ساخت کفی خودروبر و 1@ انواع مختلف خودروبر ها

کفی خودروبر - ساخت کفی خودروبر

کفی خودروبر - ساخت کفی خودروبر - ثامن بار


ساخت کفی خودروبر ماشین های حمل و نقل در شکل ها و اندازه های مختلف تولید می شوند. هر کدام برای یک موقعیت حمل و نقل متفاوت ایجاد شده اند. برخی از تریلرها برای دسترسی آسان به مکان های دشوار کوچک هستند. در حالی که سایرین می توانند تا 9 خودرو را در یک زمان حمل کنند. که آن را به مقرون به صرفه ترین راه حل حمل و نقل خودرو در کشور تبدیل می کند. در اینجا حمل‌ونقل‌های خودرویی هستند که امروز به جاده می‌آیند و در کجا ایجاد خودروبر شده‌اند.

فهرست مطالب

حمل و نقل اتومیبل با خودرو بر های حامل باز

حامل خودرو و جا به جایی خودرو ها و اتومبیل

تریلر محصور برای حمل و نقل وسیله نقلیه سرپوشیده

حمل ماشین با حامل ماشین بسته و ساخت کفی خودرو بر

حمل اتومبیل با حامل خودرو RORO ساخت کفی خودروبر

تریلر های چند قسمتی چند قسمت ای

حمل و نقل اتومبیل ها با حامل دوچرخه

حمل و نقل اتومبیل ها با حامل چند لایه بسته

خلاصه ای از مطالب مقاله ی ساخت کفی خودرو بر

سوالات متداول از مطالب مقاله ی ساخت کفی خودرو بر

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – امنیت خودرو با خودرو بری ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل نواع خودرو ها

خودرو بر 3 – حمل خودرو های کلاسیک

حمل و نقل اتومیبل با خودرو بر های حامل باز

حمل‌ونقل خودروهای باز یک گزینه استاندارد است که هر روز در جاده‌ها می‌بینیم. این هجده چرخ ها که به عنوان حمل و نقل ساخت کفی خودروبر چند وسیله نقلیه نیز شناخته می شوند. می توانند بین دو تا ده خودرو را در یک زمان حمل کنند. در دو نوع تریلر دو طبقه یا تک طبقه عرضه می شود. تریلرهای باز. تریلرهای تخت مجهز به بست‌هایی برای اتصال وسیله نقلیه به یک یا یک نیمه تریلر کم‌ارتفاع با عرشه بلند هستند. معمولاً اولین قطره درست پشت گردن غاز و قطره بعدی درست قبل از چرخ است.

شایان ذکر است که بسیاری از تریلرهای دو طبقه نمی توانند روگذرهای 11.6 فوتی را پاکسازی کنند. این بدان معناست که آنها باید از یک مسیر جایگزین استفاده کنند.

عنوان ساخت کفی خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1723 کلمه
مدت زمات مطالعه 17 دقیقه

حامل خودرو و جا به جایی خودرو ها و اتومبیل

از آنجایی که آنها مقرون به صرفه ترین هستند، بیشترین استفاده را نیز دارند. حمل و نقل اتومبیل باز می تواند تقریباً هر نوع ماشینی را حمل کند. از جمله اتومبیل های کاملاً جدید، اتومبیل های نجات، اتومبیل های قدیمی، اتومبیل های ساختمانی .

مزیت رانندگی این است که می توان ماشین را خودرو بر 1 در حین حرکت به تریلر وصل کرد. یک ماشین ثابت را می توان با استفاده از یک وینچ روی یک تریلر یدک کشید. به خصوص خودروهای باریک گاهی اوقات به دلیل باریک بودن مسیر تایرها، سوار شدن به خودروهای کانورتیبل را دشوار می‌کند. تریلرهای دو قطره خودروبر قابل گسترش بارهایی را حمل می کنند که تریلرهای دو قطره سنتی نمی توانند. یک بخش عرشه پلکانی وجود دارد. که می تواند برای جا دادن محموله های طولانی غیرمعمول مانند RV یا قایق گسترش یابد.

