خودروبر شبانه روزی و 6 نکته درباره * اهمیت آن!

حمل خودرو - خودروبر شبانه روزی

حمل خودرو - خودروبر شبانه روزی | ثامن بار


خدمات 24 ساعته جرثقیل کامیون یکی از پرطرفدارترین خدمات ثامن بار می باشد. جرثقیل های کامیون انواع مختلفی دارند. هر نوع جرثقیل کامیون باید با توجه به نیاز مورد استفاده قرار گیرد. زمانی که خودروی شما خراب میشود یا برای حمل تجهیزات کشاورزی نیاز به جرثقیل  دارید ، خدمات 24 ساعته خودروبر شبانه روزی ثامن بار میتواند دراین امر به شما کمک کند.  در صورت نیاز به جرثقیل کامیونی می توانید با شماره خودرو بر ثامن بار تماس بگیرید.

اگر به خدمات جرثقیل کامیون 24 ساعته نیاز دارید، به جای درستی آمده اید! امروزه با توجه به افزایش روزافزون خودروها و شبکه های جاده ای در کشور، نیاز زیادی وجود دارد که صاحبان خودروها بدون دخالت ما خودروی مورد نظر خود را به فرد دیگری در مقصد تحویل دهند. همچنین برخی شرایط باعث میشود که ما برای بهبود امور خود، از خدمات خودروبر شبانه روزی استفاده کنیم.

فهرست مطالبی که در این مقاله به آنها پرداخته شده است

خدمات خودرو بر شبانه روزی ثامن بار جهت جابجایی خودرو

خودرو بر شبانه روزی متشکل از چه بخش هایی میباشد؟

نقش لیفتراک در خودرو بر شبانه روزی ثامن بار چگونه است؟

استفاده از خودرو بر شبانه روزی ثامن بار در شرایط مشکلات فنی

بخش های مختلف تریلر یا یدک کش خودرو ثامن بار

چه زمانی نیاز به استفاده از خودرو بر شبانه روزی احساس میشود؟

چگونه میتوانیم وسیله نقلیه بدون پلاک را جابجا کنیم؟

خودرو بر شبانه روزی ثامن بار برای جابجایی خودروهای تصادفی

خودرو بر شبانه روزی جهت حمل مناسب و ایمن تجهیزات کشاورزی

نتیجه گیری

فهرست تصاویر

خودرو بر 1 حمل با یدک کش

خودرو بر 2حمل خودروی صفر کیلومتر

خودرو بر 3حمل خودرو بدون پلاک

خدمات خودرو بر شبانه روزی ثامن بار جهت جابجایی خودرو

یکی از شرایطی که ما را به سمت استفاده از خدمات خودروبر سوق میدهد ،خودرو صفر است. حرکت خودرو در صفر کیلومتر و رساندن آن به مقصد از جمله این خدمات است. همچنین حوادثی که باعث خرابی و آسیب به خودرو شود و نیاز به جابجایی وسیله نقلیه باشد. یا حرکت خودرو به هر دلیلی که استارت نخورد احتمال آسیب دیدن خودرو را افزایش می دهد.

عنوان خودروبر شبانه روزی
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1588 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

خودروبر شبانه روزی متشکل از چه بخش هایی میباشد؟

این کامیون متشکل از یک خودروی 6 تنی با زیره های هیدرولیک متحرک است که خودروی آسیب دیده روی زمین قرار گرفته و به مقصد مورد نظر منتقل می شود. کامیون ها معمولاً برای حمل و نقل طولانی مدت استفاده می شوند. در ادامه خودرو بر 1 را مشاهده نمایید.

گروه خودرو ثامن بار با توجه به حساسیت خودروهای متحرک از ماهرترین کارشناسان اتومبیلرانی خود استفاده می کند. لذا در صورت نیاز به انتقال خودرو بدون حضور خود جهت دریافت هزینه با ما تماس حاصل فرمایید. ثامن بار برای افزایش اعتماد شما از هزینه های حمل و نقل خودرو بسیار منصفانه استفاده می کند.

با توجه به حوادث غیرمترقبه و تصادفات جاده ای، اولین شرط رضایت مشتری کار سریع است. مفتخریم که خودروی شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برسانیم.

