خودرو بر بین شهری و چند مزایا 1# کفی خودروبر

حمل خودرو با خودروبر-خودرو بر بین شهری

حمل خودرو با خودروبر-خودرو بر بین شهری-ثامن بار


خودرو بر بین شهری، دو نوع کلی از تریلر حمل خودرو برای خدمات حمل و نقل خودرو استفاده می­شود. باز و بسته که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. این متداول ترین سرویس حمل و نقل خودرو است. هنگامی که در بزرگراه رانندگی می کنید، این نوع تریلر حمل و نقل خودرویی است. که بیشتر از هر نوع دیگری می بینید. به طور معمول، تریلرهای حمل و نقل خودرو دارای یک یا دو سطح هستند. که به حامل اجازه می دهد چندین وسیله نقلیه را به طور همزمان حمل کند. چندین نوع مختلف وجود دارد، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند. هنگام حمل وسیله نقلیه خودروبر با استفاده از تریلر باز، محموله در معرض خطر قرار می گیرد.

فهرست مطالب

انواع تریلر و خودرو بر روباز ماشین و اتومبیل

مزایای حمل و نقل اتومبیل ها با ماشین باز

محل قرار گیری خودرو در خودرو بری بین شهری

خودرو بری بین شهری وسیله نقلیه تک لایه کفی

گزیده مطالب در مقاله ی خودرو بری بین شهری

سوالات متداول در باره ی خودرو بری بین شهری

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – حمل خودرو

خودرو بر 2 – حمل ایمن خودرو با خودرو بر

خودرو بر 3 – کامیون خودرو بر

انواع تریلر و خودرو بر روباز ماشین و اتومبیل

بیایید به برخی از انواع مختلف تریلر ماشین باز نگاه کنیم.

تریلر هات شات تک وسیله نقلیه: شرکت‌های حمل‌ونقل خودرو اغلب این نوع خدمات را برای مسافت‌های کوتاه ارائه می‌کنند. یک کامیون دوتایی با یک یدک‌کش در پشت آن چیزی است که استفاده می‌شود. Dually یک پیکاپ با چرخ‌های عقب دوگانه در دو طرف است. پشت یک تریلر گردن غاز است که به اندازه کافی بزرگ خودرو بر بین شهری است. موقعیت دیگری که ممکن است نیاز به تریلر تک خودرویی داشته باشد، زمانی است که به خدمات سریع نیاز است. در این موقعیت خاص، اغلب برای تحویل از راه دور استفاده می شود.

تریلر چند ماشین تک سطح: اگر بیش از یک خودرو نیاز به حمل و نقل داشته باشد. شرکت های حمل و نقل خودرو اغلب از یک تریلر چند ماشینی تک سطح استفاده می کنند. تریلرهای ماشین یقه غاز دوباره برای این نوع خدمات استفاده می شوند. اما در این مورد، آنها بزرگتر هستند و می توانند بین دو تا شش وسیله نقلیه حمل کنید. که ممکن است شامل اتومبیل، خودرو بر بین شهری کامیون، RV کوچک یا ترکیبی از هر سه باشد.

تریلر چند ماشین چند سطحی: اگر زمانی که در جاده هستید با یک شرکت حمل و نقل خودرو روبرو می شوید. به احتمال زیاد یک تریلر چند سطحی چند خودرویی در حال استفاده است. این روش استاندارد برای حمل و نقل وسایل نقلیه با هر شکل و اندازه است. اما بیشتر معمولا ماشین ها شرکت های حمل و نقل خودرو از این نوع تریلر خودرو برای اکثر موقعیت ها استفاده می کنند. زیرا آنها مقرون به صرفه، مقرون به صرفه، قابل اعتماد و سریع هستند.

عنوان خودرو بر بین شهری
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1683 کلمه
مدت زمات مطالعه 16 دقیقه

مزایای حمل و نقل اتومبیل ها با ماشین باز

حمل و نقل با خودروی باز روش استاندارد حمل و نقل برای شرکت های حمل و نقل خودرو است. وسایل نقلیه بیشتری با خودرو بر 1 استفاده از تریلرهای خودروی باز جابجا می شوند تا هر تریلر دیگری. اما چرا بسیاری از مردم ترجیح می دهند از تریلر باز استفاده کنند؟ بیایید مزایای بسیاری را بررسی کنیم.

