خودرو بر $ 5 مزیتی که نیاز است راجب به حمل خودرو بدانید

 

خودرو بر های هیدرولیکی : وسیله ای برای جابجا کردن خودرو از زمین و بالا بردن آن استقاده میشود.  این وسیله، یک آسانسورهای هیدرولیک محسوب می شود.

این وسیله ها می باشد و در ساختمان هایی که جایگزین خوبی مناسبی برای رمپ دارای سطح شیب دار نیست. به راحتی مشکل رفت وآمد خودروها را در میان طبقات حل خواهد کرد. خودروها را در پارکینگ های طبقاتی، با ایمنی بالا جا به جا می کند. همچنین به دلیل اینکه این وسیله ها فضای زیادی را اشغال نمی کنند.  خودرو بر ها دارای مناسب به کارگیری در ساختمان هایی هستند که دارای فضای بسیار محدودی می باشند.

فهرست مطالب در رابطه با خودروبر را در زیر میتوانید

فهرست مطالب در رابطه با خودروبر را در زیر میتوانید

خودرو بر هیدرولیک چیست و چه کاربردی دارد ؟

انواع روش های مختلف نصب خودرو بر هیدرولیک چه می باشد؟

نکات مهم در طراحی خودرو برهای هیدرولیکی چیست؟

روش کار کردن خودروبر هیدرولیک به چه صورت است؟

قیمت خودرو بر هیدرولیک در چه حدودی می باشد؟

انواع بالابر خودرو در این مقاله توضیح داده شده است

بالابر خودرو هیدرولیکی یا خودرو بر هیدرولیک :

چگونه از بالابر های خودرو کششی  میتوان استفاده کرد ؟

انواع بالابرهای خوردرو  از نظر کاربرد چه چیز هایی هستند ؟

2 – بالابرهای خودرو ها در ساختمان چگونه است ؟

3 – بالابرهای خودروهای پارکینگی چه نوع خورویی هستند ؟

4 –بالا بر های خودرو های سنگین چیست ؟

خودرو برها ی هیدرولیکی چه نوع خودرویی هستند ؟

تفاوت خودروبرهای هیدرولیکی و خودروبر های معمولی چیست؟

سیستم عملکرد خودرو برهای هیدرو لیکی چگونه است ؟

تعرفه مناسب خودروبر به چه چیزهایی وابسته است ؟

 

فهرست تصاویر

خودروبر 1 خودروبر و نحوه حمل

خودرو بر 2نمونه ی دیگری از خودروبر برای استفاده

خودروبر 3 تصویر کاملی از دستگاه خودروبر

 

 

خودرو بر هیدرولیک چیست و چه کاربردی دارد ؟

این خودرو مطابق شکل خودروبر 1 فایده این وسیله ها در انبارها، پارکینگ آپارتمان ها و تعمیرگاه ها است که در آن ها رمپ وجود ندارد. جک های پارکینگی و  برای بالا بردن خودرو در مکان های با ارتفاع بلند در نظر گرفته میشود. از این بالابرها خودرو در پارکینگ هایی که فضای کم دارند. باعث مشکلات چون فضازی پارک کردن ماشین به وجود می اید ، مورد استفاده قرار می گیرد.  که از این بالابر در پارکینگ های خود استفاده کنند . باعث شوند تا فضای کمتری را بگیرد. بالابر های خودرو  می توانند وزنی به اندازه ی دو و نیم تن را حمل کنند. ابعاد کفی بالابر ها 2 تا 2/5 در 5 مترهستند. انواع بالابر های خودرو به طوری هستند که با دو توقف یا سه توقف کار می کنند. به عنوان مثال در پارکینگ ها دو تا یا سه تا ماشین روی هم قرار می گیرند.

 

 

 

عنوان خودرو بر
نویسنده محدثه اعتصامی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1628
زمان مطالعه 16 دقیقه

 

 

انواع روش های مختلف نصب خودرو بر هیدرولیک چه می باشد؟

خودروبر هیدرولیک را هم می توان به صورتی طراحی کرد که اتاق هایی داشته باشد و شکلی مانند آسانسور داشته باشد.  دارای اتاقک باشد و هم به صورتی که اتاقک نداشته باشد و فقط دارای یک کفی برای قرارگیری خودرو باشد. یکی از انواع خودروبر هیدرولیکی  هم به صورتی که اتاقک نداشته باشد و فقط دارای یک کفی، برای قرارگیری خودرو باشد، مورد استفاده قرارمی گیرد.  قرارگیری خودرو باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. از این وسیله ها به سه صورت میتوان استفاده کرد.  که اولین روش جک هیدرولیک از بغل، جک هیدرولیک از زیر و روش قیچی که سیزر – لیفت هم میگویند.

خودرو بر در ساختمان هایی که جایگزین خوبی مناسبی برای رمپ دارای سطح شیب دار نیست.

