حمل با خودروبر و راه ها و نکات #1 مهم برای خودرو بری

حمل خودرو مسابقه با کفی خودروبر - حمل با خودروبر

حمل خودرو مسابقه با کفی خودروبر - حمل با خودروبر - ثامن بار


حمل با خودروبر خودروها وسایلی هستند که برای جابجایی مسافران، محصولات و بار طراحی و تولید می شوند. پس از تولید انبوه نیز به بازار عرضه می شوند. مهم ترین نکته بعد از تولید خودروها نحوه حمل و نقل آنها از کارخانه به محل­های فروش و نمایندگی­ها است.

تولید انبوه کارخانه­های خودروسازی شرایطی را برای حمل و نقل این وسایل از طریق زمین، دریا و هوا فراهم کرد. البته تردد داخلی در جاده های خاکی توسط شرکت های بزرگ باربری و بارهای خودرو انجام می شود. اگر نیاز به دریافت خدمات یدک کش دارید. ابتدا باید قوانین راهنمایی و رانندگی در مورد یدک کشی را بدانید و خودروبر رعایت کنید.

فهرست

توضیحات مورد نیاز و مهم نحوه حمل با خودرو بر

معیارهای مهم حمل و نقل خودرو با کامیون چیست؟

روش حمل با خودرو بر برای های لوکس چگونه است؟

هزینه و تعرفه قیمت خودرو بر ها چگونه است؟

نکاتی قبل از تحویل خودرو به شهر با کف خودرو

نکاتی برای حمل با خودرو بر و با تریلر ها

مهمترین نکته هنگام کشیدن و حمل با خودرو بر

خلاصه ای از مطلب های آورده شده در مقاله

سوالات متداول در باره حمل با خودروبر و مطالب مقاله

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – حمل خودرو با کفی خودرو بر

خودرو بر 2 – امداد خودرو

خودرو بر 3 – حمل خودرو صفر

توضیحات مورد نیاز و مهم نحوه حمل با خودرو بر

خودروهای تولیدی تا زمانی که به دست مشتری نرسد قابل تردد نیستند. زیرا از حالت به اصطلاح «صفر یا خشک» خارج شده اند. بنابراین خودروسازان بزرگ تمامی محصولات را به کالا با کمک شرکت های باربری.نماینده. شایان ذکر است کلیه هزینه های حمل خودرو به داخل شهر که به شرکت باربری و خود بارگیری پرداخت می‌شود. به قیمت نهایی خودرو اضافه می شود.

عنوان حمل با خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1769 کلمه
مدت زمات مطالعه 17 دقیقه

معیارهای مهم حمل و نقل خودرو با کامیون چیست؟

راه های زیادی برای حمل خودرو از کارخانه به نمایندگی و محل فروش وجود دارد. مشتری قطعا یک بار باربری می کند و ممکن است مسافتی که در دسترس است خیلی زیاد نباشد. هرچند کوتاه ترین مسیر را هم شرکت حمل و نقل بیمه می کند.

در شرکت­های پیشرفته، استفاده از یک تریلر با ظرفیت بالا که می­تواند تا 12 خودرو را در خود جای دهد. مزیت های بسیاری را به همراه دارد. که از جمله آنها می توان به قابلیت حمل چند خودرو به صورت حمل با خودروبر همزمان اشاره کرد. همچنین برخی خودرو بر 1 از تریلرها با قابلیت رمپ هیدرولیک اشاره کرد. عملیات بارگیری و تخلیه را بسیار ساده و راحت می کند. این ویژگی دارای یک اهرم بزرگ و محکم است. که سطح شیب دار را شیب دار کرده و بارگیری خودرو را آسان می کند.

لازم به ذکر است که کلیه عملیات مربوط به حمل و نقل وسیله نقلیه به عهده راننده می باشد. بطور کلی در زمانی که بارنامه توسط شرکت حمل و نقل صادر می شود. قراردادی دوجانبه بین راننده و شرکت منعقد می شود که یکی از استانداردهای اصلی می باشد. می توانید به تعهد راننده مراجعه کنید.کالا با بیمه جامع باربری در محل تعیین شده تحویل می شود.

کفی خودروبر - حمل با خودروبر

کفی خودروبر – حمل با خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 1 – حمل خودرو با کفی خودرو بر

روش حمل با خودروبر برای های لوکس چگونه است؟

برای رفاه حال مشتریان و افزایش ایمنی و امنیت آنها شرایط ویژه­ای برای حمل خودروهای لوکس در نظر گرفته شده­است. در این راستا برای افزایش ایمنی از روش تسمه نقاله استفاده می شود. تمام چرخ ها با استفاده از تسمه های محکم به کف تریلر قفل شده و محکم می شوند.

