قیمت جک خودروبر هیدرولیک و 13 مزیت خودرو بر @ هیدرولیک!

خودروبر | خودروبر تهران | ثامن بار | samenbar | بهترین حمل خودرو

قیمت جک خوروبر | ثامن بار


قیمت جک خودروبر یکی از مواردی است که متغیر است. ولی ابتدا برسیم به این که جک خودرو بر هیدرولیک چیست. جک خودرو بر هیدرولیک وسیله ای است که اتومبیل را به ارتفاعی بلند می کند. و آن را از زمین به صورت عمودی حرکت می دهد. این تجهیزات از انواع بالا بر هیدرولیک هست. ثامن بار عرضه کننده ابزار انواع بالابر، خودرو بر، استاکر و … و همچنین عرضه کننده خودروبر های هیدرولیک از با کیفیت ترین نوع می باشد.

این دستگاه جایگزین مناسبی برای رمپ ها می باشد. در ساختمان های بدون شیب هم به آسانی می تواند مسئله تردد وسایل نقلیه بین طبقات را حل کند. و در پارکینگ های طبقاتی ساختمان ها با ایمنی واقعا بالایی وسایل نقلیه را جابجا کند. همچنین از آنجایی که این دستگاه ها فضای زیادی را نمی گیرند. برای استفاده در ساختمان هایی با فضای محدود خیلی مناسب هستند.

فهرست مطالبی که در این مقاله به آن ها اشاره می شود

کاربرد جک خودرو بر هیدرولیک

مزایای خودرو بر های هیدرولیک

انواع روش های نصب خودرو بر های هیدرولیک چیست؟

نکات کلیدی طراحی خودرو بر های هیدرولیک چه چیزهایی هستند؟

خودرو بر هیدرولیک چگونه کار می کند؟

هزینه جک خودرو بر هیدرولیک چقدر است؟

انواع بالابر خودرو و تفاوت قیمت آن

انواع تفاوت جک بالابر به لحاظ کاربرد

سیستم خودرو بر هیدرولیک چیست و چگونه کار می کنند؟

تفاوت ماشین خودرو بر هیدرولیک با ماشین معمولی چیست؟

فهرست تصاویر

جک خودرو بر هیدرولیک 1 بالابر

جک خودرو بر هیدرولیک 2 بالابر هیدرولیک

جک خودرو بر هیدرولیک 3 جک بالابر

کاربرد جک خودرو بر هیدرولیک و قیمت جک خودروبر

این دستگاه ها در انبارهای بزرگ بدون رمپ، پارکینگ آپارتمان ها و تعمیرگاه ها کاربرد زیادی دارند. این مدل جک ها برای بالا بردن خودرو تا ارتفاع مشخصی استفاده می شوند. این بالابرها در پارکینگ هایی با فضاهای کم استفاده می شوند. در ادامه جک خودرو بر هیدرولیک 1 را مشاهده نمائید.

عنوان قیمت جک خودروبر
نویسنده محمدجواد فشارکی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1512 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

امروزه بسیاری از ساختمان های ساخته شده یا در حال ساخت در سراسر جهان که معمولاً ساختمان های تجاری هستند. فضای اضافی ساختمان را از طریق پارکینگ ها حذف می کنند. و ترجیح می دهند از چنین آسانسورهایی در پارکینگ ها استفاده کنند و باعث می شود فضای کمتری اشغال شود. آسانسورهای اتومبیل معمولاً می توانند دو و نیم تن وزن را حمل کنند. در حالی که اندازه کف آسانسور کابین حدود 2 تا 2.5 در 5.5 است، نوع آسانسور کابین دو یا سه ایستگاه است. مثلا در یک پارکینگ دو یا چند ماشین روی هم چیده می شوند.

