خودرو بر سیار و 5 نکته مهم در مورد آن!

خودروبر سیار

خودروبر سیار | ثامن بار


خودرو بر سیار و حمل و نقل خودرو در سراسر جهان بسیار مهم است. برای راحتی، برخی از افراد از تریلر و جرثقیل انتخابی خود برای انتقال خودرو به مقصد استفاده می کنند. برخی دیگر به دلیل خرابی یا تصادف خودرو مجبور به رانندگی یا استفاده از خودرو در شهر هستند. خودروبار اصفهان در حال خدمت رسانی به مردم اصفهان است. خودروبر ایران همواره تلاش کرده تا خودروهایی را با باکیفیت ترین سیستم چرخ ها بدون مشکل و آسیب حمل کند.

فهرست مطالب ذکر شده در این مقاله

آشنایی به جرثقیل های کامیون

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل درون شهری

شماره ماشین خودرو بر بیست و چهار ساعته

شماره ماشین 24 ساعته ثامن بار آماده خدمت رسانی

چه زمانی باید از راننده های خودرو بر کمک گرفت

ماشین های بدون پلاک را خیلی راحت حمل کنید

وقتی ماشین شما خراب می شود و به خودرو نیاز دارید

نتیجه گیری در مورد خودرو بر ثامن بار

فهرست تصاویر

حمل و نقل سیار 1 ثامن بار

حمل و نقل سیار 2 ماشین لوکس

حمل و نقل سیار 3 ماشین تصادفی

آشنایی به جرثقیل های کامیون و خودرو بر سیار

جرثقیل های کامیون شهری را می توان از کامیون های شش تنی و جرثقیل های هیدرولیک استفاده کرد. یکی از مهمترین مزیت های این نوع حمل و نقل ایمنی بالا، عدم آسیب رساندن به خودرو، هزینه مناسب، عدم نیاز به استارت موتور و .. پرسنل تعمیر و نگهداری جهت بازدید و عیب یابی خودرو قبل از حمل به محل می باشد. اگر حرکت دستگاه باعث آسیب بیشتر شد، آن را با جرثقیل حمل کنید. در ادامه حمل و نقل سیار 1 را مشاهده نمائید.

عنوان خودرو بر سیار
نویسنده محمدجواد فشارکی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1540 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

هزینه حمل و نقل خودرو با جرثقیل درون شهری

با توجه به امکانات حمل و نقل مختلف مانند کامیون، تریلر، خودرو، هواپیما، کشتی و … تعرفه این تسهیلات نیز متفاوت است. یکی از عوامل مهم در تعیین تعرفه جرثقیل های کامیونی. نوع ماشینی که در حال جابجایی است باید بر اساس نوع خودرو درخواست خودرو بدهید. برای مسافت های طولانی، هزینه های سوخت و استهلاک جرثقیل را محاسبه کنید. جرثقیل های تریلر مکانیزه پایداری بهتری نسبت به مدل های معمولی دارند. در این نوع از خودرو بر سیار برای سرویس در شهر کمی گرانتر است. جرثقیل باید وزن خودرو را تحمل کند. و در هنگام حمل و نقل توسط جرثقیل و خودرو آسیبی نبیند. جرثقیل های نیسان معمولاً در خودروهای مسافت کوتاه و سبک استفاده می شوند. و هزینه کمتری نسبت به کامیون ها دارند.

خودرو بر سیار

خودرو بر سیار | ثامن بار

حمل و نقل سیار 1 ثامن بار

اگر اصلاً علاقه ای به رانندگی در جاده ندارید، اما باید سفر کنید، ثامن بار خودرو آماده شماست! می توانید خودرویتان را به ما بسپارید. تا کارشناسان ما با کمک یک باربری حرفه ای خودروی شما را به شهر و محل مورد نظرتان برسانند. تا بتوانید استراحت کرده و با وسایل حمل و نقل دیگری مانند قطار و هواپیما به مقصد برسید.

شماره ماشین خودرو بر سیار بیست و چهار ساعته

اگر می خواهید بدون رانندگی ماشین خود را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. به شماره خودرو 24 ساعته نیاز دارید. اتو یکی از کاربردی ترین خدمات برای حمل خودرو از مبدا به مقصد است. و با گارانتی معتبر این کار را انجام می دهد. اگر می خواهید بدون رانندگی ماشین خود را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. به شماره خودرو 24 ساعته نیاز دارید. اتو یکی از کاربردی ترین خدمات برای حمل خودرو از مبدا به مقصد است. و این کار را با گارانتی معتبر انجام می دهد. در واقع زمانی که مجبور به حرکت خودرو بر سیار هستید. و به هر دلیلی نمی توانید با رانندگی خودرو را جابه جا کنید. می توانید از این قابلیت استفاده کنید. در ادامه حمل و نقل سیار 2 را مشاهده نمائید.

شماره ماشین 24 ساعته ثامن بار آماده خدمت رسانی

همانطور که می دانید خودرو یکی از گران ترین و با ارزش ترین دارایی های هر فرد است. به همین دلیل درک اهمیت خودروی مناسب بسیار مهم است. خودروبار ثامن بار با کمک تیمی حرفه ای و رانندگان حرفه ای در زمینه حمل بار تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد. به یاد داشته باشید که این پکیج با ارائه گارانتی معتبر نگرانی شما را کاهش می دهد. و خودرو بر سیار هر مشکلی را که خودروی شما در حین کارکرد خودرو داشته باشد برطرف می کند. این شما هستید، این شماره خودرو 24 ساعته است که می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

خودرو بر سیار لوکس

خودرو بر سیار لوکس | ثامن بار

حمل و نقل سیار 2 ماشین لوکس

مردم در اصفهان چگونه کامیون یدک می کشند. در هودربال اصفهان، تیم پشتیبانی ما عملکرد تریلرها را مورد ارزیابی قرار داده است، در صورت وجود مشکل، حتی با این افراد نیز برخورد خواهد شد و پس از دادن تذکرات لازم و امتیازات منفی، در صورت حذف آگهی های آنها، مجدداً اقدام می شود. کارشناسان ما بر اساس خودروی شما یک کامیون استاندارد را به محل شما تحویل دهند.