البته مهره زنی نیز در برخی موارد امکان پذیر است. که در این صورت زنجیر در شاسی پایین و سوراخ های بدنه کارخانه قرار می گیرد. تا خودرو به طور ایمن به کف تریلر بسته شود و از لیز خوردن جلوگیری شود.

هر دو روش فوق تا حدودی ایمنی لازم برای خودروبر حمل خودرو به یک شهر لوکس را تامین می کنند. اما در روش دوم باندلینگ، خودرو برای استفاده بدون هیچ گونه استرسی به بدنه و شاسی ایمن می شود. این امر باعث می شود حتی در تصادف بین تریلر و کامیون، جداسازی خودرو از کف بار غیرممکن باشد.

هزینه و تعرفه قیمت خودرو بر ها چگونه است؟

یکی از مهم ترین مسائلی که در زمینه حمل و نقل خودرو و امداد خودرو برای خودروهای معیوب مطرح می­شود. هزینه حمل خودرو است. معمولاً هزینه های حمل و نقل و جابجایی طبق فرمول خاصی تعیین می شود. به این ترتیب جابجایی کامیون نسبت به خودروی سواری بر اساس وزن و اندازه حمل با خودروبر محاسبه می شود. علاوه بر آن قیمت و لوکس بودن خودرو نیز می­تواند تاثیر زیادی در قیمت حمل و نقل آن داشته باشد.

هزینه استفاده از سرویس خودرو به دو عامل اصلی بستگی دارد:

1: نوع وسیله نقلیه: اینکه خودرو چه نوع ماشین آلات و تجهیزاتی را حمل خواهد کرد. تاثیر زیادی در تعیین قیمت تمام شده خودرو دارد. بر اساس نوع خودرو بر 2 خود، خودرو را شناسایی کرده و تجهیزات مورد نیاز را اعمال کنید. به عنوان مثال حمل یک ماشین مسابقه کوچک با حمل یک ماشین لوکس صفر بسیار متفاوت است. حمل خودرو با خودروبر و تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده نیز متفاوت است.

2: مبدا و مقصد حمل و نقل موتوری. مهمترین چیزی که می تواند هزینه استفاده از خدمات خودرو را به شما بگوید. این است که خودروی خود را از کجا ارسال می کنید. هر چه مسافت دورتر باشد هزینه استفاده از ماشین بیشتر می شود. بهتر است بگوییم ماشین کرایه ای نزدیک است و هزینه حمل و نقل رقابتی است.

حمل خودرو امداد خودرو - حمل با خودروبر

حمل خودرو امداد خودرو – حمل با خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 2 – امداد خودرو

نکاتی قبل از تحویل خودرو به شهر با کف خودرو

لطفا قبل از تحویل خودرو ماشین را تمیز کنید. تا از صحت رنگ و بدنه ماشین مطمئن شوید بهتر است از ماشین حمل با خودروبر عکس و فیلم بگیرید. قبل از پیاده کردن ماشین خود به شهر، حداقل یک چهارم بنزین را در باک بنزین ماشین خود نگه دارید. تا به مقصد بعدی منتقل شوید.

وسایل شخصی خود را از صندوق عقب بیرون بیاورید و در صندوق عقب قرار دهید. اقلام اضافی به خودروی شما اضافه می کند. بدتر از آن، طرح بیمه شرکت حمل کننده هیچکدام از این موارد را پوشش نمی دهد.

امداد و نجات خودرو به حمل و نقل و جابجایی خودروهایی گفته می شود. که به دلیل نقص فنی یا تصادفات جاده ای دچار مشکلات عدیده ای خودروبر می شوند. خودروها را نمی توان به طور کامل در محل تعمیر کرد.  باید از خدمات امداد و نجات برای انتقال آنها به محل مناسب استفاده کرد. تیم مجرب مجهز به انواع وسایل یدک‌کش جهت انتقال خودرو به محل مورد نظر و ایمن نگه داشتن آن می‌باشد. ممکن است مالک به دلیل مشغله کاری نتواند ماشین خود را جابجا کند. در این صورت استفاده از خدمات ترانزیت خودکار می تواند بسیار موثر باشد. این مجموعه با افراد حرفه ای قادر است انواع خودروها را با گاوصندوق به نقاط مختلف حمل کند.

