خرید و فروش خودرو بر و روش های حمل با بکسل 1#

کفی های خودرو بر - خرید و فروش خودرو بر

کفی های خودرو بر - خرید و فروش خودرو بر - ثامن بار


خرید و فروش خودرو بر وب سایت های مختلفی وجود دارد. یکی از پرکاربرد ترین و ایمن ترین بالابرهای خودرو، بالابر کف است. به این صورت عمل می کند که با کمک جک های هیدرولیک، کف خودرو را با زمین زاویه شیب‌دار می‌کند. و در نتیجه باعث می شود که خودرو مورد نظر با کمک وینچ هیدرولیک بالا برود. صنایع هیدرولیک های مختلف در زمینه ساخت جک و تعمیر سیستم های هیدرولیک کامیون های تخت ارائه خدمات می کند.

استفاده از کفی های خودرو بر در این روزها که نیاز به اتومبیل افزایش پیدا کرده، زیاد شده است. یکی از مزیت های خودروبر امنیت اتومبیل در حال جا به جایی است.

فهرست مطالب آمده شده در مقاله ی خودرو بری

شرایط و مواقع لزوم برای استفاده از خودرو بر

اطلاعاتی در باره ی امداد خودرو و کمک خودرو

نکات قابل توجه ای برای خرید فروش خودرو بر

روش بکسل کردن و یدک کشی خرید فروش خودرو بر

نکات مفید برای حمل و نقل خودرو و اتومبیل

مهمترین و مفید ترین نکته هنگام کشیدن خودرو ها

گزیده ای از مطالب خرید فروش خودرو بر

سوالات متداول درباره خرید و فروش خودرو بر و مطالب گفته شده

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – کفی خودرو بر

خودرو بر 2 – حمل خودرو

خودرو بر 3 – ماشین کفی خودر بر

شرایط و مواقع لزوم برای استفاده از خودرو بر

روزانه میلیون ها خودرو در جاده ها و خیابان های کشور تردد می کنند. وسایل نقلیه بیشتر و بیشتر سفر را برای شهروندان آسان تر می کند. گاهی اوقات چنین دستگاه هایی که برای راحتی ایجاد شده‌اند می توانند باعث خرید و فروش خودر وبر ایجاد مشکل شوند.

در گذشته اگر خودرو مشکلی داشت دو راه داشت. یا باید یک مکانیک به ماشین خود بیاورید و با هزینه گزاف ماشین را آماده کنید. یا اینکه یک نفر ماشین شما را با وسایل اولیه مثل طناب به نزدیک ترین تعمیرگاه ببرد.

با پیشرفت خودروها و نیاز به تعمیر ابزار پیشرفته، راه اول تقریباً منسوخ شده است. در حالی که راه دوم به دلیل آسیب شدیدی که به هر دو خودرو وارد کرده، درحال محو شدن است. به جای این دو راه، یک راه مطمئن و منطقی معرفی می­شود و آن استفاده از سرویس «کمک خودرو» است.

عنوان خرید و فروش خودرو بر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1598 کلمه
مدت زمات مطالعه 15 دقیقه

اطلاعاتی در باره ی امداد خودرو و کمک خودرو

مرکز امداد خودرو با تجهیزات ویژه و خودروی پرقدرت قادر است تمامی نیازهای راننده را در صورت خرابی خودرو برطرف کند. امداد خودرو یک مکانیک در تیم امدادی خود دارد. می تواند با مشکلات جزئی خودرو را تعمیر و در مرحله اول آماده کند. در مرحله بعد در صورت عدم امکان تعمیر خودرو در محل می تواند خودرو را حمل کند. در حال حاضر راه های زیادی برای حمل و نقل خودرو خودرو بر 1 وجود دارد. می توان به خودروبر، باربری خودرو و … اشاره کرد. انتخاب این روش به میزان آسیب دیدگی خودرو، هزینه بستگی دارد. همه این روش ها ممکن است ساده به نظر برسند، اما همه آنها اصول خاص خود را دارند. اگر می خواهید ترفندهای یدک کشی را بدانید، این مقاله تمام ترفندها را به شما آموزش می دهد.

