خودروبری بین شهری و 2 روش # حمل و نقل بین شهری

حمل خودرو - خودروبری بین شهری

حمل خودرو - خودروبری بین شهری - ثامن بار


خودروبری بین شهری، با توجه به افزایش تقاضا برای مالکیت خودرو، تولید خودرو نیز افزایش یافته است. این مشکل منجر به ارسال خودروی تولیدی به نقاط مختلف کشوری می شود که خودرو مورد نیاز است. در این شرایط نیاز زیادی به تجهیزاتی وجود دارد. که بتواند خودرو را به گونه ای حمل کند که احتمال آسیب را به صفر برساند. یکی از تجهیزات بسیار کارآمدی که در این زمینه استفاده می شود، کریر کفپوش است. از آنجایی که خودرو به طور کامل بر روی کریر سوار شده است، احتمال آسیب به صفر می رسد. خودرو در شرایط ایمن حمل خودروبر می شود.

فهرست مطالب آمده شده در مقاله خودرو بر بین شهری

دو تا از نوع مختلف از کفی های خودرو بر

کاربرد وسایل نقلیه حمل و نقل خودرو های زمینی

خودرو های مورد استفاده برای خودرو بری بین شهری چیست

ویژگی و خصوصیات های سفیران خودرو بری بین شهری چیست

اقدامات احتیاطی برای حمل و نقل بار بین شهری

معرفی دو روش کلی برای حمل خودرو بری بین شهری

چند نکته کلیدی برای انتخاب کردن کامیون بین شهری

نرخ خودروبری بین شهری ثابت یا متغیر است یا نه

شرکت مناسب برای خودرو بری بین شهری را انتخاب کنید

از دیگر موارد مهم انتخاب پرسنل شرکت از دیگر

خلاصه ای از مطالب مقاله ی جمل و نقل بین شهری

سوالات متداول درباره ی جمل و نقل شهری و نرخ آن

گالری عکس ها

خودرو بر 1 – حمل خودرو با کامیون

خودرو بر 2 – حمل چندین خودرو لوکس

خودرو بر 3 – حمل خودرو های کلاسیک

دو تا از نوع مختلف از خودروبری بین شهری

نوع خودرو بر باید بر اساس اندازه و نوع خودرو بر 1 مورد حمل و تعداد خودروهایی که حمل می‌شوند انتخاب شون

باربر: این نوع حمل و نقل خودرو برای حمل خودرو در داخل شهرها و مسافت های کوتاه مناسب است. معمولاً در مواقعی که فقط یک وسیله نقلیه نیاز به جابجایی دارد از این نوع حمل کننده خودرو استفاده می‌شود. رانندگان کامیون معمولاً یک وینچ برای بلند کردن ماشین دارند.

تریلر ماشین: تریلرهای خودرو اغلب برای جابجایی خودروها در فواصل طولانی بین شهری استفاده می شوند. دو نوع تریلر خودرو وجود دارد: تریلر برای 6 ماشین و تریلر برای 8 ماشین.

عنوان خودروبری بین شهری
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1742 کلمه
مدت زمات مطالعه 17 دقیقه

حمل خودرو با کامیون - خودروبری بین شهری

حمل خودرو با کامیون – خودروبری بین شهری – ثامن بار

خودرو بر 1 – حمل خودرو با کامیون

کاربرد وسایل نقلیه حمل و نقل خودرو های زمینی

حمل خودروهای صفر که هنوز شماره گذاری نشده اند: خودروها تا زمان ثبت نام مجاز به تردد  نیستند. بنابراین در این حالت برای حمل خودرو در ایمن ترین شرایط به یک کفگیر استاندارد نیاز است.

تحویل خودرو ایمن درب منزل: زمانی که خودروی خود به تعمیرگاه برده اید یا از شرکتی درخواست خودرو کرده اید. می خواهید آن را درب منزل تحویل بگیرید که در این صورت کفپوش خودرو بهترین گزینه خواهد بود.

تعویض خودرو با مشکلات فنی: زمانی که خودروی شما دارای نقص فنی است مانع استارت یا حرکت آن می شود. تنها راه عملی و مطمئن برای انتقال خودرو به تعمیرگاه استفاده از درخواست خودروبر است. البته در برخی موارد خودرو به قدری فرسوده می شود که باز هم امکان استارت و جابجایی خودرو وجود ندارد. در این صورت باید از حمل و نقل خودرو استفاده کنید.

حمل و نقل ماشین های کلاسیک: این خودروها معمولاً اجازه رانندگی ندارند و دارای سمت نمایشگاهی هستند. در این صورت تنها گزینه ممکن برای جابجایی خودرو استفاده از کریر استاندارد با تخت است.

