هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر 1 & نکات ایمنی مهم!

حمل خودرو با نیسان - هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

حمل خودرو با نیسان - هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر - ثامن بار


هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر متغیر است. تریلر حمل و نقل خودرو راه حل ایده آل است. با یک تریلر حمل و نقل خودرو، یک وسیله نقلیه باکیفیت برای حمل ماشین خود تضمین می کنید. شما می توانید به راحتی خودرو را روی تریلر حرکت دهید و مطمئن شوید که در حین سواری ایمن است. علاوه بر این، تریلرهای حمل‌ونقل خودرو را می‌توان شخصی‌سازی کرد. بنابراین شما دقیقا همان تریلر تخت مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. تریلرهای حمل و نقل خودرو در مجموعه ما تا 6 متر طول دارند. ظرفیت بار ناخالص آن از 1000 کیلوگرم تا 3500 کیلوگرم خودروبر است.

فهرست مطالب شرح داده شده در مقاله ی زیر

بهترین تریلر ماشین و خودرو بر برای حمل خودرو

تجهیزات مورد نیاز برای یدک کشی و جا به جایی خودرو

هزینه حمل و نقل خودرو با خودرو بر و خودرو بری

تفاوت بین حمل و نقل خودرو بر و تریلر

نکات ایمنی مهم قبل هزینه حمل و نقل خودرو با خودرو بر

خلاصه ای از مطالب آورده شده در این مقاله

سوالات متداول در زمینه هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – نیسان خودرو بر

خودرو بر 2 – حمل خودرو با خودرو بر

خودرو بر 3 – حمل چندین خودور با خودرو بر

بهترین تریلر ماشین و خودرو بر برای حمل خودرو

انتخاب نوع وسیله نقلیه برای حمل با تریلر بسیار مهم است. می توانید یک کامیون یا جرثقیل را برای یدک کشی انتخاب کنید. عزیز توصیه ما به شما این است که هر تریلر خود به خود انتخاب شود. تا با توجه به شرایط شما امکانات رفاهی خاصی را در اختیار شما قرار دهد.

جرثقیل ها و لودرهای بزرگ مخصوص کامیون های بزرگ هستند. برای حمل و نقل کامیون های مدل بالا نمی توانید از نیسان یا وانت استفاده کنید. خودرویی که برای خودروی شما مناسب است باید به صحنه بیاید.

عنوان هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1593 کلمه
مدت زمات مطالعه 15 دقیقه

تجهیزات مورد نیاز برای یدک کشی و جا به جایی خودرو

این شامل: زنجی، کابل، جک های هیدرولیک، جعبه ابزار، چکش های متنوع داشته باشید، کپسول آتش نشانی. مجموعه کامل تجهیزات یدکی، جعبه کمکهای اولیه، چراغ هشدار، چابران و نوع

اصول اولیه حمل و نقل موتوری. خودروهای حمل و نقل باید برای انجام بازرسی های لازم روی تراکتور از یک سری اصول پیروی کنند. تا خودرو بدون تصادف و نقص فنی وظایف خود را انجام دهد. تنظیم باد لاستیک کششی. رانندگان خودرو بر 1 کامیون یدک کش باید با سرعت استاندارد رانندگی کنند. تمام خودروبر زوایای وسیله نقلیه قابل مشاهده است.

هزینه یدک کش تریلر بسته به نوع خودرو و شرایطی که خودروی آسیب دیده و همچنین نوع تریلر متفاوت است. اما به طور کلی هزینه یدک کش بر اساس فرمولی که امداد خودرو تهران همیشه محاسبه می شود. بر اساس این استانداردها عمل می کند. بکسل کردن وسیله نقلیه از 1 کیلومتر تا 10 کیلومتر اول (تعداد مجاز حمل و نقل خودرو). + هر کیلومتر اضافی پس از 10 کیلومتر اول (تعداد حمل و نقل مورد تایید در هر کیلومتر)

