خودروبر تهران +معرفی تراکتور پلیسان9 مشخصات، گزینه ها و قیمت گذاری!

خودروبر-خودروبر تهران

خودروبر-خودروبر تهران -ثامن بار


خودروبر تهران |ماشین های باربری رنگارنگ چینی این روزها بازار ایران را در اختیار گرفته اند. از کامل‌ترین دسته‌بندی‌های این بازار می‌توان به Empower BD500، Dafran H7، Dima HT490 و Pilsan C7H 480 اشاره کرد.سیتراک، یکی از زیرمجموعه های سینوتراک است. کرایه حمل خودرو نیزبه تولید محصولات سینوتراک با استفاده ازفناوری شرکت معتبر samenbar اختصاص دارد. در سال 2009، چینی ها با موفقیت 25 درصد از سهام شرکت ما را تصاحب کردند.

محصولات برند سیتراک با استفاده از تکنولوژی سری TGA ما طراحی و تولید می شوند.بنابراین از طول عمر، دوام و ایمنی خوبی در مقایسه با سایر چینی های موجود در بازار ایران برخوردار هستند.شریک تجاری سیتراک در ایران، شرکت پیلسان، یکی از شرکت های تابعه شرکت ماموت است. تا به امروز سه مدل سیتراک C7H440، T7H و C7H480 را با برند پیلسان تولید و عرضه کرده است.این محصولات به ویژه مدل های تمام اتوماتیک 480 اسب بخاری است.که به دلیل خدمات خوب شرکت های سازنده،اعتماد مشتریان را در بازار جلب کرده است.

فهرست مطالب

طراحی و ظاهر بدنه ماشین باربری پیلسان C7H 480

موتور و تجهیزات فنی پیلسان C7H 480 و Beale Hill C7H 480 در خودروبری تهران

آشنایی با تجهیزات و امکانات ایمنی Pilsan C7H 480

قیمت ماشین باربری پیلسان  C7H 480و تاثیر بر کرایه حمل خودرو

طراحی و طراحی داخلی کابین Dima HT490 و تاثیر بر کرایه حمل خودرو

آظشنایی با موتور دیما HT490 و تجهیزات فنی خودرو باربری

آشنایی با تجهیزات و امکانات ایمنی Dima HT490  در خودروبری تهران

نتیجه گیری در زمینه انواع ماشین های باربری درایران

سوالات متداول در مورد ماشین های به روز بابری در تهران

فهرست تصاویر

خودروبر  1-ماشین پلیسان

خودروبر  2-تجهیزات ماشین پلیسان

خودروبر  3-ماشین دیما

طراحی و ظاهر بدنه ماشین باربری پیلسان C7H 480

طراحی این خودرو جذابیت خاص خود را دارد و در عین حال که چندان مدرن به نظر نمی رسد. متمایز و خشن است و ذوزنقه جلو و چراغ های مه شکن بزرگ آن چشمگیر است.این اتاق تراکتوردارای مجوزشرکت ثامن بار ،مطابق بااتاق کد TGAو مجهزبه سیستم تعلیق بادی Ethnsat 4 می باشد.

طراحی داخلی کابین پیلسان C7H 480 و Beale Hill C7H 480 و داشبورد کیلر پیلسان C7H 480 است.طراحی داخلی کابین پیلسان مانند نمای بیرونی آن چندان مدرن نیست. از کلمه “متوسط” می توان برای توصیف کیفیت مواد استفاده شده استفاده کرد.این تراکتور ارتفاع اتاق بالایی دارد. (به اصطلاح پالونی پایین تر ازسینوتروک قدیمی است).آسایش خوبی را برای راننده و سرنشینان فراهم می کند. طراحی های ماشین باربری بر کرایه حمل خودرو نیز اثر میگذارد.

سیستم صوتی تصویری بلوتوث 5.5 اینچی، صندلی راننده قابل تنظیم، صندلی دانش آموز با سیستم تعلیق بادی است. فرمان روکش چرمی، کروز کنترل، شیشه ها و آینه های برقی،است. تهویه مطبوع اتوماتیک، دوربین فراگیر، بخاری در محل، دسته های صندلی قابل تنظیم اختیاری است. قطع برق کلید خاموش و موارد دیگر از دیگر ویژگی های داخلی این کامیون است.

