حمل خودرو به سراسر کشور و خدمات 24 # ساعته

کامیون خودروبر - حمل خودرو به سراسر کشور

کامیون خودروبر - حمل خودرو به سراسر کشور - ثامن بار


حمل خودرو به سراسر کشور، تریلر وسیله نقلیه ای است که وزن آن شبیه جرثقیل بیش از دو تن است. برای حمل وسایل نقلیه مختلف استفاده می شود. از آنجایی که این خودروهای غول پیکر شبیه جرثقیل ها هستند. به اندازه جرثقیل ها قدرتمند هستند و نمی توانند کمتر از دو تن وزن داشته باشند. این خودروها دارای تجهیزاتی مانند هیدرولیک و اهرم هایی هستند. که توسط آن ها خودروی آسیب دیده به عقب خودرو منتقل شده و به راحتی قابل جابجایی است. مدل های مختلفی از بالابر خودرو وجود دارد که هر کدام مختص یک نوع خودرو می باشد. در انتخاب نوع خودروبر باید به وزن و نوع خودرو توجه کرد تا خودروی شما به راحتی قابل حمل باشد.

فهرست مطالب

تریلر چیست و توضیحات کافی در باره ی آن

انواع مختلف خودرو بر ها و تریلر خودرو بر

تعرفه معمول و متعارف قیمت خودرو بر جرثقیل بکسل

خدمات یدک کش 24 ساعته خودرو بر یدک کش

نکات قبل از استفاده حمل خودرو سراسر کشور

منطقه تحت پوشش حمل خودرو به سراسر کشور یدک کش

گزیده مطالب در مورد حمل خودرو سراسر کشور

سوالات متداول در باره ی حمل خودرو سراسر کشور

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – بهترین تریلر های خودرو  بر

خودرو بر 2 – مناسب ترین هزینه ها با ثامن بار

خودرو بر 3 – ثامن بار تمام مناطق را تحت پوشش قرار می دهد

تریلر چیست و توضیحات کافی در باره ی آن

تراکتورهای خودروی بادوام نسبت به خودروهای خودرو بر 1 معمولی قدرت بیشتری دارند. از تریلر برای حمل انواع خودرو استفاده می شود. اگر ماشین روشن نمی شود یا تصادف می کند، می توانید با شماره یدک کش ماشین تماس بگیرید. تریلر: تریلرها در مناطق مختلف تهران برای امداد رسانی و سرعت حمل خودرو به سراسر کشور در حال نمایش هستند. ماشین را با تریلر حمل کنید: گهگاه ممکن است خودروی شما دچار مشکلات فنی شود. یا به دلیل تصادف یا سایر شرایط مشابه دیگر نتواند به رانندگی ادامه دهد. در این صورت باید با Auto Assistance تماس بگیرید.

امداد خودرو حمل و نقل خودرو بر روی تریلر و یا سرویس آن در محل را بر عهده دارد. برای خودروهای مختلف، تریلرهای مختلفی آماده خدمت رسانی به مسافران جاده ای در جاده ها هستند. تریلرها ممکن است هزینه های متفاوتی داشته باشند یا شرکت های یدک کش خودرو قیمت های نامعقولی ارائه دهند.

عنوان حمل خودرو به سراسر کشور
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1604 کلمه
مدت زمات مطالعه 16 دقیقه

کفی خودروبر - حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر – حمل خودرو به سراسر کشور – ثامن بار

خودرو بر 1 – بهترین تریلر های خودرو  بر

انواع مختلف خودرو بر ها و تریلر خودرو بر

تقریباً هر راننده ای با شرایطی مواجه شده است که خودرویی دچار مشکل شده و نیاز به یدک کشی دارد. کارشناسان ما بسته به نوع خودرو، تریلر مناسب را به محل ارسال می کنند. تریلر روی زمین: در این نوع یدک کشی خودرو به طور کامل بر روی سطح کششی قرار می گیرد. یکی از مزایای آن این است که به خودرو آسیب نمی رساند. برای رانندگان حساس به خودرو، تریلر توصیه می شود، استفاده از وسایل نقلیه روی خودروبر زمین شامل موارد زیر است:

خودروهای مجلل: خودروها و SUV ها با گیربکس اتوماتیک، تریلر چرخ دار. این نوع تریلرها خودروها را از ناحیه چرخ جلو بلند و حمل می کنند. این نوع یدک کش ها رایج ترین و پرکاربردترین انواع یدک کش ها هستند.

