خودروبر تهران + 3 دلیل هزینه حمل خودرو را بدانید !

قیمت حمل خودرو-خودروبر تهران

قیمت حمل خودرو-خودروبر تهران-ثامن بار


خودروبر تهران یک مدیر عملیات در ثامن بار است. “ما به دلیل اینکه شرایط بازار گسترده تر است.نیاز به انعطاف پذیری برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در حال تغییر را تشخیص می دهیم .و هزینه حمل خودرو توانسته است نیازهای ما را از نظر ارتقاء تراکتورهایمان برآورده کند.برای جلوتر ماندن از منحنی،AMCO اکنون از ترکیبی از وسایل نقلیه متعلق به شرکت از جمله فناوری خورشیدی استفاده می‌کند .تا به کاهش انتشار CO2 کمک کند.و همچنین به ما اجازه می‌دهد تا بدون به خطر انداختن عملیات داخلی یا قراردادهای اجاره‌ای کار برنامه‌ریزی‌شده.به تقاضاهای بازار پاسخ دهیم.ما مفتخریم که AMCO را به عنوان مشتری داریم .و خوشحالیم که آنها با پشتیبانی ما و جدیدترین کامیون های DAF به گسترش ناوگان خود ادامه می دهند.

فهرست مطالب

انواع خودرو و شرکت های حمل و نقل موتوری و ماشین هایی که حمل می کنند

تریلر چند طبقه حامل ماشین باز در خودروبری تهران

حمل کننده دوچرخه و ماشین بصورت تکی و تاثیر بر هزینه حمل خودرو

حامل ماشین بسته و تاثیر آن روی هزینه حمل خودرو

حمل وسیله نقلیه از حراج ماشین نجات: 5 نکته که باید بدانید

نتیجه گیری در مورد انواع ماشین های خودروبری تهران و قیمت ها

سوالات متداول شما در مورد انواع ماشین های بابری و هزینه آن ها

فهرست تصاویر

ماشین حمل خودرو 1-باربری بسته

ماشین حمل خودرو 2-باربری باز

ماشین حمل خودرو 3-کفی خودروبری

انواع خودرو و شرکت های حمل و نقل موتوری و ماشین هایی که حمل می کنند

حمل و نقل خودرو در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. هر کدام برای موقعیت های حمل و نقل مختلف طراحی شده اند. برخی از تریلرها کوچک هستند .و می توانند به راحتی به مکان های دور و دشوار دسترسی داشته باشند. در حالی که دیگران می توانند تا 9 خودرو را در یک زمان حمل کنند. که آن را مقرون به صرفه ترین راه حل حمل و نقل خودرو در کشور می کند. در اینجا حمل و نقل های خودرویی که امروزه در جاده ها وجود دارند.و موقعیت هایی که برای آنها ایجاد شده است را مشاهده می کنید.

عنوان هزینه حمل خودرو
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1653
زمان مطالعه 16 دقیقه

 

تریلر چند طبقه حامل ماشین باز در خودروبر تهران

تریلی‌هایی که معمولاً هر روز در جاده‌ها می‌بینی ماشین‌های روباز هستند. آنها می توانند تقریباً همه نوع ماشینی را حمل کنند. همه چیز از ماشین های جدید گرفته تا ماشین های کلاسیک، ماشین های پروژه و ماشین های نجات . با استفاده از ماشین های حمل و نقل باز منتقل می شوند. این ماشین ها روی یک تریلر قرار میگیرند.و از وینچ هیدرولیکی برای بار زدن اتومبیل های ثابت استفاده شود. حمل‌ونقل‌های خودروی باز نیز برای قرار دادن خودروهای باریک روی تریلرها مشکل دارند.زیرا مسیرهای تایر بسیار باریک هستند.ماشین حمل خودرو 1-باربری بسته را نشان می دهد.

ماشین درایو کمپانی ماشین باز نیز در اندازه های مختلفی عرضه می شوند. در تهران، ماشین‌برها معمولاً 2 تا 9 ماشین را در یک زمان حمل می‌کنند. اما تریلرهای خودرو می توانند حتی بزرگتر شوند. تا چند سال گذشته، چین به ناوهای حامل وسایل نقلیه با عرض دو برابرمعروف بود. که به “ناو هواپیمابر” معروف بودند اجازه نمی داد. آنها می توانند تا 30 ماشین را در یک زمان حمل کنند. با این حال، داشتن چنین تریلر بزرگی در خیابان خطرناک بود. پس از تصادفات زیاد، اندازه موتورهای خودرو چین محدود شده است. اکنون آنها “فقط” حدود 12 خودروی سایز کامل را حمل می کنند.

