خودروبر | 09 پارامتر $ در ارتباط با یدک کش خودرو!

خودروبر ثامن بار

خودروبر ثامن بار


هر ساعت اتومبیل های زیادی با خودروبر ها جابجا می شوند. که هر لحظه این امر بیشتر می شود. زیرا با افزایش جوامع بشری نیاز بیشتر به تولید خودرو احساس می شود. ولی خب این تولید های بی رویه برای محیط زیست ضرر هایی دارد. حمل خودروها فقط در گذشته شامل خودرو های نو می شدند. که در زمان حال مواردی دیگر هم به آن اضافه شده است. که شامل حمل خودرو های تازه تولید شده از کارخانه ها به مقصد مرکز های شماره گذاری است. جهت اختصاص پلاک های انتظامی که باید طبق قوانین با خودروبر جابجا شوند. حمل خودرو هایی که از آن ها با عنوان خودرو های لوکس یاد می شود. که صاحبان آن ها حاضر نیستند, که به طور معمول آن ها را جابجا کنند. حتما باید با اتومبیل بر ها جابجا شوند که امنیت خودرو ها نیز تامین شود.

خب گاهی اوقات هم کاملا موضوع با دو مورد قبل فرق می کند. خودرو ها تصادف می کنند که اصلا موضوع خوشایندی نیست. اینجاست که واقعا فواید اتومبیل بر ها به چشم می آید. زیرا اصلا امکان جابجایی خودرو به مراکز بیمه تامین خسارت وجود ندارد. در نتیجه این کار با خودروبر ها انجام می شود. فکر کنید شما در سفر هستید که ناگهان خودرو شما دچار مشکل می شود. که خب این هم واقعا سختی های خودش را دارد که شما می توانید. با امداد خودرو ها تماس بگیرید. که این در اکثر مواقع با اعزام امداد خودرو ها نقص فنی بر طرف نخواهد شد. پیشنهاد می شود که برای جابجایی اتومبیل خود از خودروبر ها استفاده کنید.

فهرست مطالبی که در این مقاله به آن می پردازیم

روش های حمل و جابجایی اتومبیل  ها در دنیا

تریلر های اتومبیل بر و کامیونت های تک چه تفاوت هایی دارند

کامیونت تک با یدک کش چه تفاوت هایی دارند

اتومبیل برها علاوه بر بیمه ثالث باید بیمه مسئولیت مدنی داشته باشند

بارنامه برای حمل هر نوع باری نیاز است همچنین برای حمل خودرو

شرکت های خدماتی که جایگزین روش های قدیمی شدند

و درآخر در مورد حمل و جابجایی اتومبیل نتیجه گیری می کنیم

سوالات متداول که در رابطه با حمل و جابجایی اتومبیل پیش می آید

فهرست تصاویر

خودرو بر  1 را با ثامن بار تجربه کنید

خودرو بر  2 را با ثامن بار تجربه کنید

خودرو بر  3 را با ثامن بار تجربه کنید

روش های حمل و جابجایی اتومبیل  ها در دنیا با خودروبر !

حمل اتومبیل در همه جای این دنیا به صورت دریایی, ریلی, هوایی هستند. انواع اتومبیل های شش یا هشت تن وجود دارند. که برای حمل یک اتومبیل یا تریلر های کشنده جفت یا تک که در دو طبقه هستند. توانایی حمل اتومبیل شیش تا هشت دستگاه که بسته به ابعاد اتومبیل هایی که بارگیری می شوند دارد. در ادامه مقاله مطالبی در رابطه با بیشترین روش های حمل اتومبیل در کشور ایران مطالعه می کنیم. در ادامه خودرو بر  1 را مشاهده نمایید.

عنوان خودروبر
نویسنده محمد جواد نیکخواه
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1707 کلمه
زمان مطالعه 17 دقیقه

 

با تریلر و کامیونت ها خودروبر را مورد تفحص قرار خواهیم داد. در زمان های گذشته حمل اتومبیل با جرثقیل انجام می شد، اینگونه که اتومبیل را روی کفی جرثقیل می گذاشتن. که باعث آسیب هایی به اتومبیل میشد که شامل بدنه و… خودرو می شد. اما در زمان حال دیگر خیلی کم پیش می آید که با جرثقیل این کار را انجام دهند. و دیگر برای حمل اتومبیل از اتومبیل بر هایی مانند تریلر و کامیونت ها استفاده می کنند.