سریع و کارآمد: حمل و نقل با ماشین باز یکی از سریع ترین راه ها برای حمل وسیله نقلیه است. دلیل آن این است که 90٪ شرکت خودرو بر بین شهری های حمل و نقل خودرو از تریلر باز استفاده می کنند. بنابراین، هر زمان که به یک حامل مناسب نیاز داشتید، شانس بسیار بیشتری برای پیدا کردن حامل مناسب خواهید داشت.

بیمه معمولاً شامل می شود: بیمه باربری حامل وسیله­نقلیه شما را در طول فرآیند حمل و نقل خودرو پوشش می­دهد. بنابراین در بسیاری از موارد، نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید.

گزینه مقرون به صرفه: اگر به دنبال بهترین گزینه برای حمل و نقل خودرو هستید. حمل و نقل با خودروی باز سرویسی است که باید رزرو کنید. البته، وسیله نقلیه شما ممکن خودرو بر بین شهری است در معرض عناصر قرار گیرد. اما این تفاوتی با رانندگی هر روزه آن در بزرگراه ندارد.

اگر می‌خواهید بدانید خدمات حمل‌ونقل خودروی ما چقدر مقرون به صرفه است. می‌توانید با استفاده از ماشین‌حساب قیمت آنلاین دستی ما یک قیمت فوری دریافت کنید. تریلر ماشین باز روشی بسیار ایمن برای حمل و نقل خودرو است. عملاً هیچ احتمالی برای آسیب دیدن آن وجود ندارد. بیایید صادق باشیم، اگر خودروی ایمن نبود، نمایندگی های خودرو، حمل و نقل خودروی باز را برای تحویل و دریافت وسایل نقلیه جدید انتخاب نمی کردند.

کامیون خودروبر-خودرو بر بین شهری

کامیون خودروبر-خودرو بر بین شهری-ثامن بار

خودرو بر 1 – حمل خودرو

محل قرار گیری خودرو در خودرو بر بین شهری

محل قرارگیری Topload گزینه ای است که اغلب خودرو بر 2 در دسترس است. مزیت این گزینه این است که هیچ وسیله نقلیه ای بالاتر از خودروی شما بارگیری نمی شود. بنابراین، خطر نشت مایعات به ماشین شما وجود ندارد. همچنین کمی دورتر از سطح جاده است. محبوب در نمایندگی های خودرو. تقریباً همه نمایندگی‌های خودرو از خدمات باربری باز برای جابجایی خودروهای نو و دست دوم در سراسر کشور استفاده می‌کنند.

برای بسیاری از وسایل نقلیه مناسب است: حمل و نقل با اتومبیل آزاد برای بسیاری از وسایل نقلیه مناسب است. اندازه، وزن یا مدل هنگام رزرو سرویس حمل و نقل با اتومبیل آزاد اهمیتی خودروبر ندارد.

برای محیط زیست بهتر است: یکی از مزایای نهایی، که در عصری که ما تشویق می‌شویم. هر زمان که ممکن است گزینه‌های سازگار با محیط زیست را در نظر بگیریم بسیار مهم است. این است که حمل و نقل خودروی شما با کامیون برای مردم بهتر است. این به این دلیل است که راه حل های حمل و نقل خودرو از سوخت کمتری استفاده می کنند. می توانند وسایل نقلیه بیشتری را به طور همزمان حمل کنند.

ارسال اتوماتیک بسته: خدمات حمل و نقل خودروی بسته کمی متفاوت است زیرا وسیله نقلیه درحال حرکت کاملاً محصور است. از خودرو بر بین شهری آب و هوا و هرگونه آلودگی ترافیکی محافظت می شود. یک انتخاب محبوب برای صاحبان خودروهای سفارشی، عتیقه، کلاسیک، گران قیمت، لوکس و عجیب و غریب.

انواع مختلف تریلر ماشین بسته: هنگام حمل و نقل ماشین خود بر روی یک تریلر سرپوشیده، گزینه های مختلفی دارید. تریلر حمل و نقل دوچرخه تک طبقه خود محصور. اگر یک موتور با ارزش یا گرانبها دارید، می توانید از یک موتور حامل که این خدمات را ارائه می دهد استفاده کنید. برای ارائه این سرویس از تریلر یدک کش و گردن غاز استفاده می شود.