بالابر جک خودرو بر هیدرولیک

بالابر جک خودرو بر هیدرولیک | ثامن بار

جک خودرو بر هیدرولیک 1 بالابر

مزایای خودرو بر های هیدرولیک و قیمت جک خودروبر

خودرو بر های هیدرولیک مزایای زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

 • دستگاه به فضای زیادی نیاز ندارد. و برای ساختمان هایی با فضای کم بسیار مناسب هست.
 • ضمناً در صورتی که چاه آسانسور در فضای مورد استفاده قرار نگیرد، می توان این دستگاه را حذف کرد.
 • همچنین نکته مثبت و مهمی که هنگام استفاده از این دستگاه متوجه آن خواهید شد. این است که دستگاه فشار کمی را به ساختمان وارد می کند.
 • ایمنی بالای دستگاه یکی از نقاط قوت و مزیت آن است. جک های هیدرولیک آن را ایمن نگه می دارند و از افتادن آن جلوگیری می کنند.
 • قیمت جک خودروبر مقرون به صرفه است برای آماده سازی و راه اندازی خودرو بر های هیدرولیک.
 • این دستگاه برای کار کردن نیازی به موتور خانگی ندارد.
 • بسیار بی صدا کار می کند و لرزش قابل توجهی مشاهده نمی شود.
 • سرعت حرکت خودرو بین طبقات پارکینگ را افزایش دهید.
 • مجهز به دکمه توقف اضطراری.
 • مجهز به سیستم الکترو هیدرولیک.
 • امکان کنترل آن در تمامی سایت ها.
 • برای صرفه جویی در مصرف از نیروی جاذبه برای حرکت در جهت گرانش و پایین استفاده کنید. تا موتور خاموش شود.
 • روش نصب بسیار آسان و سریعی دارد.

انواع روش های نصب خودرو بر های هیدرولیک چیست؟

قیمت جک خودروبر و بطور خودرو بر های هیدرولیک را می توان با کابین، به شکل آسانسور، یا بدون کابین. این خودرو بر ها را می توان به چند روش نصب کرد. جک های هیدرولیک ساید بای ساید. زیر جک های هیدرولیک. و پایه های قیچی که به جهت پایه های سزار نیز شناخته می شوند. در ادامه جک خودرو بر هیدرولیک 2 را مشاهده نمائید.

نکات کلیدی طراحی خودرو بر های هیدرولیک چه چیزهایی هستند؟

لازم به ذکر است. در طراحی این جک ها باید همه معیارهای در نظر گرفته شده در طراحی آسانسور در نظر گرفته شود. و به دقت رعایت شود. خودرو بر های هیدرولیک باید دارای ابعاد 6 متر در 3 متر. حداقل ظرفیت حمل 2.5 تن و جابجایی تا 12 متر باشند. همچنین لازم به ذکر است. که این دستگاه ها برای پیاده روی و کار نیاز به استفاده از برق مصرفی سه فاز دارند. قیمت جک خودروبر هم مورد بررسی است.

بالابر هیدرولیک قیمت جک خودروبر

بالابر هیدرولیک قیمت جک خودروبر | ثامن بار

جک خودرو بر هیدرولیک 2 بالابر هیدرولیک

خودرو بر هیدرولیک چگونه کار می کند؟

بالابرهای هیدرولیک یکی از مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین و کاربردی ترین بالابرهای خودرو بر می باشند. که طبق اصل پاسکال عمل می کنند. در اصل پاسکال، فشار به عنوان نیرویی است که بر یک سطح وارد می‌شود. به عبارت دیگر، با یک نیروی مشخص، می‌توان فشار قابل توجهی را به یک سطح کوچک وارد کرد. و برعکس.

هزینه و قیمت جک خودروبر هیدرولیک چقدر است؟

از آنجایی که خودرو بر های هیدرولیک با توجه به ظرفیت فضا و ویژگی های هر مکان طراحی و ساخته می شوند. قیمت گذاری آنها به نوع سفارش و نیاز کارفرما بستگی دارد.

تجهیزات مراکز تولید و پخش از باکیفیت ترین نوع اینها بوده. و قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر مراکز تولیدی دارد. برای اطلاع از تعرفه بالابر هیدرولیک و سایر محصولات با شماره تلفن موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

انواع بالابر خودرو و تفاوت قیمت جک خودروبر

بالابر خودرو انواع مختلفی دارد که در مقاله زیر به آنها خواهیم پرداخت. در ادامه جک خودرو بر هیدرولیک 3 را مشاهده نمائید.