خودروبر ثامن بار

خودروبر ثامن بار

خودرو بر  1 حمل خودرو از کارخانه به نمایندگی

که همین موضوع باعث شده که اتومبیل با تسریع وامنیت بیشتر حمل شوند. حمل و جابجایی اتومبیل برای خودرو سازان بسیار مهم است. که در جابجایی تا زمان رسیدن به مقصد مورد نظر و رسیدن به دست مشتری دچار مشکل و آسیب نشوند. حتی خوروسازان فقط از خودروبر ها در جابجایی استفاده نمی کنند. و از راه هایی مانند ریلی که با قطار است. یا از راه دریایی با کشتی هایی که مخصوص حمل اتومبیل هستند. یا راه هوایی که با هواپیما های غول پیکر انجام می شوند استفاده می کنند. که همه این راه ها بستگی به طول مسافت تا مقصد مورد نظر را دارد. یا بسیاری از مشتریان که نمی خواهند. تا قبل از شماره گذاری و نصب پلاک در مراکز شماره گذاری از اتومبیل استفاده کنند. زیرا آن ها هم استرس آسیب رسیدن خودرو را قبل از شماره گذاری را دارند از خودروبر استفاده می کنند.

 تریلر های خودروبر و کامیونت های تک چه تفاوت هایی دارند

از تریلر های معمولا برای حمل خودرو بین شهری استفاده می کنند. همانطور که قبلا گفتیم تریلر می تواند  تعداد 6 تا 8 خودرو را حمل و جابجا کند. و یکی مهم ترین فوایدی که این راه دارد هزینه پایین تر حمل و جابجایی اتومبیل با کامیونت تک است. معمولا بیشتر کامیونت های تک را برای حمل یک خودرو استفاده می کنند. جابجایی و حمل با کامیونت های تک می توانند. خودروها را درون شهرها و مسافت های بین شهری حمل و جابجا کنند.

در چند سال اخیر استفاده از کفی خودرو بیشتر شده است . کامیونت های خودروبر که دارای جک بالابر و کفی می باشند. امکان انتقال خودرو را با سرعت, سهولت و ایمنی بیشتری فراهم می سازند. اما اگر اتومبیل بر کامیونت تک به کفی مجهز نباشند. برای حمل و جابجایی خودرو با کامیونت تک باید از جرثقیل استفاده کرد که روش هم مشکلاتی ایجاد می کند. و مخارج بیشتری روی دست شما می گذارد  که قبلا توضیح داده ایم. در ادامه خودرو بر  2 را مشاهده نمایید.

کامیونت تک با یدک کش چه تفاوت هایی دارند

کامیونت تک برای جابجایی, اتومبیل را در قسمت عقب اتومبیل بر که کفی قرار دارد می گذارند. ولی یدک کش برای جابجایی خودرو از جرثقيل، زنجيرها برای حمل استفاده می کنند. جابجایی اتومبیل در زمان حال که دیگر با خودروبر ها و یدک کش ها انجام می شود. که در تصادفات بسته به وسعت حادثه به محل اعزام می شوند. برای اینکه مشکلات خودرو آسیب دیده بیشتر نشود. باید تمام این نکته را با وسواس بیشتری انجام داد تا هزینه بیشتری به خودرو آسیب دیده تحمیل نشود. باید در هنگام رانندگی در بزرگراه ها دیده باشید. که یدک کش های نیمه سنگین مانند زامیاد, مزدا و پادرا هستند. که در قسمت و بار آن ها جرثقیل دستی و چرخ گیر نصب شده است. که با استفاده از جرثقیل دستی به شاسی اتومبیل متصل شده است. یا با استفاده از چرخ گیر خودرو را به ارتفاع بالا تری می برند.

خودروبر ثامن بار

خودروبر ثامن بار

خودرو  بر  2 حمل خودرو از محل حادثه

ولی خودروبر ها نسبت به یدک کش ها ایمنی بیشتری دارند. برای استفاده از این راه این است که خودرو دچار حادثه توان حرکت نداشته باشد استفاده نمی کنند. و این راه را نمی توانید استفاده کنید. ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در مکانی خودرو شما دچار خرابی شده باشد. شما برای منتقل کردن به تعمیرگاه، از بکسل کردن اتومبیل به اتومبیل، از طناب یا سیم بکسل استفاده کرده باشید. و با مشکلاتی روبرو شده باشید.