کفی خودرو بر تکی-خودرو بر بین شهری

کفی خودرو بر تکی-خودرو بر بین شهری-ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل ایمن خودرو با خودرو بر

خودرو بر بین شهری وسیله نقلیه تک لایه کفی

تریلرهای اتومبیل محصور به حمل یک وسیله نقلیه محدود نمی شوند. برخی از نسخه ها می توانند تا سه نسخه را حمل کنند. با این حال، هنگامی که بیش از یک وسیله نقلیه حمل می شود، معمولاً یک محصول نیمه تمام است. تریلر حمل و نقل چند وسیله نقلیه چند کلاس: هنگامی که یک شرکت حمل و نقل نیاز به حمل بیش از سه موتور در یک تریلر بسته دارد. از یک تریلر چند مرحله ای و چند وسیله نقلیه استفاده می کند. بارگیری وسیله نقلیه محصور با رمپ های عرشه قابل تنظیم انجام می شود.

تریلر حمل و نقل ماشین سخت و نرم تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر ممکن است. در مورد انواع مختلف تریلرهای خودروی بسته موجود در شرکت های حمل و نقل خودرو تعجب کنید. تریلرهای حمل و نقل خودرو با طرفین نرم، که به عنوان کناره های پرده نیز شناخته می شوند. دارای پرده های جانبی وینیل با روکش PVC هستند. از آنجایی که این پرده ها هنگام بارگیری و تخلیه وسیله­نقلیه قابل بالا آمدن هستند، ایمن کردن محموله آسان­تر است. همانطور که قبلا ذکر شد، کامیون های حمل و نقل خودروی محصور تمایل دارند در سمت سفت قرار خودرو بر بین شهری بگیرند.

دارندگان موتورسیکلت های کمیاب، تخصصی، سفارشی، کلاسیک یا عتیقه تمایل دارند سرویس خودروی بسته را انتخاب کنند. این به این دلیل است که وسیله نقلیه در طول سفر نه تنها در برابر آب و هوا بلکه در برابر آلودگی و زباله های ترافیکی کاملاً محافظت می شود. وسیله نقلیه حمل و نقل به مقصد انتخابی خود به نظر می رسد.

گزیده مطالب در مقاله ی خودرو بری بین شهری

برای خدمات حمل خودرو بر بین شهری و نقل خودرو از دو نوع کلی تریلر حمل و نقل خودرو استفاده می شود. باز خودرو بر 3 و بسته، هر کدام مزایا و معایبی دارند. این رایج ترین خدمات حمل و نقل خودرو است. این نوع تریلر زمانی که در بزرگراه رانندگی می کنید، یک حمل کننده خودرو است. شما بیشتر از هر ژانر دیگری می بینید. به طور معمول، تریلرهای حمل و نقل خودرو دارای یک یا دو لایه هستند. این به حامل اجازه می دهد تا چندین وسیله نقلیه را به طور همزمان حمل کند. انواع مختلفی وجود دارد، اما همه آنها در یک چیز مشترک هستند. هنگام استفاده از تریلر باز برای حمل وسیله نقلیه، محموله در معرض خطر است.

خودروبر کفی-خودرو بر بین شهری

خودروبر کفی-خودرو بر بین شهری-ثامن بار

خودرو بر 3 – کامیون خودرو بر

سوالات متداول در باره ی خودرو بر بین شهری

  1. عموماً تحت چه شرایطی درخواست خودرو می دهید؟

خرابی ماشین، ماشین های دست دوم، تحویل ماشین، حمل و نقل ماشین کلاسیک. بسته به نیاز شما موارد دیگری نیز وجود دارد.

  1. وسیله نقلیه مکانیزه چیست؟

کامیون مکانیزه می تواند زاویه کف حمل را با توجه به نیاز خودرو و راننده و همچنین شرایط جاده تنظیم کند. کفپوش های مکانیزه خودرو از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و در نتیجه ایمنی بیشتری را برای خودرو به ارمغان می آورد. كف كاميون مكانيزه به شكل بهينه طراحي شده و داراي دندانه هايي است خودروبر كه از لرزش خودرو جلوگيري مي كند.

  1. بار خودرو را می توان به چند دسته و دسته تقسیم کرد؟

اپراتورها از نظر ظرفیت به دو دسته تقسیم می شوند. همانطور که از نام آن پیداست، ماشین را حمل می کند. این روش حمل و نقل معمولاً سریعتر است و برای حمل و نقل اتومبیل در مسافت های کوتاه استفاده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!