درآمد خودروبر و @5 جزء اصلی جرثقیل های خودروبر

حمل چندین خودرو - درآمد خودروبر

حمل چندین خودرو - درآمد خودروبر - ثامن بار


درآمد خودروبر، امروزه با توجه به افزایش قیمت انواع خودروها و هزینه های بالای نگهداری. داشتن یک باربری مطمئن برای کسانی که خودروهای لوکس وارداتی دارند. یا به ویژه خودروهای هوشیار و حساس هستند، الزامی و ضروری است آن را بدهد. خودرو بر یک حمل ‌و نقل خودرو با کیفیت و قابل اعتماد است. که می‌توانید در روز یا شب به آن اعتماد کنید.

ممکن است خودروی شما خراب شده باشد یا باید به تعمیرگاه منتقل شود یا خودرو به هر دلیلی دردسترس نباشد. به آرامی حرکت می کنیم. برای انتخاب کریر حتما قبل از انتخاب، اطلاعات درمورد نحوه انجام مراحل انتقال و بارگیری را از شرکت خودروبر بخواهید.

فهرست مطالب

حامل خودرو ها چیست و خودرو بری چگونه است

انواع مختلف و متفاوت از کفی های خودرو بری

خودرو بریی که بتواند ما را راضی کند باید مکانیزه شود.

با جرثقیل های زمینی آشنا شوید و درآمد خودرو بر

پلت فرم ساختار جرثقیل و همراه با درآمد خودرو بر

انواع مختلفی از جرثقیل زمینی و چگونگی درآمد خودرو بر

جرثقیل های زمینی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

خلاصه ای از مطلب های مقاله و درآمد خودروبر

سوالات متداول از مطالب آورده شده در مقاله نوشته شده

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – حمل خودرو کلاسیک

خودرو بر 2 – حمل خودرو بر

خودرو بر 3 – حمل خودرو ها

حامل خودرو ها چیست و خودرو بری چگونه است

تریلرها و کامیون ها را کامیون می گویند. اکنون می خواهیم نوع حامل خودرو را بررسی کنیم. باربرها از نظر ظاهر، نوع عملکرد و نوع کاربری به چند دسته تقسیم می شوند. در اینجا به شرح مختصری از انواع خودروهای مورد استفاده در شهر می پردازیم. راننده: کامیون یا تریلر با کف صاف در پشت و درآمد خودروبر دندانه هایی برای چسباندن. به لاستیک های خودرو، ماشین سواری یا ماشین روی ماشین نامیده می شود.

کفی نصب شده در پشت کامیون خودرو بر عملکردهای مختلفی دارد. لازم به ذکر است کلیه طبقات مکانیزه بوده. کلیه مراحل حمل و بارگیری توسط جک و بازوهای هیدرولیک و پنوماتیک انجام می شود. کفی کریر خودرو به گونه ای طراحی شده است. که یا کف آن را به طور کامل روی زمین قرار داده و سپس آن را روی آن نصب کنید. یا کف پا بر می گردد و به صورت شیب دار زمین را لمس می کند.

عنوان درآمد خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1873 کلمه
مدت زمات مطالعه 18 دقیقه

انواع مختلف و متفاوت از کفی های خودرو بری

نوع دیگری از کف نیز وجود دارد که ثابت و دارای دکل است. این نوع از ماشین های حمل و نقل دارای دکلی هستند که دارای تسمه هستند. با قرار دادن این تسمه ها روی چهار چرخ خودرو خود را بلند کرده و سپس روی زمین قرار دهید. این نوع بالابرها اغلب برای خودروهایی که قابل جابجایی نیستند. یا در جاهایی که چرخ ها آسیب دیده است یا گیربکس آنها آسیب دیده است. و یا خودرو به دلیل تصادف نمی تواند حرکت کند درآمد خودروبر استفاده می شود.

نوع دیگری از حمل و نقل خودرو توسط خودروهای کوچک با قابلیت کشیدن خودرو انجام می شود. به قول ما کشندگی یا کشش! ! ! نیسان، کروزر، شورولت و سایر خودرو بر 1 با ظرفیت حمل و بکسل عالی می توانند. با قرار دادن دکل در قسمت عقب کاین به ظرفیت یدک کشی تقریبا خوبی دست یابند.

اکنون این دکل ها به دو صورت می آیند:1. دکل جرثقیل: یک تسمه پلاستیکی فشرده در زیر خودرو قرار می گیرد. که سپس توسط چرخ دنده ها و زنجیرهای قدرتمند به حرکت در می آید.2. دکل بالابر چرخ: درآمد خودروبر در مقاله بالا تمام کارها توسط اپراتور یدک کش انجام می شود. اما با استفاده از دکل بالابر چرخ نصب شده در عقب نیسان، کافی است. چرخ جلو را روی بازو قرار دهید، سپس عقب روی چرخ مسیر قرار گرفت. در واقع دماغه بالا رفت و سپس شروع به حرکت در مسیر کرد.

