خودروبر جم و #4 مورد از مزیت های این شرکت نسبت به سایر

تصویر شاخص خودروبر جم

تصویر شاخص خودروبر جم


خودروبر جم یکی از پرطرفدارترین و مهم ترین شرکت ها در حمل و نقل خودرو است که اجرای آن نیازمند توجه و تخصص دارد.

انواع خودروهای قابل حمل :

 • انواع خودروهای وارداتی
 • انواع ماشین های کلاسیک و نمایشگاهی
 • انواع خودروهای معیوب و تصادفی
 • و سایر ماشین آلات با وزن کمتر از 4 تن که در اندازه کف قرار می گیرند قابل حمل و نقل می باشند.

خدمات حمل و نقل خودروبر به طور کلی به دو بخش داخل شهر و حومه شهر تقسیم می شود. کلیه خدمات خودروبر جم در شهرهای سراسر ایران خصوصاً در مراکز استان ها توسط کامیون های باربری یا نیسان انجام می شود. کلیه خدمات حمل و نقل خودرو از مبدأ در یکی از شهرها تا مقصد اعلام شده توسط کامیون های کفی، تریلر وسایل نقلیه حمل و نقل، چرخ دستی نیسان انجام می شود.

فهرست مطالب مورد بررسی قرار گرقته در این مقاله.

هنگام ثبت سفارش برای خودروبر، توجه به موارد زیر ضروری است:

تعرفه مناسب خودرو به چه چیز هایی بستگی دارد؟

قبل از بارگیری و حمل خودرو به نکات زیر توجه کنید.

بهترین روش حمل ماشین شما چیست ؟

حمل و نقل ماشین به چه صورت انجام می شود؟

قبل از جابه جایی با مشاوره رایگان همراه باشید.

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل شهری چقدر است؟

نتیجه گیری

سوالات متداول

فهرست تصاویر

خودرو بر جم 1|حمل خودرو

خودرو بر جم 2|روش حمل و نقل

خودرو بر جم 3|هزینه حمل و نقل

عنوان خودروبر جم
نویسنده هانیه تمدن
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1550
زمان مطالعه 15 دقیقه

هنگام ثبت سفارش برای خودروبر، توجه به موارد زیر ضروری است:

 • خدمات حمل و نقل باید توسط یک شرکت معتبر و دارای مجوز ارائه شود.
 • یک ناوگان حمل و نقل متناسب با وسیله نقلیه خود انتخاب کرده و بفرستید.
 • کارت های هوشمند در خودرو وجود دارد.
 • رانندگان باید کارت سلامت داشته باشند.
 • صدور بارنامه معتبر دولتی برای حمل و نقل موتوری.
 • خودرو با ارزش واقعی خود متناسب است. بارنامه دولتی.
 • وسایل نقلیه باید قبل از اجاره ماشین شناسایی و با ارسال آنها موافقت شود.

تعرفه مناسب خودرو به چه چیز هایی بستگی دارد؟

نمایندگی های خودروبر بسیار زیاد است. آنها یا به عنوان یک شرکت یا به صورت انفرادی کار می کنند. یک شرکت به معنای تعداد زیادی خودرو در هر گروه است. در میان آنها متخصصان و مکانیک های کاملاً ماهر هستند. قیمت خودرو به عوامل زیادی بستگی دارد:

 • نوع و مدل ماشین شما (ماشین مسابقه ای تصادفی لوکس صفر وارداتی و…). مثلاً خودروهای لوکس وارداتی قطعاً با پرایدهای داخلی تفاوت دارند. از نظر هزینه ماشین و در مورد بیمه، زیرا هر چه قیمت خودرو بالاتر باشد، هزینه خودرو نیز بیشترمی شود.
 • با محاسبه میزان مسیر در هر کیلومتر (روستا – منطقه صعب العبور – زمان حمل و 2).
 • نوع خودرویی که برای حمل خودرو مناسب است. مثلاً می خواهد از کف کامیون یا ماشین روی دوچرخه یا جرثقیل و غیره استفاده کند. و مبدا و مقصد. این ماشین را از کجا باید بارگیری کرد؟ و جایی که باید ارسال شود. آیا این مسیر سخت است یا راحت؟ و….