یک ماشین تصادفی حمل کنید: اولین قدم در جابجایی خودرو، تماس با مرکز حمل و نقل موتوری طبقاتی است. این جا به جایی برای جلوگیری از تصادفات بعدی است.

خودرو های مورد استفاده برای خودروبری بین شهری چیست

زمانی که فردی به فکر جابه‌جایی است، اولین کاری که باید انجام دهد انتخاب بهترین مجموعه ماشین‌های جابجایی است. کامیون های بین شهری متفاوت هستند. زیرا بسته به نوع و حجم تجهیزات از خودرو بر 2 مختلفی استفاده می شود. اگر حجم حمل زیاد است، برای جابه‌جایی بار بین شهری باید از وسایل نقلیه سنگین و سرپوشیده استفاده شود. ضمناً برای حمل بارهای سبکتر نیازی به استفاده و انتخاب ماشین آلات سنگین نیست. بنابراین با توجه به نوع بار در هر قسمت از بین کامیون و باربری بین شهری یکی را انتخاب کنید.

خودروهای سنگین و سبک دو نوع خودروی باری هستند. این خودروها به طور کلی عبارتند از: چرخ دستی، کامیون، کامیون های وانت، نیسان.

حمل خودرو های لوکس - خودروبری بین شهری

حمل خودرو های لوکس – خودروبری بین شهری – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل چندین خودرو لوکس

ویژگی و خصوصیات های سفیر های خودروبری بین شهری چیست

رانندگان شرکت های باربری بین شهری باید حرفه ای و با تجربه باشند. به اندازه کافی صبور باشند. استقامت و قدرت کافی داشته باشند. از زمان منع رفت و آمد کاملا آگاه باشند. آماده مقابله با برف و باران و رانندگی در جاده در شرایط سخت باشند. مسئولیت پذیر باشند و بتوانید کالا را در اسرع وقت بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسانند.

اقدامات احتیاطی برای حمل و نقل بار بین شهری

از بسته بندی مناسب استفاده کنید. از پرسنل و کارگران مجرب و حرفه ای استفاده کنید. بار را به درستی در حمل کننده مبلمان مرتب کنید. انتخاب مناسب خودروبر حمل و نقل بار بین شهری. قبل از شروع حمل و نقل بار بین شهری، سلامت و ایمنی خودرو خود را بررسی کنید. مناسب ترین مسیر تعیین و به مشتری اعلام می شود. زمان دقیق رسیدن کالا به مقصد را تعیین کنید. از یک راننده مجرب و با تجربه با آشنایی لازم استفاده کنید.

حمل و نقل بار بین شهری در هنگام بارگیری نیاز به مراقبت ویژه دارد. همچنین از درایورهای حرفه ای استفاده می کند؛ این نیز باید در نظر گرفته شود.

معرفی دو روش کلی برای حمل خودروبری بین شهری

روش اول: پس‌از دریافت ریز اجناس مشتری و صدور فاکتور، در‌صورت نیاز به بسته بندی، کالا را بسته بندی کنید. سپس با توجه به وزن، سایز و حجم کالا با خودرو بری بین شهری  ارسال کنید. پس از رسیدن وسیله حمل بار (محموله پستی) به شهر مورد نظر، بار تخلیه می شود. اپراتور بار در ترمینال بار را به پرسنل مربوطه (دریافت کننده) تحویل می دهد که همان بار است.

روش دوم: گاهی اوقات روش دیگری برای حمل کالا بین شهرها روش حمل و نقل درب منزل نامیده می شود. به این ترتیب شرکت جابه‌جایی کالا را از درب منزل مشتری دریافت می‌کند و همان فرستنده کالا محسوب می‌شود. سفیر بسته‌به وزن و اندازه محموله کوچک با وسیله نقلیه ای مانند موتورسیکلت یا وانت به آدرس مشتری سفر می‌کند. پس از تحویل محموله مشتری خودروبری بین شهری  به انبار مرکزی تحویل می شود. در آنجا کالاها با اتوبوس (حمل و نقل اتوبوسی) حمل می شوند. اقدام کنید و بسته را به شهر مورد نظر ارسال کنید. توسط نماینده ما در شهر مقصد درب منزل تحویل گیرنده شود.

چند نکته کلیدی برای انتخاب کردن کامیون بین شهری

انتخاب یک مینی‌ون مناسب و باکیفیت یکی از مهم‌ترین عوامل در حفظ سلامت و جلوگیری از آسیب به بار شماست. در انتخاب کامیون به نوع بار، مسیر و جاده، مسافت، زمان تحویل بار و شرایط آب‌وهوایی جاده توجه کنید.