عنوان خودروبر تهران
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1870
زمان مطالعه 18 دقیقه

 

موتور و تجهیزات فنی پیلسان C7H 480 و Beale Hill C7H 480 در خودروبر تهران

موتور تراکتور پیلسان C7H 480 کد MC13.48-50 ساخت شرکت سینوترک چین و دارای مجوز از ما. موتور توربودیزل 6 سیلندر 24 سوپاپ دارای 13 لیتر حجم بوده .و قادر به تولید 480 اسب بخار در 1900 دور در دقیقه است. حداکثر گشتاور برای پیلسان 2300 نیوتن متر است .که بین 950 تا 1400 دور در دقیقه به دست می آید.خودروبر  1-ماشین پلیسانخودروبر  1-ماشین پلیسان را نشان می هد.

تراکتور پیلسان C7H 480 مجهز به گیربکس ZF (کد ZF12TX2621TD) با 12 دنده جلو + 2 دنده عقب است .که امکان تعویض اتوماتیک دنده را در اختیار راننده قرار می دهد. ریتاردر 5 مرحله ای ZF (ترمز گیربکس) نیز قابل ذکر است. ترمز موتور آن نیز تک مرحله ای است.مخزن سوخت پیلسان C7H 480 از آلومینیوم ساخته شده و دارای حجم 1160 لیتر (شامل دو مخزن 600 و 560 لیتری) می باشد. مخزن Adblue کامیون ظرفیتی معادل 40 لیتر دارد. استاندارد آلودگی کشنده برای پیلسان یورو 5 EEV است.مقالات بیشتر در وبسایت ثامن بار ببینید.

خودروبر 1-ماشین پلیسان

خودروبر 1-ماشین پلیسان-ثامن بار

خودروبر  1-ماشین پلیسان

آشنایی با تجهیزات و امکانات ایمنی Pilsan C7H 480

آشنایی با تجهیزات ایمنی کشنده پیلسان C7H 480 در خودروبر تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد. ترمز پنوماتیک دو مداره، محورهای دیسکی جلو و عقب، ترمز هوشمند ABS و ترمز ضد لغزش ASRاست.سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBL، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی ESC است. ترمز دستی تریلر، هوای آلومینیومی مخزن، ترمز اگزوز، ترمز موتور اتوماتیک EVB و ریتاردر 5 مرحله ای.سیستم تعلیق جلو پیلسان از نوع فنری سهمی (اصطلاحاً بیلت فنر) با کمک فنر و دمپراست. سیستم تعلیق عقب از نوع 4 بادکنکی (کوسن صندلی) و کمک فنر با تنظیم ارتفاع دستی و اتوماتیک می باشد.خودروبر  2-تجهیزات ماشین پلیسان را در ثامن بار نشان می دهد.

سیستم صوتی تصویری، کروز کنترل، صندلی راننده با سیستم تعلیق بادی قابل تنظیم است.صندلی دانش آموز با سیستم تعلیق بادی، فرمان چرمی با دکمه های کنترلی، پدال و فرمان قابل تنظیم است. پرده های جانبی و آفتابگیر بیرونی، پنجره خودروی برقی، آینه های برقی گرم کن، هوای اتوماتیک تهویه مطبوع،است. چراغ‌های مطالعه، بخاری‌های داخلی، دوربین‌های محیطی، بوق‌های شهری و حومه شهر (باد و برق) و موارد دیگراست. همه به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می‌شوند.یخچال، زیر سیم و کولر در محل محفظه را می توان بر اساس نیاز سازنده روی تریلر نصب کرد.