چه زمانی باید از راننده های خودرو بر سیار کمک گرفت

کامیون خودرو یکی از ماشین هایی است که از دو قسمت ماشین و کف تشکیل شده است. قسمت خودکار کامیون از نوع کامیون تشکیل شده است و همان قسمت کف یا بار در پشت کامیون نصب می شود. کامیون ها انواع مختلفی دارند و بسته به استاندارد می توان کف و خودرو را تعویض کرد. کامیون های بین شهری نیز در بسیاری از مواقع به عنوان کامیون های بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. و یکی از کارآمدترین انواع کامیون ها هستند که با کمک کفی می توانند خودروها را جابجا کنند. در ادامه این مقاله، شماره خودرو بر سیار را برای شبانه روز و زمانی که به سرویس خودرو نیاز دارید. را به شما خواهیم گفت.

ماشین های بدون پلاک را خیلی راحت حمل کنید

مراحل ثبت نام فکی زمان زیادی می برد. و طبق مقررات راهنمایی و رانندگی جمهوری اسلامی ایران هیچ وسیله نقلیه ای بدون پلاک تایید شده مجاز به تردد در خیابان ها و جاده ها نیست. به همین دلیل یکی از کاربردهای خودروها زمانی است. که شما خودرویی را خریداری می کنید. و می خواهید آن را قبل از گیره پلاک به محل مورد نظر ارسال کنید. کارشناسان ما در مجموعه خودرو ثامن بار خدمات خودروبر را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان ارائه می کنند. تا پس از خرید با کمک راننده حرفه ای خودرو را با سرعت بالا به محل مورد نظر منتقل کنید.

وقتی خودرویی دچار نقص فنی شد با کمک کامیون حرفه ای آن را به تعمیرگاه ببرید. با کمک خدمات تعمیرات خودرو ثامن بار می توانید همزمان از سرویس ماشین تیم ما استفاده کنید. دفعه بعد که خودروی شما دچار نقص فنی شد یا نیاز به تعمیر و نگهداری منظم داشت. هزینه حمل و نقل خودرو بیشتر است زیرا شماره جرثقیل خودرو بر یک خودرو گرانتر از یک تریلر برای چندین خودرو است. در ادامه حمل و نقل سیار 3 را مشاهده نمائید.

وقتی ماشین شما خراب می شود و به خودرو نیاز دارید

وقتی سیستم اصلی مشکل دارد تحت هیچ شرایطی رانندگی نکنید. مسائلی مانند مشکلات دینام، سوختگی سرسیلندر، مشکلات گیربکس، شکستگی سیستم تعلیق، سوختگی واشر. مشکلات سوپاپ، مشکلات برق و مشکلات پمپ بنزین از جمله مواردی هستند که باید قبل از اقدام به آن توجه کنید. به آنها توجه کنید. در صورت رانندگی با خودروی معیوب، حتی برای مسافت های کوتاه، قطعه معیوب می تواند. باعث سرایت مشکل و سرایت آن به قسمت های دیگر شود. معمولاً بارگیری و تخلیه آن در ورودی شهر پارکینگ انجام می شود.

خودرو بر سیار

خودرو بر سیار | ثامن بار

حمل و نقل سیار 3 ماشین تصادفی

نتیجه گیری در مورد خودرو بر سیار ثامن بار

حمل و نقل خودرو در ایران بسیار مهم است. اصفهان برای یدک کشی خودروی شما تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبار به اصفهان. از کف خودرو روی تمامی تریلرهای هیدرولیک و چرخدار استفاده می کند. از آنجایی که خودرو به محض بارگیری خودرو و صدور بیمه نامه و بارنامه به سمت مقصد حرکت می کند. زودتر از تریلر به مقصد می رسد. اگر تریلر باید منتظر بماند تا تعداد وسایل نقلیه مورد نیاز بارگیری شود. برای بارگیری و تخلیه خودرو می توان خودرو را در سطح شهر تردد کرد. و در محل مورد نیاز مشتری بارگیری و تخلیه کرد. اگر تریلی اجازه تردد در شهر را نداشته باشد، خودروبر باز سعی می کند حرکت کند.

سوالات متداول

چه ساعتی از روز می توانم از خدمات فنی اصفهان خودرو اصفهان استفاده کنم؟

مجموعه یدک کش ثامن بار به صورت 24 ساعته همیشه آماده خدمات رسانی فوری می باشد. تعرفه حمل خودرو.

قبل از تحویل کار از تریلر چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

پس از انجام کار، باید از راننده کامیون برای تمام خدمات ارائه شده رسید یا فاکتور بخواهید. و مراقب باشید که رسیدها را تا مشخص شدن نتیجه نهایی نگه دارید.

برای تهیه خودرو بر سیار از اصفهان موتورز چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه بستگی به این دارد که تریلرها در چقدر زمان به محل مورد نظر می رسند. و نوع ماشینی که برای حرکت ماشین استفاده می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!