نرخ خودرو بری بین شهری ثابت یا متغیر است یا نه

نرخ های خودروبری بین شهری کامیون ها ثابت نیست و روزانه بر اساس تعداد خودروها و بارگیری در ترمینال متفاوت است. بنابراین به نرخ هایی که چند روز قبل از ارسال درخواست می کنید بسنده نکنید. بلکه برای دریافت قیمت دقیق در روز بارگیری، با متخصص حمل‌ونقل تماس بگیرید و قیمت همان روز را جویا شوید.

عوامل متعددی بر تغییرات نرخ حمل بار تأثیر می‌گذارند. از جمله تعطیلات قانونی، اعیاد مذهبی، تعطیلات هفته‌ها، وضعیت آب و هوا و جاده‌های کشور و غیره. که بر افزایش یا کاهش ناوگان تأثیر می‌گذارند و در نتیجه تأثیر می‌گذارند نرخ حمل و نقل قیمت نهایی. حمل و نقل بین شهری تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

شرکت مناسب برای خودروبری بین شهری را انتخاب کنید

اولین نکته در انتخاب شرکت مطمئن بین شهری، ارائه بیمه نامه و بارنامه مطمئن با این شرکت می باشد. صدور بیمه نامه و معتبر تضمین می کند که خودرو بر 3 شما در حمل‌ونقل بین شهری تضمینی به مقصد برسد. این یکی از بارزترین ویژگی های یک شرکت حمل و نقل بین شهری قابل اعتماد است. رسیدگی به شکایات و امور مشتریان از اولویت های انتخاب شرکت به خصوص حمل و نقل بار بین شهری می‌باشد. کنترل کیفیت تجهیزات، ماشین آلات متحرک و درایورها از دیگر ویژگی های یک شرکت حمل و نقل خوب است.

به علاوه تجهیزات این شرکت برای بسته بندی و حمل کالا. این یکی از معیارهای دیگری است که می توان با آن در مورد خوب یا بد بودن آن قضاوت کرد. یک شرکت خوب به مبلمان و لوازم جانبی مشتری اهمیت خودروبر می دهد. بنابراین از بهترین تجهیزات از نظر بسته بندی و حمل و نقل استفاده می کند.

حمل خودرو کلاسیک - خودروبری بین شهری

حمل خودرو کلاسیک – خودروبری بین شهری – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل خودرو های کلاسیک

از دیگر موارد مهم انتخاب پرسنل شرکت از دیگر

جذب افراد خوب و ارائه آموزش های لازم شرط لازم برای ارتقای کیفیت خدمات است. برنامه ریزی به موقع و اساسی از دیگر معیارهاست. خدمات گسترده در داخل و بین شهرها از دیگر نقاط قوت این شرکت است. جهان پیمان بار تمامی ویژگی های فوق را دارا می باشد و مدعی است معتبرترین شرکت در تهران می باشد.

خلاصه ای از مطالب مقاله ی خودرو بری بین شهری

خودروبری بین شهری متفاوت هستند. اگر حجم حمل زیاد است، برای جابه‌جایی شهری باید از خودرو بر سنگین و سرپوشیده استفاده شود. دو روش برای حمل و نقل بین شهری وجود  دارد. جزئیات دو روش در مقاله گفته شده است. نرخ خودرو بری بین شهری ثابت نیست و روزانه بر اساس تعداد خودروها و بارگیری در ترمینال متفاوت است.

سوالات متداول درباره ی جمل و نقل شهری و نرخ آن

  1. چند روش برای حمل و نقل بین شهری وجود دارد؟

دو روش مختلف وجود دارد. اول: با توجه به وزن و سایز و حجم کالا با کوچ ارسال می شود. بار پستی پس از رسیدن به شهر مقصد تخلیه می شود. خودروبری بین شهری در ترمینال محموله را به گیرنده کالا تحویل می دهد. دوم: پس از ارسال مشتری به انبار مرکزی تحویل داده می شود. در آنجا کالاها با اتوبوس حمل می شوند. اقدام کنید و بسته را به شهر مورد نظر ارسال کنید. توسط نماینده ما در شهر مقصد درب منزل تحویل گیرنده.

  1. اقدامات احتیاطی برای باربری بین شهری چیست؟

استفاده از بسته بندی مناسب، پرسنل حرفه ای ، انتخاب مناسب وسیله نقلیه حامل، انتخاب مناسب ترین مسیر و … .

  1. نرخ خودرو بر بین شهری گونه است؟

نرخ خودروبری بین شهری ثابت نیست. عوامل متعددی بر تغییرات نرخ حمل بار تأثیر می‌گذارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!