نیسان خودروبر - هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

نیسان خودروبر – هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 1 – نیسان خودرو بر

هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر و خودرو بری

بسته به نوع تریلر، هزینه های متفاوتی اعمال می شود. می توان از جرثقیل تخت یا تریلر تخت، نیسان یا کامیون استفاده کرد. از طرف دیگر جرثقیل ها می توانند چرخ داشته باشند یا نداشته باشند. البته عوامل زیادی در قیمت خودرو موثر هستند. نوع خودرو، تعداد کیلومترهای جابجا شده با خودرو، هزینه مصرف سوخت در صورت طولانی بودن مسافت. بیمه نامه خودروی صفر کیلومتر یکی از آنهاست.

برای حمل و نقل خودرو از تریلر یا جرثقیل استفاده کنید. بستگی به نوع خودرویی دارد که برای شما مناسب است. مثلاً همانطور از نیسان خودروبر فروشی که قبلاً گفته شد برخی خودروها به خودرویی مانند خاور نیاز دارند. برخی خودروها نیسان استفاده می کنند. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه مسافت مبدا تا مقصد این است. قبل از هر اقدامی می توانید با ارتباط و سوال مربوطه از هزینه خود در شرکت مودر نظر مطلع شوید.

تفاوت بین حمل و نقل خودرو بر و تریلر

کامیون ها دارای طبقه هستند؛ ماشین شما روی آن سوار می شود و به سمت مقصد حرکت می کند. در این حالت ایمنی خودروی سیار بالاتر بوده. احتمال خرابی و تصادف خودرو کمتر هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر است. کامیون های خودرو بیشتر برای حمل خودروهای مدل بالا یا خودروهای صفر از کارخانه به نمایندگی استفاده می شوند. اما یک تریلر ماشین شما را از طریق یک زنجیر یا سیم بکسل به انتهای دسته ماشین متصل می کند. آن را به مقصد می کشاند.

ماشین در واقع همان ماشینی است که ماشین شما را حمل می کند و حرکت می دهد. اما تریلر خودرو بر 2 از پیکسل ماشین برای حرکت ماشین شما استفاده می کند. بدیهی است که کریر شرایط مناسب تری را برای خودروی خودروبر شما فراهم می کند. نیسان تریلر می تواند خودروهای آسیب دیده را با استفاده از سیم و کابل مخصوص جابجا کند.

نیسان تریلر می تواند خودروهای آسیب دیده  را با استفاده از سیم کشی و کابل های مخصوص جابجا کند. کریر از یک تریلر تخت استفاده کنید که ماشین های آسیب دیده را می توان روی آن جابه جا کرد. پس از قرار گرفتن بدون ایجاد مشکل برای شاسی و بدنه حرکت می کند. این تفاوت اصلی بین خودروی نجات نیسان و حمل‌ونقل خودرو است. تریلر اسپرت به لطف بدنه و موتور مستحکم خود به راحتی می تواند خودروی آسیب دیده. تمامی تجهیزات آهنگساز را جابجا کند.

حمل خودرو - هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

حمل خودرو – هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل خودرو با خودرو بر

نکات ایمنی مهم قبل هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

کارشناسان یدک کش و حمل و نقل خودرو نکات زیر را مهم‌ترین نکات قبل از حمل و نقل خودرو می‌دانند. در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم.

اگر تراکتور در مسیر مارپیچ حرکت کند یا ناگهانی حرکت کند، ممکن است حوادث خطرناکی رخ دهد! این مانورها به هیچ وجه نباید انجام شود. به خصوص اگر تریلر یک وسیله نقلیه سبک باشد، زیرا تصادفات اجتناب ناپذیر است. برای خودروهای سنگین تر، می تواند منجر به واژگونی یا تصادفات ناگوار بیشتری شود که باید از آن آگاه باشید!