حمل چندین خودرو - ساخت کفی خودروبر

حمل چندین خودرو – ساخت کفی خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 1 – امنیت خودرو با خودرو بری ثامن بار

تریلر محصور برای حمل و نقل وسیله نقلیه سرپوشیده

اگر می‌خواهید یک خودروی با ارزش بالا را با احتیاط و با خیال راحت جابه‌جا کنید. یا اگر می‌خواهید از رنگ اصلی روی خودروی کلاسیک یا عجیب خود محافظت کنید. یک حمل‌کننده سرپوشیده راه‌حل است. آنها برای وسایل نقلیه کم مسافت پیموده شده مناسب هستند. اگر خودروی شما خیلی پایین باشد، اکثر حامل‌های بسته دارای ساخت کفی خودروبر گزینه‌های بازگشتی هستند. این گزینه برای خودروهای ثابت، موتور سیکلت، پالت، قطعات یدکی و موتور سیکلت نیز اعمال می شود. تریلرهای حمل و نقل خودرو یقه غازی (حمل و نقل خودروهای پرطرفدار). می توانند برای حمل و نقل خودروهای روباز یا سرپوشیده استفاده شوند. بارها به زمین نزدیک تر هستند، به این معنی که می‌توانند اجسام سنگین تر و طولانی تر را حمل کنند. آنها ممکن است شامل سه ترابری و پنج واگن باشند.

حمل ماشین با حامل ماشین بسته و ساخت کفی خودروبر

قاب بسته با طرف نرم: یکی دیگر از تریلرهای روباز، تریلر پلکانی است که یک قدم به کابین نزدیکتر است. این نوع کریر معمولاً برای حمل و نقل خودرو استفاده می شود. تریلرهای عریض را می توان برای حمل بارهای طولانی تر گسترش داد.

قاب چند لایه بسته: مانند باربری های باز، باربری های چند طبقه بسته می توانند. چندین اتومبیل را در یک زمان حمل کنند – معمولاً دو تا چهار در دو سطح. با این حال، آنها این مزیت را نسبت به سبک های باز دارند. که دارای طرف های سخت یا نرم برای محافظت بیشتر خارجی هستند. این امر به ویژه در صورتی مفید است که خودروها را در مسافت های طولانی حمل می کنید.

حمل اتومبیل با حامل خودرو RORO ساخت کفی خودروبر

این مقاله ممکن است باعث سردرگمی بیشتر خودرو بر 2 شود. علاوه بر یدک کشی و حمل و نقل خودرو، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. خوشبختانه، مجبور نیستید انتخاب کنید مگر اینکه دقیقاً بدانید چه می خواهید. وقتی نمی دانید به چه چیزی نیاز دارید، کارشناسان تدارکات شما در حمل و نقل خودکار سراسری می دانند. دقیقا چه چیزی را توصیه می کنند.

حمل خودرو های لوکس - ساخت کفی خودروبر

حمل خودرو های لوکس – ساخت کفی خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل نواع خودرو ها

تریلر های چند قسمتی چند قسمت ای

حمل و نقل باز: کانورتیبل ها تریلرهایی هستند که معمولاً هر روز در جاده ها می بینید. آنها می توانند تقریبا هر نوع ماشینی را حمل کنند. همه‌چیز از اتومبیل‌های جدید گرفته تا کلاسیک، اتومبیل های پروژه و وسایل نقلیه نجات با استفاده از کانورتیبل جابجا می‌شود. خودروبر آنها اجازه می دهند وسیله نقلیه بر روی یک تریلر رانده شود. از وینچ برای بارگیری وسایل نقلیه غیر متحرک استفاده شود. همچنین به سختی می‌توان خودروهای باریک را روی تریلرها قرار داد، زیرا مسیر تایرها بسیار باریک است.

حامل ماشین باز: کریرهای ماشین باز نیز در اندازه های مختلفی عرضه می شوند. در ایالات متحده، شرکت های حمل و نقل خودرو معمولاً 2 تا 9 خودرو را در یک زمان ارسال می‌کنند. اما تریلرهای خودرو می توانند حتی بیشتر حرکت کنند. چین تا سال گذشته اجازه استفاده از حامل های خودروی دو طرفه را که به «ناو هواپیمابر» معروف بودند، نمی‌داد. درباره خودروبر آنها می توانند تا 30 ماشین را در یک زمان حمل کنند. با این حال، پارک کردن چنین تریلر بزرگی در خیابان خطرناک است. پس از چندین تصادف، اندازه خودروی حامل خودرو در چین محدود شده است. اکنون آنها “فقط” حدود 12 خودروی سایز کامل را حمل می کنند.

حمل و نقل اتومبیل ها با حامل دوچرخه

حمل‌کننده‌های دوچرخه که معمولاً به عنوان تریلر شناخته می‌شوند. برای حمل و نقل دوچرخه در مسافت‌های کوتاه و برای مدت زمان کوتاه بهترین هستند. آنها می توانند جاده های باریک و مسیرهای رانندگی ناهموار را به راحتی طی کنند. به همین ترتیب، یک باربری می تواند هر نوع ماشینی را حمل ساخت کفی خودروبر کند. این بسیار شبیه به حرکت یک ماشین با یک تریلر است.