حمل خودرو کلاسیک - درآمد خودروبر

حمل خودرو کلاسیک – درآمد خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 1 – حمل خودرو کلاسیک

خودرو بریی که بتواند ما را راضی کند باید مکانیزه شود.

مکانیزه بودن قاب این تضمین را می دهد که خودروی ما دچار هیچ گونه استرس اضافی نخواهد شد. تمامی مراحل بارگیری توسط بازوهای هیدرولیک و پنوماتیک انجام می شود. مرحله بعدی پس از بارگیری، تثبیت خودرو روی زمین است. خودروبر پایداری خودرو بر روی زمین ارتباط مستقیمی با چسبندگی لاستیک و سطح کف خودرو دارد. دندانه های کف استاندارد با دندانه های لاستیک خودرو مطابقت دارد، بنابراین در جاده نمی لغزد.

هنگام حرکت در خارج از شهر یا در جاده هایی با شیب‌ها و پیچ های زیاد نکاتی باید رعایت شود. باید از وینچ فولادی یا سیم جعبه استفاده کرد تا کوچکترین احتمال ناامنی برای خودرو از بین برود. برای مسیرهای برون شهری که خودروی شما نیاز به حمل دارد. باید از راننده و اپراتور بیمه نامه بارنامه درخواست کنیم. تا خودروی شما در این جابجایی بیمه شده و در صورت آسیب احتمالی، میزان خسارت قابل جبران باشد.

با جرثقیل های زمینی آشنا شوید و درآمد خودروبر

جرثقیل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام برای پروژه ها و عملیات استفاده می شوند. شما باید جرثقیل مناسب را بر اساس نیاز خود و نحوه انجام آن و همچنین پروژه پیش‌روی خود انتخاب کنید. جرثقیل های زمینی یکی از پرکاربردترین انواع جرثقیل ها هستند.

زیرا معمولا با اجاره جرثقیل زمینی می توان به صرفه جویی در هزینه ها دست یافت. به این ترتیب شما به ماشین دیگری نیاز ندارید، فقط می توانید یک جرثقیل زمینی اجاره کنید تا بار را بالا و پایین کنید و آن را از جایی به مکان دیگر منتقل کنید.

پلت فرم ساختار جرثقیل و همراه با درآمد خودروبر

همانطور که می دانید جرثقیل های زمینی از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند. هر یک از این اجزا با هم کار می کنند. تا عملکرد بهینه جرثقیل را در جهت بارگذاری و حرکت اجسام به دست آورند.

بوم جرثقیل: بوم بخشی از جرثقیل است. که عملکرد اصلی آن در طی فرآیند بلند کردن مشخص می شود. بوم های جرثقیل به طور عمده در طول های مختلف تولید می شوند. اما در جرثقیل های روی زمین، بازوی معمولاً در طول های 7 متر، 10 متر و 13 متر موجود است. به خاطر داشته باشید که زاویه بارگیری بازوی جرثقیل های خودرو بر 2 زمینی 5 درجه تا 75 درجه است. همچنین قبل از اجاره جرثقیل زمینی باید به طول بازوی مورد نیاز خود توجه کنید. درآمد خودروبر تا در پروژه ها و عملیات شما مشکلی پیش نیاید.

وینچ جرثقیل: وینچ در واقع وسیله ای است که در ساختار جرثقیل تعبیه شده و وظیفه کشش را برعهده دارد. باید بدانید که دو نوع جرثقیل زمینی وینچ دار و بدون وینچ وجود دارد. که باید با توجه به محیط کار و پروژه مدل مناسب آن انتخاب شود. جک جرثقیل: جک های مورد استفاده در ساخت جرثقیل پلت فرم معمولاً هیدرولیک هستند. جک معمولاً مسئول ایمنی سازه و ماشین در جرثقیل در طول فرآیند بارگیری است. سیم بکسل و قلاب در جرثقیل: طناب کششی و قلاب یکی از اجزای اصلی ساختار جرثقیل زمینی است. بنابراین باید با آنها به شیوه خاصی برخورد کرد. لازم به ذکر است که عدم سلامت کافی این دو قسمت ایمنی جرثقیل کف را به خطر می اندازد.