یدک کش زنجیری: امروزه به ندرت از این نوع یدک کش ها استفاده می شود. عملکرد آنها این است که ماشین شما را با یک زنجیر محکم حرکت داده. آن را به مقصد مورد نظر تحویل دهند. از معایب این نوع یدک کش می توان به موارد زیر اشاره کرد: سپر ماشین آسیب دیده. رنگ سپر خودرو از حمل خودرو به سراسر کشور بین می رود. بلند کردن خودرو با جرثقیل یکی از رایج ترین راه های انتقال خودرو از محل تصادف به تعمیرگاه است. زیرا زمانی از جرثقیل استفاده می­شود که خودرو در اثر واژگونی به­هیچ­ وجه یا در مسیر مستقیم نتواند حرکت کند.

تعرفه معمول و متعارف قیمت خودرو بر جرثقیل بکسل

قیمت حمل خودرو با جرثقیل مورد تایید اتحادیه می باشد و بابت این قیمت هزینه اضافی دریافت نمی شود. برای اطلاع از قیمت حمل خودرو با جرثقیل می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

قیمت جرثقیل کامیون: قیمت خودرو بر 2 جرثقیل کامیون با مذاکره و توافق اتحادیه صنفی می باشد. کلیه یدک کش ها و تعمیرکاران خودرو خودروبر باید خدمات لازم را با قیمت تعیین شده. زیر نظر اتحادیه ارائه دهند در غیر این صورت مشمول ابطال پروانه فعالیت خواهند بود. قیمت تریلر نیسان: قیمت تریلر نیسان بستگی به نزدیکی شما به تریلر دارد. تریلرهای نیسان یکی از رایج ترین تریلی ها هستند و در جاده ها فعال هستند. اگر به تریلر نیاز دارید، تریلرهای نیسان ترجیح داده می شوند زیرا سریعتر و قدرتمندتر هستند.

کفی خودروبر تکی - حمل خودرو به سراسر کشور

کفی خودروبر تکی – حمل خودرو به سراسر کشور – ثامن بار

خودرو بر 2 – مناسب ترین هزینه ها با ثامن بار

خدمات یدک کش 24 ساعته خودرو بر یدک کش

یدک کشی در هر شرایط آب و هوایی یکی از مهم ترین خدمات. هر وسیله نقلیه اضطراری و طبیعتاً یکی از حمل خودرو به سراسر کشور مهم ترین آنها است. 24/7 Car Assist مهم است زیرا در جاده یا حتی خود شهر، به خصوص زمانی که ترافیک کم است. خودروهای ما ممکن است دچار تصادف یا نقص فنی شوند و اینجاست که 24/7 Car Assist به ما کمک می­کند. اگر در این شرایط به کمک 24 ساعته خودرو نیاز دارید. می توانید برای کمک با شماره شرکت های خودرو بری تماس بگیرید. تا کمک ما بتواند در سریع ترین زمان ممکن به محل حادثه برسد و کار را انجام دهد.

نکات قبل از استفاده حمل خودرو به سراسر کشور

هنگامی که خودرو دچار تصادف یا نقص فنی می شود. یا به هر دلیلی خودرو دیگر نمی تواند به رانندگی عادی خود ادامه دهد. پس از تماس با آمبولانس و درخواست جرثقیل بکسل، مجبور شدیم. کاری انجام دهیم تا کمترین آسیبی به خود و اطرافیانمان وارد نشود.

در این بخش می خواهیم به نکات زیر اشاره کنیم. در صورت پنچری یا موارد مشابه هرگز ترمز نکنید و سوخت نگیرید. سعی کنید ماشین را به کنار جاده بکشید تا از موانع جلوگیری کنید. تا رسیدن کمک از انجام هر کاری در ماشین خود داری کنید. در صورت بروز تصادف سریعا پلیس را در جریان قرار دهید. ممکن است انجام این اعمال چیز خاصی نداشته باشد، اما در نظم اثر دارد و طبیعتاً اثر دارد.