تک حمل کننده: حامل دوچرخه که اغلب به عنوان تریلر از آن یاد می شود. یک راه حل عالی برای حمل و نقل اتومبیل در مسافت های کوتاه در مدت زمان کوتاه است. اندازه کوچک آنها به شما امکان می دهد در جاده های باریک رانندگی کنید و به جاده های سخت برسید. شما می­توانید از حمل­و­نقل برای حمل هر چیزی از ماشین های مسابقه ای گرفته تا وسایل عجیب استفاده کنید. اما از آنجایی که از وسیله نقلیه شما در برابر آب و هوای بد محافظت ساخت کفی خودروبر نمی­کند.

تریلر محصور شده: تریلرهای بسته راه حل مناسبی برای حرکت ایمن و محتاطانه وسایل نقلیه با ارزش هستند. یک تریلر محصور از خودرو در برابر آب و هوا و چشمان کنجکاو در هنگام حمل و نقل محافظت می­کند. آنها معمولاً نسبت به خودروهای کانورتیبل از سطح زمین پایین تر هستند. بارگیری وسایل نقلیه با فاصله کم مانند اتومبیل های مسابقه را آسان می کند. اگر برای خودروی شما به اندازه کافی کوچک نیست، یک گزینه کریر برگشتی نیز وجود دارد. این یک تریلر محصور است که از روی شاسی می افتد و روی زمین ساخت کفی خودروبر می افتد.

تریلر چارتر: وسایل نقلیه ای که در حال حرکت یا راندن نیستند. نیز می توانند با خیال راحت با استفاده از وینچ مجهز بارگیری و تخلیه شوند. که امکان حمل موتور سیکلت، قطعات یدکی و پالت ها را در داخل تریلر فراهم می کند.

حمل و نقل اتومبیل ها با حامل چند لایه بسته

باربری بسته­بندی شده خودرو: یک حمل‌ونقل چند طبقه بسته مانند یک حمل‌ونقل ماشین­باز با محافظت بیشتر دربرابر عناصر عمل می‌کند. اینها خودرو بر 3 باربرهای بزرگ محصور هستند که اغلب در حراجی ها، نمایشگاه ها و رویدادهای خودروهای کلکسیونر می­بینید. حامل های بسته، حمل و نقل مقادیر زیادی از وسایل نقلیه با ارزش را در سراسر کشور آسان می کنند.

حمل خودرو کلاسیک - ساخت کفی خودروبر

حمل خودرو کلاسیک – ساخت کفی خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل خودرو های کلاسیک

خلاصه ای از مطالب مقاله ی ساخت کفی خودروبر

ترانسپورترها در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند. هر کدام برای یک موقعیت حمل و نقل متفاوت ایجاد شده اند. برخی از تریلرها برای دسترسی آسان به مکان های دشوار کوچک هستند. در حالی که دیگران می توانند تا 9 خودرو را در یک زمان حمل کنند. این امر آن را به مقرون به صرفه ترین راه حل حمل و نقل خودرو در کشور تبدیل می کند. در اینجا نگاهی داریم به حمل‌ونقل‌های خودرویی که امروز به جاده‌ها می‌آیند و محل تولد آنها.

سوالات متداول از مطالب مقاله ی ساخت کفی خودروبر

  1. تک حمل کننده حامل دوچرخه چیست؟

حامل دوچرخه که اغلب به عنوان تریلر از آن یاد می شود. یک راه حل عالی برای حمل و نقل اتومبیل در مسافت های کوتاه در مدت زمان کوتاه است. اندازه کوچک آنها به شما امکان می دهد در جاده های باریک رانندگی کنید و به جاده های سخت برسید.

  1. حامل چند لایه بسته چیست؟

یک حمل‌ونقل چند طبقه بسته مانند یک حمل‌ونقل ماشین­باز با محافظت بیشتر دربرابر عناصر عمل می‌کند. اینها باربرهای بزرگ محصور هستند که اغلب در حراجی ها، نمایشگاه ها و رویدادهای خودروهای کلکسیونر می بینید.

  1. حمل و نقل با ساخت کفی خودروبر خودرو های سرپوشیده چگونه است؟

اگر می‌خواهید یک خودروی با ارزش بالا را با احتیاط و با خیال راحت جابه‌جا کنید. یا اگر می‌خواهید از رنگ اصلی روی خودروی کلاسیک یا عجیب خود محافظت کنید. یک حمل‌کننده سرپوشیده راه‌حل است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!