تمامی نکاتی که گفته خواهد شد در صورت بزرگ شدن مشکل خودرو در جاده باقی خواهد ماند. پس باید این نکات را به دقت رعایت کرد تا آسیب بیشتری به خودروی آسیب دیده وارد نشود.

کفی خودرو بر - خرید و فروش خودرو بر

کفی خودرو بر – خرید و فروش خودرو بر – ثامن بار

خودرو بر 1 – کفی خودرو بر

نکات قابل توجه ای برای خرید و فروش خودرو بر

کامیون یدک کش یکی از متداول ترین روش های حمل و نقل وسیله نقلیه در امداد و نجات خودرو است. ممکن است تعدادی از آنها را در جاده دیده باشید. تریلرهای این نوع شامل خودروهای نیمه سنگین مانند نیسان با جرثقیل های نصب شده در قسمت بار می باشد. دو نوع تریلر وجود دارد: تریلر و تریلر معمولی. تریلرها با دستگاه های مخصوص زیر لاستیک خودرو قرار می گیرند تا خودرو را تا ارتفاع مناسبی بلند کرده. سپس خودرو را بارگیری کنند. اما نوع معمولی جرثقیل به شاسی خودرو متصل می شود و سپس خودرو بالا می رود.

نکته بعدی این است که تراکتور باید بیمه شخص ثالث داشته باشد. در صورت وارد شدن خسارت بیشتر به خودرو در حین یدک کشی، بیمه هزینه خودروی معیوب را پرداخت می کند.

روش بکسل کردن و یدک کشی خرید و فروش خودرو بر

در صورت نیاز به پذیرش خدمات یدک کش، کار ها را به ترتیب انجام دهید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که قوانین راهنمایی و رانندگی در مورد یدک کشی را درک کنید. از آنها پیروی کنید که مهمترین آنها را آورده ایم. بکسل در صورت وجود نور کافی مجاز است. تراکتور باید کشش کافی داشته باشد. وسایل نقلیه آسیب دیده باید رانندگان مستقلی داشته باشند که باید گواهینامه رانندگی معتبر داشته باشند. یک تریلر نمی تواند چندین خودرو را همزمان خودروبر بکسل کند.

پس از اطمینان از رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، نوبت به خودرو بر 2 می رسد. ابتدا راننده یدک کش باید بررسی کند که آیا می توان خودرو را به این طریق جابه جا کرد. آیا در صورت جابجایی خودرو قطعات دیگر آسیب می بیند.؟ برخی ایرادات و مشکلات خودرو، مربوط به سیستم انتقال قدرت یا سیستم تعلیق است. این مشکلات خودرو را از این طریق غیرقابل حمل می کند و باید روش های دیگری در نظر گرفته شود.

در مرحله بعد باید تراکتور از نظر بهداشتی ایمن شود. ماشین معیوب نمی تواند ماشین دیگری را یدک بکشد. این سلامت باید در قسمت های ترمز و فرمان بیشتر باشد. خرید و فروش خودرو بر بعد اینکه تراکتور باید لاستیک زاپاس ماشینش داشته باشه. پس از انجام این مراحل، خودرو باید در جرثقیل بکسل قرار گیرد. پرسنل یدک کش باید وسیله نقلیه را تا سطحی بلند کنند که دید آن را کاهش ندهد. هنگام بلند کردن خودرو باید به هوای لاستیک‌های معیوب خودرو توجه کنید. زیرا فشار بیشتری نسبت‌به حالت عادی دارند و اگر هوا ناکافی یا ناسالم باشد باعث ایجاد مشکل در حرکت می‌شود.

اگر شرکت امداد معتبر و دارای مجوز باشد، حتما موارد فوق را رعایت می کند.

خودرو بر تکی - خرید و فروش خودرو بر

خودرو بر تکی – خرید و فروش خودرو بر – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل خودرو

نکات مفید برای حمل و نقل خودرو و اتومبیل

یکی دیگر از روش های حمل و نقل خودرو وانت خودروبر، حمل و نقل خودرو است. استفاده از کریر خودرو نسبت به سایر روش ها ایمن تر است. اما برای جابجایی خودرو باید از این روش استفاده کرد. اگر ماشین نتواند حرکت کند، این روش برای حمل و نقل مناسب نیست.