منطقه تحت پوشش حمل خودرو به سراسر کشور یدک کش

خودروی یدک کش ثامن بار در پوشش هر منطقه ای داشته است. زیرا این باعث می شود خدمات و کمک خودرو بر 3 سریعتر شود. در امداد و نجات سریع تریلرهای بالابر، تمامی خودروهای امدادی در مناطق تعیین شده مستقر می شوند. منطقه وسیعی را برای ارائه خدمات پوشش می دهند. در صورت نیاز به تریلر جرثقیل می توانید با امداد خودرو ثامن بار تماس بگیرید. تا در اسرع وقت کمک مورد نیاز را برای شما ارسال کند.

محاسبه هزینه حمل و نقل خودرو: هزینه حمل خودرو مورد تایید اتحادیه بوده و قیمت مشخصی دارد. این هزینه نباید بیش از حد شارژ یا کم هزینه تریلی حمل خودرو شود. عاملی که بر هزینه حمل و نقل خودرو تأثیر می گذارد فاصله یدک کشی تا خودروی مورد نظر است. هر چه مسافت بیشتر باشد، قیمت بالاتر است. تعرفه استفاده از باربری برای حمل خودرو. تعرفه استفاده از حمل و نقل انحصاری حامل خودرو نیز تصویب شده است. تمامی کفی های خودرو در سراسر ایران با نرخ مشخصی کار می کنند و مشمول هزینه اضافی نمی شوند. در صورت مشاهده می توانید به اتحادیه گزارش دهید تا با افراد خاطی برخورد شود. برای مشاهده تعرفه کمک موتوری و موتور کریر می توانید با سازمان های مربوطه تماس بگیرید. یا در سایت معابر چک کنید همچنین می توانید با Amdadhadoro تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند.

حمل چندین خودرو با خودروبر - حمل خودرو به سراسر کشور

حمل چندین خودرو با خودروبر – حمل خودرو به سراسر کشور – ثامن بار

خودرو بر 3 – ثامن بار تمام مناطق را تحت پوشش قرار می دهد

گزیده مطالب در مورد حمل خودرو به سراسر کشور

تریلر وسیله نقلیه ای است که بیش از دو تن وزن دارد، مشابه جرثقیل. برای حمل وسایل نقلیه مختلف استفاده می شود. زیرا این خودروهای غول پیکر شبیه جرثقیل هستند. آنها به اندازه جرثقیل ها قدرتمند هستند و نمی توانند کمتر از دو تن وزن داشته باشند. این خودروها دارای تجهیزاتی مانند هیدرولیک و اهرم هستند. از طریق آن ماشین آسیب دیده به عقب ماشین منتقل می شود و به راحتی می­توان آن را جابجا کرد. مدل های مختلفی از بالابر خودرو وجود دارد که هر کدام مختص یک نوع خودرو می باشد. در انتخاب نوع تریلر باید به وزن و نوع خودرو توجه کرد تا خودروی شما به راحتی قابل حمل باشد.

سوالات متداول در باره ی حمل خودرو به سراسر کشور

  1. قبل از استفاده از جرثقیل باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

زمانی که خودرو دچار تصادف یا نقص فنی می شود. یا به هر دلیلی خودرو دیگر نمی تواند به رانندگی عادی خود ادامه دهد. پس از تماس با آمبولانس و درخواست جرثقیل بکسل مجبور شدیم این کار را انجام دهیم. کاری کنیم که کمترین آسیب به خود و اطرافیانمان وارد نشود.

  1. هزینه جرثقیل کامیون چقدر است؟

قیمت جرثقیل کامیون با مذاکره و توافق اتحادیه می باشد. کلیه تعمیرکاران تریلر و خودرو باید خدمات لازم را با قیمت ثابت ارائه دهند. با نظارت اتحادیه در غیر این صورت مجوز فعالیت حمل خودرو به سراسر کشور لغو می شود.

  1. یدک کش زنجیری چیست؟

عملکرد آنها این است که ماشین شما را با زنجیر محکم به حرکت در می آورند. آن را به مکان مورد نظر جا به جا کنید. از معایب این نوع یدک کش می توان به موارد زیر اشاره کرد: آسیب دیدن سپر خودرو. رنگ سپر خودرو از بین رفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!