این وسیله ها می باشد و در ساختمان هایی که جایگزین خوبی مناسبی برای رمپ دارای سطح شیب دار نیست. | ثامن بار

خودروبر 1 خودروبر و نحوه حمل

نکات مهم در طراحی خودرو برهای هیدرولیکی چیست؟

حتما باید به این نکته توجه کرد که در طراحی این وسیله ها تمامی استانداردهایی که در طراحی آسانسور لحاظ می شود، مورد توجه قرار گیرند و به دقت رعایت شوند. خودرو بر هیدرولیک باید اندازه اش در ابعاد شش متر در سه متر باشد و ظرفیتی برای تحمل کردن وزن 2.5 تن، و جا به جایی تا ارتفاع دوازده متر باشد. همچنین لازم به ذکر است که این وسیله ها برای راه افتادن و کار کردن، نیازمند استفاده از برق مصرفی سه فاز می باشند.

 

روش کار کردن خودروبر هیدرولیک به چه صورت است؟

روش کار خودرو هیدرولیک بسیار قیمتش مناسب و بسیار کاربردی است و همچنین مطابق با اصل پاسکال است. در اصل پاسکال،نیروی وارد شده بر سطح است ؛ به عبارتی با نیروی معینی، می توان فشارمشخصی بر روی یک سطح کوچک وارد کرد . همچنین در سیستم هایی که هیدرولیکی هستند فشار بسته به درخواست میتواند زیاد و یا کم شود و برای بیشتر شدن فشار به سطح بالا تری نیاز است.

قیمت خودرو بر هیدرولیک در چه حدودی می باشد؟

با توجه به اینکه خودروبرهای هیدرولیک با توجه به ظرفیت مکانی و خصوصیات هر محلی طراحی و تولید می شوند، بنابر این تعیین قیمت آن بستگی به نوع سفارش و درخواست کارفرمایان دارد. خودروبرهای هیدرولیکی تولیدشان به اندازه خودرو بر و خصوصیت های محلی که استفاده میشود بستگی دارد. پس قیمت آن به نوع سفارش و درخواست مشتریان بستگی دارد.

ثامن بارمرکز تولید و توزیع با کیفیت ترین نوع این وسیله ها با قیمت بسیار پایین تر نسبت به سایر مراکز تولید می باشد. برای اطلاع پیدا کردن از قیمت هیدرولیک ها میتوانید با ما در ارتباط باشید.

انواع بالابر خودرو در این مقاله توضیح داده شده است

بالابرهای اتومبیل به انواع متفاوتی دسته بندی میشود که به شرح آن ها در مطالب زیر می پردازیم.

بالابر خودرو هیدرولیکی یا خودرو بر هیدرولیک :

در این مدل بالابر هیدرولیک به ارتفاع ۳ طبقه قابلیت جابجایی دارد. ارتفاعی که نیاز دارد در بالابر هیدرولیک از اولین ایستادن تا زیر سقف برابر است با ۳.۳۰متر.

چگونه از بالابر های خودرو کششی  میتوان استفاده کرد ؟

این خودرو بر هیدرولیکی قابلیت این را دارد که چیزی تا حدود سه طبقه بلندی کارش را به خوبی انجام دهد. در استفاده از این نوع بالابر باید در نظر گرفت که، قرار دادن موتورخانه ساختمان بر اساس استانداردهای لازم دنیا انجام شود. ارتفاعی که این بالابر نیاز دارد از اولین توقف تا زیر سقف برابر با ۸۰/۵متر.نمونه ای از خودرو بر ها در شکل خودروبر 2 قابل مشاهده است.

انواع بالابرهای خوردرو  از نظر کاربرد چه چیز هایی هستند ؟

1 – بالابر های خودرو های تعمیر گاهی چیست ؟

از این نوع بالابر ها برای تعمیر کردن خودروها قابل استفاده است. به این معنی است زمانی که خودروی با مشکل روبه رو میشود. مکانیک با بالابر ماشین را بالا می برد و تعمیر اتو تعمیرات دلخواهش را روی ماشین انجم میدهد.

2 – بالابرهای خودرو ها در ساختمان چگونه است ؟

از این مدل بالابر ها در ساختن خانه های مسکونی و ساختمان های اداری و صنعتی به کار میرود. برای پارک کردن بیشتر ماشین ها و گرفتن کمترین فضا استفاده میکنند.

 3 – بالابرهای خودروهای پارکینگی چه نوع خورویی هستند ؟

از این مدل  بالابر ها در پارکینگ های استفاده میشود که در داخل شهر قرار دارند. مردم برای پارک کردن ماشین خود مکانی را پیدا نمیکنند این نوع بالابرجای کمی را میگیرد.

4 –بالا بر های خودرو های سنگین چیست ؟

این مدل از بالا بر نسبت به بقیه بالابر ها از سیستم متفاوتی برخوردار است. زیرا برای بالا بردن ماشین های سنگین به کار میروند.

 خودرو بر 2نمونه ی دیگری از خودروبر برای استفاده

خودرو برها ی هیدرولیکی چه نوع خودرویی هستند ؟

وسیله ای که برای بالا رفتن خودرو درمکان های با ارتفا و جابه جایی آن ها از سطح زمین در راستا عمود استفاده میشود. از این وسیله معمولا در تعمیرگاه ها استفاده می شود.