نکاتی برای حمل با خودروبر و با تریلر ها

یدک کش یکی از رایج ترین وسایل حمل و نقل در اورژانس است. تریلرهای این نوع شامل نیمه کامیون هایی مانند نیسان با جرثقیل های نصب شده در قسمت بار می باشد. دو نوع تریلر وجود دارد. قلاب چرخدار و تریلر معمولی که در آن قلاب چرخدار از طریق دستگاه مخصوصی. که وسیله نقلیه را تا ارتفاع مورد نیاز بالا می برد. سپس وسیله نقلیه را حمل می کند، زیر لاستیک های خودرو قرار می گیرد. اما نوع معمولی جرثقیل برای بلند کردن خودرو به شاسی خودرو متصل می شود.

مهمترین نکته هنگام کشیدن و حمل با خودروبر

وقتی ماشین خراب می شود و در جاده خراب می شود. در دسترس ترین تریلر ممکن است بهترین به نظر برسد، اما اینطور نیست. متأسفانه برخی از تراکتورهایی که در جاده ها ظاهر می شوند بدون هیچ مجوزی کار می کنند. تحت نظارت نیستند، اغلب این نوع تراکتورها سعی در رفع مشکل بیهوده دارند. ماشین شما برای تعمیر باید به آن منتقل شود.

در هر صورت، شاید مشکل شما در همان مکان با هزینه بسیار کم حل شود. در واقع خروج از این وضعیت مهم است. اما باید توجه داشت که این کار به هر قیمتی انجام نمی شود. حمل با خودروبر بنابراین، تمام هدف یدک کشی استفاده از تیم امدادی دارای مجوز است. تا زمانی که با تیم امداد اختلاف دارید، مبنایی برای رسیدگی به شکایت داشته باشید.

نکات حمل و نقل خودرو با استفاده از حمل و نقل خودرو بر 3 ماشین، حامل ماشین، حامل ماشین. ابتدا راهنمایی و تذکرات لازم برای قسمت‌های ذکر شده دراین روش نیز در مراحل یک سری دستورات ویژه گنجانده شده‌است. از جمله: در نظر بگیرید که کدام یک از آنها باید در نوع خاصی رانندگی کنند. و به گواهینامه ای نیاز دارید که باید داشته باشید من تا الان آنجا بودم. این است که حمل با خودروبر چگونه آن را در درب قرار می گیرد. تجربه راننده برای ثابت نگه داشتن خودرو، زنجیر چرخ و در حین انجام آن ضروری است.

حمل خودرو صفر - حمل با خودروبر

حمل خودرو صفر – حمل با خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل خودرو صفر

خلاصه ای از مطلب های آورده شده در مقاله

خودرو وسیله نقلیه ای است که برای حمل و نقل مسافران، محصولات و کالاها طراحی و ساخته می شود. پس از تولید انبوه نیز به فروش خواهد رسید. مهمترین نکته بعد از تولید خودروها نحوه حمل آنها از کارخانه به محل فروش و نمایندگی است.

سوالات متداول در باره حمل با خودروبر و مطالب مقاله

  1. چگونه خودرو لوکس را جا به جا کنیم؟

تمام چرخ ها با استفاده از تسمه های محکم به کف تریلر قفل شده و محکم می شوند.

البته مهره زنی نیز در برخی موارد امکان پذیر است. که در این صورت زنجیر در شاسی پایین و سوراخ های بدنه کارخانه قرار می گیرد. تا خودرو به طور ایمن به کف تریلر بسته شود و از لیز خوردن جلوگیری شود.

  1. چند معیار مهم حمل خودرو با کامیون چیست؟

کلیه عملیات مربوط به حمل و نقل وسیله نقلیه به عهده راننده می باشد. بطور کلی در زمانی که بارنامه توسط شرکت حمل و نقل صادر حمل با خودروبر می شود. قراردادی دوجانبه بین راننده و شرکت منعقد می شود که یکی از استانداردهای اصلی می باشد.

  1. قبل تحویل خودرو چه نکاتی باید رعایت شود؟

لطفا قبل از تحویل خودرو ماشین را تمیز کنید. تا از صحت رنگ و بدنه ماشین مطمئن شوید بهتر است از ماشین عکس و فیلم بگیرید. قبل از پیاده کردن ماشین خود به شهر، حداقل یک چهارم بنزین را در باک بنزین ماشین خود نگه دارید. تا به مقصد بعدی منتقل شوید.

وسایل شخصی خود را از صندوق عقب بیرون بیاورید و در صندوق عقب قرار دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!