خودروبر 2-تجهیزات ماشین پلیسان

خودروبر 2-تجهیزات ماشین پلیسان-ثامن بار

خودروبر  2-تجهیزات ماشین پلیسان

قیمت ماشین باربری پیلسان  C7H 480و تاثیر بر کرایه حمل خودرو

پیلسان C7H 480 کیلر در ابتدا توسط سازنده خود با قیمت قطعی 3,620,000,000 تومان به ثبت رسید.اما درحال حاضرمدل 1401 صفرکیلومتربه دلیل کاهش ارزش پول ملی دربازار آزادحدود 4 میلیون و 800 میلیون تومان است.خودروی تجاری کششی دیما HT490 مایا دیزل مشخصات، گزینه‌ها و قیمت‌ها و حجم فروش.با دیما HT490 مایا دیزل آشنا شوید. مشخصات، آپشن ها و قیمت در سال های اخیر و پس از خروج برندهای اروپایی تغییر کرد. مانند ولوو، DAF و مرسدس بنز از بازار،در خودروبر تهران شاهد رواج تراکتورهای ساخت چین یا وارداتی بوده ایم.

در ایران، شرکت ماموت مایا دیزل (گروه خودروسازی مایا) کامیون تولید و عرضه می کند.تراکتور Dima HT490 درواقع یک تراکتور جک K7 (یا JAC Gallop K7) است. پیش از آن ایرانی ها با مدل های دوچرخه این برند مانند جک اس 5، کی 7 و … آشنا بودند. و اشاره کرد که این شرکت مونتاژ شده توسط کرمان موتور است و ارائه دهد.ازنظربرندجک، شرکت مد خودرو دیزل نیز جک گالوپ K6 را که درواقع نسل قبلی دیما است،روانه بازار کرد. که در این مقاله قصد داریم به کرایه حمل خودرو و قیمت هر خودرو بپردازیم.

نظر دادن در مورد طراحی کاملا سلیقه ای است.اما اگر منصف باشیم، دیما HT490 جدیدترین، خشن ترومتفاوت ترین طراحی را در میان رقبا و دیگر قاتلان چینی دارد. این ظاهر منحصر به فرد و خشن توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند.طراحان سعی کردند خودرو را تا حد امکان به طراحی مدرن یک کامیون اروپایی نزدیک کنند. و دیما شباهت های زیادی با نسل چهارم مرسدس بنز آکتروس یا MP4 دارد.ورودی های هوا، ضربه گیرها و چراغ های لنز دارای طراحی تمیزوزیبایی هستند .که خطوط بدنه را تکمیل می کند.لوگوی گرند دیما روی پیشانی مدل ایرانی جایگزین لوگوی گرند جده روی پیشانی شد.

طراحی و طراحی داخلی کابین Dima HT490 و تاثیر بر کرایه حمل خودرو

اگر طراحی کابین این تراکتور از مرسدس بنز Actros MP4 الگوبرداری شده باشد.فضای داخلی کابین دیما HT490 به طور کامل از نسل چهارم کاکپیت Actros کپی شده است. حتی دریچه های تهویه مطبوع و فرمان نیز شباهت غیرقابل انکاری دارند. البته کیفیت مواد داخلی چشمگیر نیست و نسبتاً متوسط ​​است. احتمالا در درازمدت به دلیل آفتاب سوزان و جاده های پر دست انداز کشورمان پر سر و صدا خواهد بود.

این تراکتور دارای ارتفاع مناسب اتاق (3858 میلی متر از سقف تا کف) است .و علاوه بر کفی صاف، راحتی زیادی را برای راننده و سرنشینان فراهم می کند.فرمان هیدرولیک، دو تخت عریض، کنسول وسط داشبورد، کنترل مولتی مدیا فرمان، نمایشگر مالتی مدیا 2DIN است. دو دسته صندلی قابل تنظیم، سیستم تعلیق بادی صندلی راننده،گرمکن درمحل از دیگرتجهیزات داخلی این کامیون می باشد.

آشنایی با موتور دیما HT490 و تجهیزات فنی خودرو باربری

موتور دیزل دیما HT490 مایا .موتور تراکتور دیما HT490 ساخت شرکت کامینز در خودروبر تهران می باشد. این موتور 6 سیلندر توربو دیزل 11.8 لیتر حجم دارد .و توانایی تولید 490 اسب بخار در 1900 دور در دقیقه را دارد. حداکثر گشتاور دیما 2300 نیوتن متر است .که بین 1100 تا 1300 دور در دقیقه به دست می آید.خودروبر  3-ماشین دیما را در samenbar نشان می دهد.

