هنگام شارژ خودروی برقی در داخل هواپیما آتش می گیرد.

باتری به دلیل افزایش دما در اثر آتش سوزی در اطراف آتش می گیرد.

سیستم خنک کننده یا اسپری آب چگونه کار میکند؟

این سیستم ها را برای آتش سوزی باتری مناسب تر می کند.

سه نوع خودروی برقی وجود دارد؟

  • وسیله نقلیه الکتریکی (EV) یا وسیله نقلیه الکتریکی خالص
  • خودروی برقی هیبریدی پلاگین (PHEV)
  • وسایل نقلیه پیل سوختی هیدروژنی (FCEV)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!