کفی خودروبر تکی - درآمد خودروبر

کفی خودروبر تکی – درآمد خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل خودرو بر

انواع مختلفی از جرثقیل زمینی و چگونگی درآمد خودروبر

هر جرثقیل زمینی دارای تناژ بار مشخصی است. هنگام اجاره جرثقیل زمینی باید به حجم و وزن محموله ای که برای جابجایی نیاز دارید توجه کنید. لازم است بدانید که تمامی جرثقیل های زمینی بر روی ماشین های سنگین دیگر مانند کامیون یا تریلر نصب می‌شوند. هرچه ظرفیت بار جرثقیل کمتر باشد، پلت فرم یا ماشینی که جرثقیل روی آن نصب شده کوچکتر است. به عنوان مثال، جرثقیل کف 15 تنی بر روی یک درآمد خودروبر تریلر نصب می شود. در حالی که یک جرثقیل کفی 3 تنی را می توان بر روی کامیون سوار کرد.

جرثقیل زمینی 3 تن: این جرثقیل زمینی 3 تنی دارای ظرفیت بالابری 3000 کیلوگرم می باشد. بلند کردن و جابجایی اجسام بیش از مقدار تعریف شده. برای جرثقیل می تواند منجر به بروز حوادث در حین عملیات و پروژه شود. جرثقیل زمینی 5 تن: جرثقیل زمینی 5 تنی یکی دیگر از مدل های جرثقیل زمینی است. از این نوع جرثقیل ها برای بارگیری اجسام مختلف تا وزن 5000 کیلوگرم استفاده می شود. با بارگیری تجهیزات مورد نیاز بر روی سکو خودروبر و انتقال آن به مقصد مورد نظر کار می کنند.

جرثقیل زمینی 7 تن: جرثقیل کفی 7 تنی یکی از مناسب ترین ظرفیت حمل و تناژ دربین جرثقیل‌های کفی است. این جرثقیل می تواند 7000 کیلوگرم وزن را بلند کرده و به راحتی جابجا کند. توجه داشته باشید که هنگام استخدام جرثقیل، باید دقیقاً محاسبه کنید که چقدر بار تصمیم به جابجایی دارید. جرثقیل زمینی 10 تن: ظرفیت مناسب دیگر جرثقیل های پلت فرم 10 تن است. به دلیل ظرفیت مناسب، سرعت بارگیری و جابجایی بارها افزایش می یابد. جرثقیل زمینی 10 تنی می تواند بارهای تا 10000 کیلوگرم حمل با خودروبررا به راحتی جابجا کند.

جرثقیل های زمینی به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

مفصل یا (چسب) و بدون مفصل یا (بوم مستقیم).

در دو نوع فوق ظرفیت حمل از 1 تن تا 15 تن متغیر است. تفاوت اساسی بین چنین جرثقیل هایی در بوم آنهاست. جرثقیل های مفصلی قابلیت خم شدن بازو را دارند و در فضاهایی با محدودیت ارتفاع کاربرد فراوانی دارند. جرثقیل های خودرو بر 3 زمینی و متحرک هر دو جزو دسته جرثقیل های متحرک درآمد خودروبر هستند. تفاوت اصلی این دو نوع جرثقیل در این است که جرثقیل های متحرک توانایی جابجایی مسافت های طولانی را ندارند. فقط می توانند بارها را در محدوده مشخصی جابجا کنند. مسافت های کوتاه و سرعت بالا آهسته حرکت کنید.

اما جرثقیل زمینی بار را روی زمین قرار می دهد. به راحتی آن را با سرعت دلخواه در مسافت های طولانی جابجا می کند. جرثقیل های کف در صرفه جویی در هزینه و زمان منحصر به فرد هستند.

کفی خودروبر - درآمد خودروبر

کفی خودروبر – درآمد خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل خودرو ها

خلاصه ای از مطلب های مقاله و درآمد خودروبر

امروزه به دلیل افزایش قیمت ها و هزینه های بالای نگهداری انواع خودروها. حمل و نقل ایمن برای کسانی که خودروهای لوکس وارداتی دارند. یا مخصوصا خودروهای هوشیار و حساس، اجباری و ضروری است. این خودرو یک حمل و نقل خودرو با کیفیت قابل اعتماد است. می توانید به روز یا شب تکیه کنید.

سوالات متداول از مطالب آورده شده در مقاله نوشته شده

  1. خودرو بری که رضایت مراجعان را برآورده کند چگونه است؟

باید مکانیزه باشد. مکانیزه بودن قاب این تضمین را می دهد که خودروی ما دچار هیچ گونه استرس اضافی نخواهد شد. تمامی مراحل بارگیری توسط بازوهای درآمد خودروبر هیدرولیک و پنوماتیک انجام می شود. مرحله بعدی پس از بارگیری، تثبیت خودرو روی زمین است.

  1. بخش های یک جرثقیل از چیست؟

جرثقیل های زمینی از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند. بوم جرثقیل، وینچ جرثقیل، جک جرثقیل، سیم بکسل و قلاب در جرثقیل.

  1. جرثقیل های زمینی چند نوع دارند؟

به طور کلی به دو دسته مهم تقسیم می شوند. مفصل یا (چسب) و بدون مفصل یا (بوم مستقیم).

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!