قبل از بارگیری و حمل خودرو به نکات زیر توجه کنید.

 • کاملا تمیز و مرتب کنید. به این ترتیب تمام لکه ها و ایرادات ظاهری خودروی خود را متوجه خواهید شد. و شما نمی دانید که ناشی از حمل ماشین است.
 • حتما قبل از بارگیری قیمت خودرو را به کارشناس نشان دهید. و نتایج را به کارشناسان خودروبر جم ارائه کنید. با توجه به قیمت بیمه شده است. به این ترتیب در صورت آسیب می توانید خسارت خود را دریافت کنید.
 • بدانید که بیمه بدنه ربطی به خودروهای تهران ندارد. این بیمه جدا از بیمه حمل و نقل است.

درست است که یک راننده خودروی شناخته شده بسیار مهم است. اما قبل از آن کسانی که از خودروهای نزدیک به مقصد استفاده کرده اند. و اطلاعات رضایت بخشی به دست آورد. زیرا مسافت تاثیر زیادی در هزینه دارد. در ادامه خودرو بر جم 1|حمل خودرو را مشاهده نمایید.

خودروبار تمامی خدمات حمل و نقل خودرو را به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهد. زیرا از استحکام حرفه ای کافی و تجهیزات کامل برخوردار است.

خودرو بر جم 1|حمل خودرو

حمل خودرو با خودروبر جم

حمل خودرو با خودروبر جم ثامن بار

هزینه ماشین سمت راست عاملی کلیدی در رضایت مشتری در این مجموعه است. ما ادعا نمی کنیم که خدمات ارزان یا ارزانی داریم. اما ما ادعا می کنیم که در مورد حمل و نقل و سفارش با مشتریان خود انعطاف پذیر هستیم. ما همچنین خدمات حرفه ای و حرفه ای را ارائه می دهیم.

بهترین روش حمل ماشین شما در خودروبر جم چیست ؟

امروز می خواهیم در تهران ماشین داشته باشیم. بیایید در مورد بهترین و بهترین روش حمل ماشین خود صحبت کنیم. بارها گفته ایم. هدف و دلیل وسایل نقلیه حمل و نقل چیست؟ برای این کار خودمان نمی توانیم به ماشین فشار بیاوریم. ماشین دیگری را آنجا بکشید. در این صورت نه ماشین ما و نه ماشین دیگری مثل ماشین قبلی نخواهد بود. بنابراین، برای کاهش هزینه ها، در زمان صرفه جویی کنید و خودروها را ایمن نگه دارید. باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در خودروبر جم همراه باشید.درادامه خودرو بر جم 2|روش حمل و نقل را مشاهده نمایید.

بهترین راه برای حمل خودرو در این مرحله جابجایی کفی است. بنابراین این بسیار مهم و مرتبط است. هنگام تماس و درخواست سرویس در خودرو، حتما نوع خودرو را به درستی مشخص کنید. زیرا به گفته شما تیم متخصص و نیروهای مجرب را در خود تجهیز کرده اند. آنها به محل حادثه می آیند یا ماشین می خواهند. بنابراین هنگام اعلام نوع خرابی خودرو یا نیاز عمومی به خودروی حمل و نقل. حتما نوع خودرو و مشکل خودرو را به طور کامل ذکر کنید.

خودرو بر جم 2|روش حمل و نقل

روش حمل و نقل در خودروبر جم

روش حمل و نقل در خودروبر جم ثامن بار

با توجه به اینکه تمامی خدمات نگهداری راه ها تحت پوشش قرار نمی گیرند. تمام خدمات امداد خودرو مقدار کمی از تعمیرات موبایل را ارائه می دهند. اگر شکل ماشین عمیق و خواب آلود است، آن را حمل کنند. به هر حال، بهترین راه برای حمل و نقل خودرو، حمل و نقل خودرو باید حمل و نقل خودروی شما باشد. بنابراین نوع خودرو بسیار مهم است.