باربری بسته-خودروبر تهران

باربری بسته-خودروبر تهران-ثامن بار

ماشین حمل خودرو 1-باربری بسته

حمل کننده دوچرخه و ماشین بصورت تکی و تاثیر بر هزینه حمل خودرو

همانطور که همه ما می دانیم، به عنوان یک تریلر، حمل دوچرخه یک راه حل عالی برای حمل و نقل خودرو است.در مسافت های کوتاه در مدت زمان کوتاه است. آنها کوچک هستند و به راحتی در جاده های باریک حرکت می کنند. و به خطوط دشوار می رسند. شما می توانید هر چیزی را از ماشین های مسابقه ای گرفته تا وسایل عجیب و غریب را با یک ماشین حمل کننده حمل کنید. اما از آنجایی که از وسیله نقلیه شما در برابر آب و هوای بد محافظت نمی کند. فقط از یک باربر خودروبر تهران برای حمل و نقل خودرو در مسافت های کوتاه استفاده کنید. آنها هیچ گونه حریم خصوصی ارائه نمی دهند. حمل و نقل دوچرخه برای مسافت های طولانی بسیار گران است.ماشین حمل خودرو 2-باربری باز را نشان می دهد.

تریلر محصور شده.تریلرهای محصور راه حل مناسبی برای جابجایی ایمن و محتاطانه وسایل نقلیه با ارزش بالا هستند. تریلر محصور در حین حمل و نقل از خودرو در برابر آب و هوا و چشمان کنجکاو محافظت می کند. آنها به طور کلی از سطح زمین نسبت به خودروهای روباز پایین تر هستند. و به راحتی امکان بارگیری وسایل نقلیه با فاصله کم مانند اتومبیل های مسابقه را فراهم می کنند. اگر به اندازه کافی برای خودروی شما کم نیست.یک خصوصیت ثامن بار نیز وجود دارد. این یک تریلر محصور شده است که از شاسی روی زمین افتاده است.

خودروهایی که در حال حرکت و رانندگی نیستند نیز می توانند با خیال راحت با استفاده از وینچ مجهز بارگیری و تخلیه شوند. یکی دیگر از مزایای تریلر محصور این است که به شما امکان می دهد موتور سیکلت، قطعات یدکی و پالت را با خود در داخل تریلرهای خودروبر تهران حمل کنید.

باربری باز-خودروبر تهران

باربری باز-خودروبر تهران-ثامن بار

ماشین حمل خودرو 2-باربری باز

حامل ماشین بسته و تاثیر آن روی هزینه حمل خودرو

یک حمل و نقل چند سطحی بسته مانند یک حمل‌ونقل خودروی باز است .که محافظت بیشتری در برابر عناصر دارد. اینها باربرهای بزرگ محصور هستند. که اغلب در حراجی ها، نمایشگاه ها و رویدادهای خودروهای کلکسیونر می بینید. باربری های بسته حمل و نقل مقادیر زیادی از وسایل نقلیه با ارزش را در سراسر کشور تسهیل می کنند.

حمل وسیله نقلیه از حراج ماشین نجات: 5 نکته که باید بدانید

آیا در یک حراج ماشین نجات ماشین خریده اید؟ طبق گزارش صادرات خودروی تهران ما، شما تنها نیستید. تنها در تهران، بیش از 600000 خودرو توسط شرکت های بیمه در سال 2017 کنار گذاشته شد. و در حراجی های خودروهای اسقاط فروخته شد. در samenbar همه چیزهایی است که باید بدانید تا ماشین خود را از حراج خارج کنید.

1. هزینه وسیله نقلیه را به طور کامل پرداخت کنید

قبل از اینکه قصد حمل و نقل وسیله نقلیه خود را داشته باشید. لطفاً مطمئن شوید که تمام پول حراج پرداخت شده و تأیید شده است. پرداخت‌ها ممکن است شامل هزینه عضویت، هرگونه هزینه معوقه یا هزینه حمل خودرو ذخیره‌سازی بدهی باشد.ماشین حمل خودرو 3-کفی خودروبری را نشان می دهد.