تفاوت خودروبرهای هیدرولیکی و خودروبر های معمولی چیست؟

خودروبر هیدرولیکی برای جاهایی که دارای شیب  هستند مناسب هستند. همچنین  بالابرها ثابت هستند. تنها خودرو ها را در بین طبقات جابجا کرده و بلند می کند. اما خودروبرهای معمولی در واقع ماشین آلاتی می باشند که حمل و جابه کردن خودروها و انتقال آن ها را بر عهده دارد.

سیستم عملکرد خودرو برهای هیدرو لیکی چگونه است ؟

روش کار کردن خودروبر هیدرولیکی با اصل پاسکال است. در این روش با نیروی مشخصی می توان فشار قابل ملاحظه ای را بر روی سطح کوچکی وارد نمود.

 

 

تعرفه مناسب خودروبر به چه چیزهایی وابسته است ؟

خودروبر ثامن بار در مورد هزینه خودر بر در مقاله های قبلی هم موارد زیادی را گفته است . تعرفه ها و هزینه ها به موارد زیادی بر می گردد. در ادامه خودرو بر ثامن بار بیشتر درباره ی این مسئله توضیح خواهد داد.

مطابق شکل خودرو بر 3 که به خودروبر اشاره شده است.

در ایران مقدار زیادی از خودروبر ها به فعالیت مشغول هستند. یا به صورت شرکت و یا به صورت تکی مشغول فعالیت هستند. منظور از شرکت تعداد بالای خودروبر در یک مجموعه است. که به صورت کامل دارای متخصصین و مکانیک های ماهر هستند. درخواست کنید هزینه های خودروبر ها به دلایل زیادی بستگی دارند. زمانی که میخواهید خودروبر را درخواست کنید باید به یک سری موارد توجه کنید مانند:

عواملی که هزینه خودرو به آن بستگی دارد

روش کار خودرو های هیدرولیک و خودرو بر بسیار کاربردی است

روش کار خودرو های هیدرولیک و خودرو بر بسیار کاربردی است | ثامن بار

خودروبر 3 تصویر کاملی از دستگاه خودروبر

 

  • نوع و مدل و  ویژگی هایی که خودروی شما دارد ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای ماشین . و هم از لحاظ بیمه.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
  • مثلا اگر ماشین شما یک ماشین صفر و لوکس و یا وارداتی است مانند بنز. قطعا با یک ماشین داخلی ایرانی مانند ماشین های سایپا و ایران خودرو تفاوت دارد. پس برای حمل ماشین شما نیاز به دقت بیشتری است در نتیجه باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.
  • مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطقی که امکان عبور نیست – مدت زمان حمل و …).
  • نوع خودروبر ی که برای حمل آن ماشین مناسب میباشد. مثلا میخواد از کفی خودروبر استفاده کند یا خودرو بر ی که چندین کفه دارد و یا جرثقیل دارد .همچنین مبدا و مقصد. از چه جاهایی این خودرو باید بارگیری شود. و به کجا باید حمل شود. این مسیر آیا صعب است یا راحت. و… .

 

 

نتیجه ای که میتوان از این مقاله به دست اورد

این وسیله ها می باشد و در ساختمان هایی که جایگزین خوبی مناسبی برای رمپ دارای سطح شیب دار نیست. به راحتی مشکل رفت وآمد خودروها را در میان طبقات حل خواهد کرد. خودروها را در پارکینگ های طبقاتی، با ایمنی بالا جا به جا می کند.

سوالات پیشنهادی که میتوان برای ثامن بار مطرح کرد .

خودرو های هیدرولکی چه هستند و چه کاربردی دارند؟

این خودرو فایده این وسیله ها در انبارها، پارکینگ آپارتمان ها و تعمیرگاه ها است که در آن ها رمپ وجود ندارد. جک های پارکینگی و  برای بالا بردن خودرو در مکان های با ارتفاع بلند در نظر گرفته میشود. از این بالابرها خودرو در پارکینگ هایی که فضای کم دارند. باعث مشکلات چون فضازی پارک کردن ماشین به وجود می اید ، مورد استفاده قرار می گیرد.  که از این بالابر در پارکینگ های خود استفاده کنند .

انواع بالابرهای خوردرو  از نظر کاربرد چه چیز هایی هستند ؟

بالابر های خودرو های تعمیر گاهی

بالابرهای خودرو ها در ساختمان

بالابرهای خودروهای پارکینگی چه نوع خورویی

نکات مهم در طراحی خودرو برهای هیدرولیکی چیست؟

حتما باید به این نکته توجه کرد که در طراحی این وسیله ها تمامی استانداردهایی که در طراحی آسانسور لحاظ می شود، مورد توجه قرار گیرند و به دقت رعایت شوند. خودرو بر هیدرولیک باید اندازه اش در ابعاد شش متر در سه متر باشد و ظرفیتی برای تحمل کردن وزن 2.5 تن، و جا به جایی تا ارتفاع دوازده متر باشد. همچنین لازم به ذکر است که این وسیله ها برای راه افتادن و کار کردن، نیازمند استفاده از برق مصرفی سه فاز می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!