حمل و نقل ماشین به چه صورت انجام می شود؟

یا خودرویی که باید روی کفی یک کامیون در حال حرکت حمل شود. ماشین را در حمل خودرو با خودروبر طوری حمل کنید که کفی های قابل جابجایی پایین بیایند و زیر لاستیک ها قرار بگیرند تا ماشین بتواند روی آنها حرکت کند. و به طور خاص ماشین را روی خود بکشید. لاستیک ها را روی دندانه های کف قرار دهید تا حرکت در ماشین به حداقل برسد. پس از آن، لاستیک ها قفل می شوند. در تهران چنین خودرویی را می توان در هر جاده ای بسیار مطمئن و مطمئن تردد کرد. بسیاری از این خودروها می خواهند از شهری به شهر دیگر منتقل شوند. بنابراین می توانند از یک کامیون یا چند کامیون استفاده کنند. پس اگر این فعالیت ها را شروع نکرده اید این را در نظر داشته باشید. شما باید کار را به متخصصان بسپارید تا بهترین روش حمل و نقل خودروی خود را انجام دهند. کادری مجرب و مجرب در خدمت شما هستند.

قبل از جابه جایی با مشاوره رایگان ویژه خودروبر جم همراه باشید.

در برخی موارد، صاحبان خودرو. فرقی نمی کند چه نوع ماشینی داشته باشد یا چه قیمتی داشته باشد. آنها فقط یک نوع تریلر یا جرثقیل می خواهند. اصلا به ماشین نمیاد و به توصیه های کارشناسان خودرو توجهی نکردند. در این صورت به مشتری فشار نمی آوریم، فقط به او تذکر می دهیم. اگر در موضوع ما تجدید نظر نکنند، همان خودروی درخواستی را برای مشتری ارسال می کنیم. حتماً عواقب عدم توجه به توصیه‌های تیم‌های امداد خودرو و کارشناسان این حوزه را به خاطر دارید. این به عهده مشتری است. تهران هودربا متوجه هیچ چیز بدی نمی شود. خدمه سالها تجربه و بیش از نیم میلیون دارند.

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل شهری چقدر است؟

با توجه به امکانات حمل و نقل مختلف از قبیل کامیون، تریلر، هواپیما، کشتی و… تعرفه این تسهیلات نیز متغیر است. در خودروبر جم یکی از عوامل مهم در تعیین تعرفه جرثقیل های کامیونی. نوع ماشینی که در حال جابجایی است باید بر اساس نوع خودرو درخواست خودرو بدهید. در ادامه خودرو بر جم 3|هزینه حمل و نقل را مشاهده نمایید.

محاسبه هزینه سوخت و استهلاک جرثقیل هنگام حمل و نقل اتومبیل در فواصل طولانی. جرثقیل های تریلر مکانیزه پایداری بهتری نسبت به مدل های معمولی دارند. قیمت سرویس این نوع خودروها در مناطق شهری بیشتر است.

خودرو بر جم 3|هزینه حمل و نقل

هزینه حمل با خودروبر جم

هزینه حمل با خودروبر جم ثامن بار

جرثقیل باید وزن خودرو را تحمل کند و در حین حمل و نقل نباید به جرثقیل یا خودرو آسیب برساند. جرثقیل های نیسان معمولاً در خودروهای مسافت کوتاه و سبک استفاده می شوند و هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

نتیجه گیری درباره حمل و نقل خودرو توسط خودروبر جم.

این خودروبر در داخل و خارج از شهر با انواع وسایل نقلیه اماده خدمت رسانی میباشد. تعرفه مناسب خودرو به عوامل زیادی مانند مدل ماشین شما میزان مسیر و خودرویی که برای حمل و نقل شما مناسب است بستگی دارد.

سوالات متداول درباره حمل و نقل خودرو توسط خودروبر جم.

آیا نوع خودرویی که قصد جابه جایی ان را داریم روی قیمت اثر دارد؟

بله نوع خودرو یکی از معیارهای تعیین قیمت است.

آیا خودروبر جم به صورت شبانه روزی فعالیت می کند؟

بله این شرکت بصورت 24ساعته در خدمت مشتریان می باشد.

آیا این شرکت حمل و نقل خارج از شهر هم انجام میدهد؟

بله این خودروبر خارج از شهر نیز کار جابه جایی را انجام میدهد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!