حمل با یدک کش خودروبر شبانه روزی

حمل با یدک کش خودروبر شبانه روزی – ثامن بار

خودرو بر 1 حمل با یدک کش

نقش لیفتراک در خودروبر شبانه روزی ثامن بار چگونه است؟

لیفت تراک می تواند ماشین را بلند کرده و روی چهار چرخ ثابت روی زمین قرار دهد. این بالابر از یک کامیون 6 تنی و یک جرثقیل هیدرولیک استفاده می کند. این نوع کامیون در مواقعی استفاده می شود که خودرو آسیب دیده باشد و موتور به هر دلیلی روشن نشود.

چرا استفاده از جرثقیل مکانیزه می تواند ایمن تر باشد؟

استفاده از کامیون مکانیزه بسیار ایمن تر از ماشین های دیگر است. نوعی حمل و نقل موتوری مدرن با امکانات بیشتر نسبت به تریلر سنتی است. دارندگان خودروهای لوکس با کمک خودروهای مکانیزه می توانند بدون دغدغه خودروهای خود را به مقصد برسانند.

استفاده از خودروبر شبانه روزی ثامن بار در شرایط مشکلات فنی وسیله نقلیه

قطعا اکثر ما در شرایطی بودیم که خودرو ما دچار مشکل فنی شده باشد. دراین شرایط دست به دامان امداد خودرو شدیم تا ما را به نزدیکترین تعمیرگاه منتقل کند. امن ترین و بهترین مکان برای جابجایی جرثقیل است و روش قدیمی وسایل نقلیه شخصی نادر است. زیرا باعث مشکلات جبران ناپذیر جانی و مالی می شود.

همچنین جرثقیل ها می توانند در شرایط های ویژه به ما کمک کنند. شرایطی همچون آتش سوزی، جابجایی تجهیزات سنگین و وسایل نقلیه ای. همچنین در حوادثی مانند سقوط به دره، تصادف خودروهای سنگین و غیره که به شدت آسیب دیده اند، پشتیبانی کنند.

بخش های مختلف تریلر یا یدک کش خودرو ثامن بار

تریلر شامل یک واگن با وسیله نقلیه بیش از دو تن است. جرثقیل ها مانند بالابرها از هیدرولیک و اهرم هایی استفاده می کنند که در زیر ماشین شکسته قرار گرفته اند. یدک کش ها برای وسایل نقلیه که آسیب دیدگی کمی دارند، استفاده میشوند. یدک کش معمولا برای مسافت های کوتاه استفاده می شود.

این کامیون شبیه خودرو بر جرثقیل دار است اما تفاوتش این است که جرثقیل ندارد. بنابراین کامیون دارای کف متحرک است. وقتی صحبت از ایمنی به میان می‌آید، خودرو بر معمولاً برنده می‌شوند. خودروهای آسیب‌دیده برای حمل و نقل با کامیون امن‌تر هستند. تیم حرفه‌ای خودرو بر ثامن بار در راستای خدمت رسانی به مشتریان گرامی خدماتی مانند خودرو بر و خودرو بر کامیونت را در نظر گرفته است. اگر شما در اصفهان هستید میتوانید از خدمات خودروبر اصفهان شرکت ثامن بار استفاده کنید. در ادامه خودرو بر 2 را مشاهده نمایید.

یکی از امکانات تفریحی، خودروی شخصی ما است که مراقبت و نگهداری از آن همیشه برای ما مهم بوده است. بنابراین مهم است که وسیله نقلیه خود را 100% در اختیار افراد مجرب، آگاه و خوش نام قرار دهیم. خودرو بر ثامن بار مجموعه ای متشکل از افراد حرفه ای و با تجربه است.

حمل خودروی صفر - خودروبر شبانه روزی

حمل خودروی صفر – خودروبر شبانه روزی | ثامن بار

خودرو بر 2حمل خودروی صفر کیلومتر

چه زمانی نیاز به استفاده از خودروبر شبانه روزی احساس میشود؟

در صورت امکان، شاید جالب باشد که بدانید چه زمانی برای کمک گرفتن از این تجهیزات به جرثقیل کامیون نیاز است. همانطور که قبلا ذکر شد کامیون های ثامن بار به دلیل تردد مسافر در شمال و شمال غرب کشور این امکان را به مردم می دهند تا در صورت نیاز از کامیون های ثامن بار استفاده کنند.