بالابر ماشین هیدرولیک یا بالابر ماشین هیدرولیک. در این نوع آسانسور سیستم هیدرولیک تا ارتفاع 3 طبقه قابل جابجایی است. ارتفاع مورد نیاز بالابر هیدرولیک از ایستگاه اول تا پشت بام 3.30 متر می باشد. در این بالابر هیدرولیک برای موتور بالابر خودروبر، اتاقی با ابعاد و ابعاد حداقل 1.5*1.8 سانتی متر. با روشنایی و تهویه مناسب در مجاورت کانال بالابر طراحی و تولید می شود.

جک بالابر قیمت جک خودروبر

جک بالابر قیمت جک خودروبر | ثامن بار

جک خودرو بر هیدرولیک 3 جک بالابر

بالابر تراکتور. این خودرو بر هیدرولیک می تواند در ارتفاع 3 طبقه کار کند. بیدر هنگام استفاده از این نوع آسانسور معتقد است. که نصب ماشین آلات ساختمان باید بر اساس استانداردهای لازم جهانی انجام شود. ارتفاع مورد نیاز این آسانسورها از ایستگاه اول تا زیر سقف 80.5 متر است.

انواع تفاوت جک بالابر به لحاظ کاربرد و قیمت جک خودروبر

1- تعمیر بالابر خودرو. از این نوع بالابر برای تعمیرات خودرو استفاده می شود. به این معنی که در هنگام خرابی خودرو، مکانیک با استفاده از بالابر، خودرو را بلند کرده. و تعمیرات مورد نیاز را بر روی خودرو انجام می دهد.

2- بالابر خودرو در ساختمان ها. از این نوع بالابر در ساختمان های مسکونی و اغلب در ساختمان های تجاری و صنعتی برای پارک خودروهای بیشتر و اشغال فضای کمتر استفاده می شود.

3- آسانسور پارکینگ. این نوع آسانسور در پارکینگ واقع در داخل شهر که افراد جایی برای پارک ندارند استفاده می شود. این نوع آسانسور کوچکترین فضا را اشغال می کند. هزینه خودرو بر بین شهری هم در مقاله دیگری بررسی شده است.

4- بالابر وسایل نقلیه سنگین. این بالابرها با دیگر بالابرها متفاوت هستند. زیرا سیستم های مختلفی دارند. زیرا برای بلند کردن وسایل نقلیه سنگین استفاده می شوند.

سیستم خودرو بر هیدرولیک چه چیز است و چطور کار می کند؟

خودرو بر هیدرولیک طبق اصل پاسکال کار می کند. در این روش با نیروی معینی می توان فشار قابل توجهی را به سطح بسیار کوچک وارد کرد و بالعکس.

نتیجه گیری برای انواع مدل جک خودرو بر هیدرولیک

خودروبر های هیدرولیک برای مکان های بدون شیب مناسب هستند و این خودرو بر ها ساکن هستند و فقط می توانند ماشین ها را بین طبقات جابجا و بلند کنند اما خودرو بر های معمولی در واقع ماشین هایی هستند که ماشین ها را جابجا و جابجا می کنند و وظیفه انتقال آن ها را بر عهده دارند.

سوالات متداول درباره تعرفه جک خودرو بر مجموعه ثامن بار

خودرو بر هیدرولیک چیست؟

وسیله ای که برای بلند کردن ماشین به ارتفاع و حرکت آن از روی زمین به جهت عمودی استفاده می شود.

کاربرد جک خودرو بر چیست؟

این دستگاه ها در انبارهای بزرگ، پارکینگ ها و تعمیرگاه های خودرو استفاده می شوند. و برای بالا بردن وسایل بزرگ استفاده می شوند.

قیمت جک خودروبر به چه عامل هایی بستگی دارد؟

هزینه خودرو بر های هیدرولیک بر اساس ظرفیت فضا و ویژگی های هر مکان طراحی و ساخته می شوند. پس قیمت گذاری هم به نوع سفارش و نیاز کارفرما بستگی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!