 خودروبر ها علاوه بر بیمه ثالث باید بیمه مسئولیت مدنی داشته باشند

خوب می دانیم از لازمه هر وسیله نقلیه داشتن بیمه شخص ثالث است. که برای خودروبر ها علاوه بر این بیمه مسئولیت مدنی که شامل پوشش های اصلی است. مانند آتش سوزی، انفجار، حادثه (تصادف، پرت شدن و…) .و پوشش های اضافی شامل سرقت کلی قطعات، ریزش کوه،  برخورد خودرو با اجسام خارجی و… می شود لازم است.

بارنامه برای حمل هر نوع باری نیاز است همچنین برای حمل خودرو

شما هیچ گاه نمی توانید بدون داشتن بارنامه باری را حمل کنید، مگر آنکه بار برای خودتان باشد. با بروز شدن امکانات به شکل آنلاین صادر می شوند. این بارنامه از شرکت خودروبر صادر می شود که نوعی ضمانت برای حمل خودرو شماست. درهر بارنامه مختص به خودروی شما  است .مشخصات و آدرس صاحب خودرو، برند خودرو، پلاک و مبدا و مقصد، هزینه خدمات و… در بارنامه ذکر شده است. تولید بیشتر خودرو ها سبب ساز آرامش و آسایش جوامع بشری شده است .استولی این آرامش و آسایش گاهی درد سرساز خواهد شد. در روزگار های گذشته خودروبر ها و یدک کش ها وجود نداشت.

اگر خودرویی دچار خرابی می شد, تعمیرکار با مخارج زیادی به مکانی که خودرو دچار خرابی شده بود می آمد. و خودرو را تعمیر می کرد. یا اینکه با خودرویی دیگر خودرو را بکسل کرده تا به تعمیرگاهی در آن حوالی برساند. که البته مواقعی به حادثه منجر می شد. با ترقی تکنولوژی برای تعمیرات به مجموعه ابزار ها و وسایل کار توسعه یافته تری نیاز بود. و این موضوع باعث شد که روش اول کم و بیش از بین برود. راه دوم به دلیل خطراتی که داشت به تدریج کم شد. به جای این دو روش پرهزینه و خطرناک خودروبر ها و یدکش ها جایگزین شدند، که راه ایمن تری بود. در ادامه خودرو بر  3 را مشاهده نمایید.

شرکت های خدماتی که جایگزین روش های قدیمی شدند

شرکت های خدمات حمل خودرو با ابزارآلات موجود توانست جایگزین خوبی باشند. زمانی که اتومبیل دچار خرابی می شوند به کمک آن ها رفته، خدماتی ارائه می کنند که شامل :

  1. حمل و جابجایی خودرو ها 7 روز هفته 24 ساعته.
  2. ارسال خودرو از کلان شهر تهران به همه نقاط کشور.
  3. حمل اتومبیل ها به شکل داخل شهری و بین شهری.
  4. جابجایی خودروهایی که دچار حادثه شده اند.

خودروبر ثامن بار

خودروبر ثامن بار

خودرو بر  3 حمل خودرو به شماره گذاری برای در یافت پلاک

و درآخر در مورد حمل و جابجایی اتومبیل نتیجه گیری می کنیم

خودروبر ها جهت راحتی شما در زمان بروز حادثه یا زمانی که خودرو شما دچار نقص فنی می شود. الان شما دیگر از نکات حمل و جابجایی اتومبیل ها مطلع شدید. اصلی ترین آن ها انتخاب بهترین شرکت خدمات اتومبیل بر است که بهترین خدمات را به شما ارائه می کنند.

سوالات متداول که در رابطه با حمل و جابجایی اتومبیل پیش می آید

اگر درحین رانندگی تصادف کردیم باید چه کنیم؟

باید با شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و جابجایی اتومبیل تماس بگیریم.

امنیت اتومبیل برها بیشتر است یا یدک کش ها؟

امنیت اتومبیل بر ها بیشتر است زیرا به طور ثابت اتومبیل را جابجا می کنند.

اگر در جاده اتومبیل شما دچار نقص فنی شود چه باید کرد؟

از خودروبر یا یدک کش استفاده می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!