کشنده دیما HT490 مجهز به گیربکس ZF Traxon با 12 دنده جلو + 2 دنده عقب است. که امکان تعویض اتوماتیک دنده را در اختیار راننده قرار می دهد. ریتاردر 5 مرحله ای ساخت ZF از دیگر امکانات آن است. ترمز موتور آن نیز تک مرحله ای است.مخزن سوخت دیما HT490 از آلومینیوم ساخته شده  است.و دارای حجم 1200 لیتر (شامل دو مخزن سوخت 600 لیتری) می باشد. ظرفیت مخزن Adblue نیز معادل 60 لیتر است. استاندارد دیما برای آلودگی کشنده یورو 5 EEV است.

خودروبر 1-ماشین دیما

خودروبر 1-ماشین دیما-ثامن بار

خودروبر  3-ماشین دیما

آشنایی با تجهیزات و امکانات ایمنی Dima HT490  در خودروبر تهران

از تجهیزات ایمنی Emerald HT490 می توان به موارد زیر اشاره کرد.ترمزهای دیسکی چهار چرخ، سیستم مدیریت رفتار راننده (ESS)، ABS با توزیع الکترونیکی نیروی ترمز EBD است. سیستم ضد لغزش (ASR/TC)، سیستم کنترل الکترونیکی.پایداری ESC، سوپاپ‌های WABCO و سیستم ترمز الکترونیکی. ترمز تریلر، مخزن هوای آلومینیومی، ترمز موتور i-Brake تجهیزات ایمنی استاندارد این تراکتور هستند.

سیستم تعلیق جلو دیما فنر سهموی (فشنگ گلوله ای) است.با کمک فنر و کمک فنر و سیستم تعلیق عقب سیستم تعلیق بادی (بالون یا کوسن) می باشد. و کمک فنر با تنظیم ارتفاع از راه دور می باشد.کروز کنترل، تهویه مطبوع اتوماتیک، سانروف (سانروف)، DRL نور روزاست. قطع باتری داخلی و خارجی، آفتابگیرهای داخلی و خارجی، آینه های عقب گرم شونده برقی، بوق های برق باد (شهری و برون شهری)است. تنظیم کننده های شیشه برقی، جک های برقی برای اتاق ها تجهیزات از دیگر تجهیزاتی است. که در خودروبر تهران می توان به آن اشاره کرد.

قیمت ماشین باربری Emma HT490 تراکتور دیما HT490 در اصل توسط مایا دیزل با قیمت قطعی 3,172,500,000 تومان ثبت نام شد. اما در حال حاضر (در زمان نگارش) مدل های 1400 و 1401 در بازار آزاد است. به دلیل کاهش ارزش پول ملی حدود 4.700.000.000 تا 4.900.000.000 تومان است.با توجه به افزایش قیمت ها کرایه حمل خودرو نیز افزایش یافته است.

نتیجه گیری در زمینه انواع ماشین های باربری درایران

در این مقاله دو نوع از ماشین های باربری را معرفی شده. که در شرکت samenbar نیز از آن ها استفاده می شود.همچنین قیمت های این ماشین ها را نیز در سال های 1400 و 1401 را نشان داد.که با توجه به افزایش قیمت ماشین ها انتظار این می رود که قیمت باربری افزایش یابد.همچنین تجهیزات و امکانات ایمنی ماشین بابری معرفی شده است.

سوالات متداول در مورد ماشین های به روز بابری در تهران

ماشین پلیسان چه تجهیزات فنی دارد؟

تراکتور پیلسان C7H 480 مجهز به گیربکس ZF  با 12 دنده جلو + 2 دنده عقب است

قیمت ماشین باربری پلیسان چقدر است؟

قیمت قطعی 3,620,000,000 تومان به ثبت رسید.

قیمت ماشین باربری دیما چقدر است؟

به دلیل کاهش ارزش پول ملی حدود 4.700.000.000 تا 4.900.000.000 تومان است.

بیشتر بخوانید : برای اطلاع بیشتر در مورد خودروبری های تهران میتوانید به مقاله قبلی ما سر بزنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!