در مرحله اول تمامی قوانین راهنمایی و رانندگی و نکات ذکر شده در این روش باید رعایت شود. در مرحله بعد، برای این نوع حمل و نقل، یک سری نکات ویژه وجود دارد آورده شده است. از آنجایی که اکثر این نوع خودروها کامیون های سبک هستند، توجه به این نکته ضروری است. که رانندگان دارای صلاحیت رانندگی با این نوع خودروها و داشتن گواهینامه های مورد نیاز هستند.

از آنجایی که خرید و فروش خودرو بر به شکل خاصی قرار می گیرد، راننده باید تجربه لازم را داشته‌باشد. کوچکترین بی احتیاطی در بالا بردن خودرو باعث سقوط خودرو می شود. حمل کننده باید امکانات لازم برای ثابت نگه داشتن خودرو مانند زنجیر چرخ را داشته باشد. در حین حمل و نقل از آن استفاده کند.

مهمترین و مفید ترین نکته هنگام کشیدن خودرو ها

وقتی یک ماشین خراب می شود و در جاده متوقف می شود. در دسترس ترین خودرو بر 3 ممکن است بهترین به نظر برسد، خرید و فروش خودرو بر اما واقعاً اینطور نیست. متأسفانه برخی از تراکتورهایی که در جاده ها ظاهر می شوند بدون هیچ مجوزی کار می کنند. نظارتی بر آنها نمی شود و اغلب این نوع تراکتورها تلاش بیهوده ای برای رفع ایراد می کنند. قطعاً برای تعمیر خودروی شما نیاز به جابجایی دارد فروشگاه ها گران هستند.

در هر صورت، شاید مشکل شما در همان مکان با هزینه بسیار کم حل شود. در واقع خروج از این وضعیت مهم است، اما باید توجه داشت که این کار به هر قیمتی انجام نمی‌شود.

کفی خودرو بر تکی - خرید و فروش خودرو بر

کفی خودرو بر تکی – خرید و فروش خودرو بر – ثامن بار

خودرو بر 3 – ماشین کفی خودر بر

گزیده ای از مطالب خرید و فروش خودرو بر

با توجه به افزایش تقاضا برای خودرو، مشکل حمل و نقل خودرو نیز به وجود آمده است. حمل خودروهای دارای نقص فنی، خودروهای آسیب دیده در اثر تصادف، خودروهای صفر کیلومتر و …

کامیون های بین شهری اغلب برای حمل و نقل بین شهری استفاده می شوند. حرکت به جایی که ون در آن قرار دارد با جابجایی کف کامیون یکسان نیست. برای حمل وسایل نقلیه معیوب از سیم ها و کابل های کششی خود استفاده می کند. هزینه جابجایی به یک مکان با وانت به عواملی مانند فاصله از مبدا و مقصد بستگی دارد.

سوالات متداول درباره خرید و فروش خودرو بر و مطالب گفته شده

  1. روش بکسل کردن چگونه است؟

ابتدا قوانین راهنمایی و رانندگی در مورد یدک کشی را بندانید. سپس راننده یدک کش باید بررسی کند که آیا می توان خودرو را به این طریق جابه جا کرد. در مرحله بعد باید باربر از نظر بهداشتی ایمن شود. اطلاعات اضافه در مقاله آمده است.

  1. چه زمانی باید از خودرو بر استفاده کرد؟

زمانی که خودرو غیر قابل حرکت باشد. جا به جایی خودرو های تصادفی. حمل و رساندن خودرو های صفر کیلومتر و لوکس به صاحب هایشان. حمل خودرو های کلاسیک و قدیمی.

  1. امداد خودرو چیست؟

کامیون های یدک کش یکی از متداول ترین روش های حمل وسیله نقلیه در امداد و نجات خودرو هستند. کمک خودرو یک مکانیک در تیم خرید و فروش خودرو بر کمک خود دارد. خودروهای دارای اشکال جزئی را رفع و در مرحله اول آماده می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!