خودروبر شبانه روزی ثامن بار از امکانات ویژه ای برخوردار است. وجود موتور و قسمت کشنده که بسیار قدرتمند و قسمت دوم کفی ماشین که ماشین روی آن سوار شده است. وقت آن است که به سؤال چه زمانی به جرثقیل کامیون 24 ساعته نیاز داریم پاسخ دهیم:

چگونه میتوانیم وسیله نقلیه بدون پلاک را جابجا کنیم؟

زمانی که خودرو پلاک ندارد میتوانید از جرثقیل کامیونی مناسب برای حمل و‌نقل درون شهری و بین شهری کمک بگیرید. اگر در مناطق شمالی هستید، خودروبر ثامن‌بار به شما کمک می کند تا خودروی خود را راحت به مقصد برسانید. در ادامه خودرو بر 3 را مشاهده نمایید.

عدم توانایی کمک تیم امداد برای تعمیر خودروی خراب شده در جاده

هنگامی که خودروی شما در جاده مشکل دارد و تیم امداد قادر به تعمیر خودروی شما یا تعویض قطعه معیوب نیست، در این صورت باید بتوانید خودرو را از جرثقیل به تعمیرگاه یا مقصد انتقال دهید. ثامن بار با امکانات ویژه ای که در این زمینه دارد میتواند در این امر به شما کمک کند. ما همواره در تلاش برای بهبود خدمات جهت رفاه شما عزیزان هستیم.

حمل خودرو بدون پلاک - خودروبر شبانه روزی

حمل خودرو بدون پلاک – خودروبر شبانه روزی | ثامن بار

خودرو بر 3حمل خودرو بدون پلاک

خودروبر شبانه روزی ثامن بار برای جابجایی خودروهای تصادفی

از آنجایی که در برخی از تصادفات خودرو به شدت آسیب می بیند، نیاز به جرثقیل احساس میشود. همچنین برای حمل خودروی آسیب دیده نیاز به جرثقیل کامیون در هر شرایط آب و هوایی می باشد. اگر شما یا اطرافیانتان در شمال و شمال‌غرب کشور این مشکل را دارید می توانید با خودرو بر ثامن بار تماس بگیرید. خودرو برثامن بار به عنوان امداد خودرو میتواند در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل حادثه برساند.

خودروبر شبانه روزی جهت حمل مناسب و ایمن تجهیزات کشاورزی

گاهی نیاز است که تجهیزات کشاورزی را به صورت کامل ایمن جابجا کنید. در این شرایط میتوانید از جرثقیل کامیون 24 ساعته ثامن بار کمک بگیرید.

با توجه به آب و هوای مطبوع و ترافیک سنگین در مناطق شمالی و شمال غرب کشور، حضور تیم های امدادی اختصاصی حائز اهمیت تلقی می شود. ثامن بار خودرو به عنوان بهترین خودرو بر می تواند خدمات مختلفی را برای مردم و رانندگان ارائه دهد.

نتیجه گیری در مورد خودروبر شبانه روزی ثامن بار

خودروبر ثامن‌بار ارزان، ایمن، مطمئن، آماده ارائه خدمات حمل و نقل خودرو به صورت 24ساعته در 7روز هفته میباشد. این خدمات شامل یدک‌کش، حمل و نقل مکانیکی و خدمات مکانیکی برای آسودگی شما مشتریان عزیز فراهم شده است. یک تماس کافی است تا هر نوع خدمت خودرو بری که مورد نیازتان است فراهم شود. همچنین این خدمات به همه جای ایران، با هر شرایط آب و هوایی امکان پذیر است.  خدماتی اعم از جرثقیل بوم بلند و کفی دار، سبد دار و بالابر را در هر ساعت شبانه روز با هزینه ای کاملا مناسب را از ما دریافت کنید.

سوالات متداول

  • آیا از این خدمات درهر شرایط آب و هوایی میتوانم استفاده کنم؟

بله، شرکت ما توانایی خدمات در هر شرایط آب و هوایی را دارد.

  • برای خودرو های بدون پلاک این خدمات قابل استفاده هست؟

بله، ما به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با بهترین کیفیت برای جابجایی هستیم.

  • آیا قابلیت جابجایی خودروهای لوکس و ماشین آلات کشاورزی وجود دارد؟

بله، با بهترین لیفتراک های مکانیزه بدون هیچ آسیب و کاملا ایمن این خدمت برای شما آماده شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!