کنترل سرعت: تریلر باید با سرعت مناسب حرکت کند که خدای نکرده حادثه دلخراشی ایجاد کند. باتوجه به وزن وسیله نقلیه، راننده تراکتور باید سرعت مناسبی برای کنترل در پیچ ها و تقاطع هایی داشته باشد. هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر که بیشتر در معرض تصادف هستند.

فشار باد لاستیک خودرو را تنظیم کنید: قبل از یدک کشی باید مسائل فنی خودرو یدک کش رعایت شود. تنظیم فشار باد تایرهای تریلر یکی از آنهاست. به خصوص اگر تراکتور یک وسیله نقلیه سنگین باشد. در این حالت سوخت کاهش می‌یابد و راننده کنترل بهتری بر هر دو خودرو دارد. به طور کلی، تنظیم تایر هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر کمک بزرگی در کنترل و رانندگی خودرو است.

قابلیت دید و تنظیم آینه برای رانندگان بکسل، رانندگان کامیون‌های یدک کش باید آینه های خود را طوری تنظیم کنند. که دید واضحی از وسیله نقلیه در حال حمل و نقل و وسایل نقلیه اطراف داشته باشند. زیرا باید بتواند هر دو ماشین را به موقع کنترل کند.

مراقب عبور تریلر از پیچ باشید: برای ایمنی، راننده باید هنگام عبور تریلر از پیچ ها. به خصوص پیچ های تیز که یک مسیر دایره ای را تشکیل می‌دهد. وسیله نقلیه را کمی به سمت داخل مسیر هدایت کند تا کنترل بهتری بر خودرو داشته‌باشد.

خلاصه ای از مطالب هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

حمل خودرو با تریلر – گاهی خودرو بر 3 اوقات اتفاق می افتد. که خودرو به دلیل تصادف یا نقص فنی خودرو دیگر قادر به حرکت نیست. در این صورت لازم است خودرو را به یک تعمیرگاه حرفه ای خودرو یا محل مورد نظر یدک بکشید. اما آنچه در این زمینه مهم است این است که نحوه حمل ماشین و تراکتور بسیار مهم است تا ماشین شما آسیب نبیند و به راحتی قابل حمل باشد.

حمل خودروها با خودروبر - هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

حمل خودروها با خودروبر – هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 3 – حمل چندین خودور با خودرو بر

سوالات متداول در زمینه هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر

  1. هزینه حمل و نقل خودرو چقدر است؟

برای حمل و نقل خودرو از تریلر یا جرثقیل استفاده کنید. بستگی به نوع خودرویی دارد که برای شما مناسب است. برای مثال همانطور که قبلاً گفته شد برخی خودروها به خودرو دیگیری نیاز دارند. مثلا به خودرویی مانند خاور نیاز دارند و برخی خودروها از نیسان استفاده می کنند. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه مسافت مبدا تا مقصد را می گوییم. این است که قبل از هر اقدامی می توانید فعالیتی انجام دهید. همچون با ارائه پاسخ های مربوطه از هزینه خود در امداد خودرو تهران مطلع شوید.

  1. تفاوت تریلر و جرثقیل کامیون چیست؟

جرثقیل در واقع همان ماشینی است که ماشین شما را حمل می کند و حرکت می دهد. اما تریلر از هزینه حمل و نقل خودرو با خودروبر پیکسل ماشین برای حرکت ماشین شما استفاده می کند. بدیهی است که کریر شرایط مناسب تری را برای خودروی شما فراهم می کند. نیسان تریلر می تواند خودروهای آسیب دیده را با استفاده از سیم کشی و کابل های مخصوص جابجا کند. کریر از یک تریلر تخت استفاده کنید که ماشین های آسیب دیده را می توان روی آن جابه جا کرد.

  1. بیمه خودرو چیست؟

خسارتی که ممکن است خودرو در حین جابجایی ایجاد کند. با توجه به پوشش شرکت بیمه در هنگام درخواست بیمه پرداخت خواهد شد. بیمه حمل و نقل موتوری در واقع شاخه ای از بیمه بار است و تعهدات لازم را ایجاد می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!