2. جزئیات کامل پیکاپ در مکان و تاریخ تحویل را ارائه دهید

مکان و تاریخی که وسیله نقلیه برای تحویل گرفتن آماده می شود را ارائه دهید. هرچه زودتر با یک نماینده حمل و نقل  خودروبر تهران تماس بگیرید. آماده کردن ماشین خود برای حمل آسان تر خواهد بود. شماره لات، شماره خریدار، شماره VIN و سایر اطلاعات مورد نیاز برای حراج را آماده تحویل داشته باشید. این به مزایده ها کمک می کند تا وسایل نقلیه را به موقع شناسایی و آزاد کنند.

3. هزینه های ذخیره سازی خرید وسیله را محاسبه کنید

اکثر حراج‌های خودروی نجات حداقل 2 روز پس از خرید وسیله نقلیه خود به شما فضای ذخیره‌سازی رایگان می‌دهند. اگر وسیله نقلیه ظرف 2 روز تحویل نگیرد. حراج حدود 20 دلار در روز برای ذخیره سازی دریافت می کند. آخرین روز رایگان برای وسیله نقلیه خود را بیابید و حتماً به نماینده حمل و نقل خود در ثامن بار اطلاع دهید.

4. بدانید که در حراجی ها از لیفتراک استفاده می شود

از آنجایی که ما با وسایل نقلیه خریداری شده از مزایده خودروهای فرسوده سروکار داریم. این سیاست است که فقط از تهران برای جابجایی و بارگیری خودروها در تریلرها استفاده کنند.samenbar فقط از لیفتراک استفاده خواهند کرد، حتی اگر خودرو در شرایط قابل رانندگی باشد .یا حتی اگر خودروی گران قیمتی باشد. این به این معنی است. که هنگام خرید یک وسیله نقلیه از حراج خودروهای نجات، آسیب رساندن به شاسی خودرو همیشه یک خطر است. در صورت آسیب دیدن خودرو، مزایده خودروی نجات مسئولیتی نخواهد داشت.

کفی خودروبر-خودروبر تهران

کفی خودروبر-خودروبر تهران-ثامن بار

ماشین حمل خودرو 3-کفی خودروبری

5. کلید ماشین را توسط کارشناسان خودروبر تهران ردیابی کنید

کلید ماشین را می توان در محوطه های نجات گم یا دزدید. هنگام خرید وسیله نقلیه، مطمئن شوید که وسیله نقلیه دارای کلید است. و تعداد کلیدهای خود را یادداشت کنید. حراجی ها معمولا کلیدها را به دور ستون فرمان می بندند. با این حال، حراج همچنین در صورت مفقود شدن کلیدها از قبول مسئولیت خودداری می کند.حتماً حراج خودروی نجات را بررسی کنید. تا ببینید آیا شرایط اضافی برای بازگرداندن وسیله نقلیه شما وجود دارد یا خیر. این فرآیند حمل و نقل را سرعت می بخشد و در هزینه های ذخیره سازی شما صرفه جویی می کند.

نتیجه گیری در مورد انواع ماشین های خودروبر تهران و قیمت ها

همانطور که در مقاله گفتیم حمل و نقل ماشین ها به صورت های متفاوتی انجام میشود.که هر کدام برای یک موقعیت استفاده می شود.همچنین ماشین های باربری در اندازهای کوچک و بزرگ نسبت به تعداد ماشین های وجود دارد.و به دو صورت باز و بسته است.هزینه حمل خودرو با ماشین های باز و بسته متفاوت است.حمل با ماشین بسته قیمت بالاتری دارد.پس اگر به دنبال هزینه مناسب تر هستین  به شما کمک میکنیم تا یک ماشین با قیمت مناسب را از شرکت samenbar درخواست کنید.

سوالات متداول شما در مورد انواع ماشین های بابری و هزینه آن ها

چند نوع ماشین خودروبر داریم؟

یک حمل و نقل چند سطحی بسته مانند یک حمل‌ونقل خودروی باز است.

حمل دوچرخه با تریلر به چه صورت است؟

همانطور که همه ما می دانیم، به عنوان یک تریلر، حمل دوچرخه یک راه حل عالی برای حمل و نقل خودرو است.در مسافت های کوتاه در مدت زمان کوتاه است.

تفاوت حامل بسته با باز در چیست؟

یک حمل و نقل چند سطحی بسته مانند یک حمل‌ونقل خودروی باز است .که محافظت بیشتری در برابر عناصر دارد.

بیشتر بخوانید : در مقاله قبلی ما میتوانید عوامل موثر بر قیمت های حمل خودرو بیشتر مطالعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!