وانت خودروبر و راه حمل و نقل و 4 مورد موثر بر # قیمت

حمل خودرو با وانت - وانت خودروبر

حمل خودرو با وانت - وانت خودروبر - ثامن بار


وانت خودروبر، مهم نیست که وسایل نقلیه ما چقدر از نظر فنی سالم و سالم باشند. باز هم احتمال ایجاد مشکل در جاده وجود دارد. در این صورت بهترین اقدام استفاده از خودرو یا ترجیحاً تریلر نیسان است. مزیت های تریلر را نمی توان نادیده گرفت. به نوعی باید آنها را یکی از بهترین نوآوری ها در حمل و نقل دانست. برای این منظور، در این صفحه نگاهی به تریلرهای نیسان، قیمت آنها و نحوه اعمال آن خواهیم داشت.

قیمت تریلر نیسان از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. اما تمامی این نرخ ها بر اساس هر کیلومتر تایید خودروبر می شوند.

فهرست مطالبه آمده شده در مقاله خودرو بری با وانت

یک یا چند تا از تفاوت خودروبار و نیسان

تفاوت حمل ‌و نقل خودرو با خودرو بر و نیسان

ویژگی هایی که یک وانت خودرو بر باید داشته باشد

مزایای استفاده از خدمات حمل خودرو و خدمات خودرو بر

انواع خودروهای حمل و نقل خودرو و اطلاعات وانت خودرو بر

مواردی که بر قیمت وانت خودرو بر موتوری تأثیر می گذارد

خلاصه ی مقاله و مطالب در مورد خودرو بر

سولات متداول در مورد مقاله خودر بر و وانت خودروبر

گالری تصاویر

خودرو بر 1 – وانت خودرو بر

خودرو بر 2 – حمل خودرو با وانت

خودرو بر 3 – کفی خودرو بری

یک یا چند تا از تفاوت خودروبار و نیسان

در ابتدا باید بگوییم که در مواقع بحرانی مانند خرابی خودرو یا تصادف از گروهی از تریلرها استفاده می شود. اما کلاس دیگری از تریلرها اسپرت هستند.

نمونه ای از این خودروها نیسان اسپورت تریلر است. به عنوان خودروهای قدرتمند چند سیلندر با بدنه ای مستحکم شناخته می‌شود که کشیدن خودروهای دیگر را آسان می‌کند. برخی از خودروهای لوکس و گران قیمت دنیا تریلر هستند. نمونه هایی از این خودروها هیوندای وتاکروز است که می تواند تا 3500 پوند یدک بکشد. لینکلن MKT که می تواند تا 4500 پوند یدک بکشد. در کشور ما نیسان امداد خودرو یکی از بهترین و پرکاربردترین خودروهای سگمنت محسوب می شود.

عنوان وانت خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1587 کلمه
مدت زمات مطالعه 15 دقیقه

تفاوت حمل ‌و نقل خودرو با خودرو بر و نیسان

تریلر نیسان می‌تواند خودروی معیوب را با خطوط کشش و کابل‌های مخصوص جابه‌جا کند. حمل‌کننده خودرو بر 1 از تریلر کفی استفاده می‌کند که می‌توان خودروی معیوب را روی آن جابه‌جا کرد. قرار داده شده، بدون ایجاد مشکل برای شاسی و بدنه حرکت کرده است. این تفاوت اساسی بین خودروی نیسان امداد و جابه‌جایی خودرو است. تریلر اسپرت بخاطر بدنه و موتور مستحکم خود به راحتی می‌تواند خودروی معیوب و تمامی تجهیزات کامپوزر را جابجا کند.

خودرو بری با وانت - وانت خودروبر

خودرو بری با وانت – وانت خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 1 – وانت خودرو بر

ویژگی هایی که یک وانت خودروبر باید داشته باشد

قبل از شروع کار، سیستم فرمان خود را بررسی کنید. هوای لاستیک ها را در حالت تعادل قرار دهید. هوای خیلی کم یا خیلی کم در لاستیک های ماشین می‌تواند باعث هدررفت تراکتور و وسیله نقلیه یدک شده شود. محل اتصال تریلر نیسان را در حین بکسل بررسی کنید. مطمئن شوید که وسیله نقلیه به طور ایمن متصل شده است و حرکت را شروع کنید. خودرویی را که می خواهید یدک بکشید در حالت خنثی قرار دهید و ترمز دستی را فشار دهید.

هنگام حمل و نقل وسیله نقلیه سعی کنید در جاده ای هموار، آرام و ایمن حرکت کنید. بررسی دید راننده خودروبر یکی از مهمترین اصول در این شغل است. با تنظیم آینه ها، دید غالب هر دو خودرو در طول مسیر داشته‌باشید تا کنترل آنها را از دست ندهد.

رانندگان تریلرهای متحرک باید سرعت خود را با توجه به وزن و اندازه تریلر در حال یدک کشی تنظیم کنند. توزیع بار در یدک کش مهم است. زیرا اگر تریلر سنگین باشد احتمال خروج از مسیر بیشتر است؛ بنابراین به وزن تراکتور و زاپاس توجه کنید.

مزایای استفاده از خدمات حمل خودرو و خدمات خودرو بر

برای حمل و نقل خودروها از ناوگان یا جرثقیل های استاندارد و جدید استفاده کنید. در صورت عدم جابجایی خودروبر و خودرو سوار و خودرویی که باید حمل شود، ممکن است قطعات خودرو آسیب ببینند. به عنوان مثال، خودروهایی که ارتفاع کمتری دارند. به دلیل آسیب احتمالی به قطعات بدنه، به خصوص سپرهای جلو و عقب، با استفاده زنجیر نیسان قابل حمل نیستند. تنها با استفاده از براکت ها می توان آنها را حمل کرد. علاوه بر این، خودروهای خودران باید به طور انحصاری با کامیون های تخت حمل شوند. در صورت حمل با زنجیر نیسان می تواند به سیستم انتقال آسیب برساند. در ناوگان حمل و نقل ما انواع کامیون ها وجود دارند. کامیون زنجیر نیسان، لودر نیسان چرخ، کامیون زمینی و کامیون های زمینی جرثقیل دار وجود دارد. با توجه به نیاز مشتری، کامیون های مناسب را برای حمل و نقل ارسال می کنیم.

آماده سازی وانت خودروبر و ایمنی خودرو بر 2 کامل خودرو در حین حمل. در صورتی که خودرو طبق استانداردهای ایمنی برای حمل آماده نشود، احتمال آسیب دیدن خودرو بسیار بالا خواهد بود. گاهی بدلیل زمان‌بر بودن رعایت این نکات ایمنی، برخی از شرایط نادیده گرفته شده و آسیب بیشتری به بار آورده‌است. تمامی امدادگران ما آموزش های لازم و دوره های مربوطه را گذرانده اند و به شما این اطمینان را می‌دهیم. خودروی شما با رعایت کلیه اصول ایمنی توسط کارشناسان متخصص حمل خواهد شد. امداد خودرو و اتوسرویس فارما بصورت سیار و 24 ساعته در سراسر شهر تهران فعالیت می کنند. که مربوط به صرفه جویی در زمان می باشد. خدمات حمل و نقل خودرو به تمام مناطق ایران. حمل خودرو به خارج از شهر با صدور بیمه نامه حمل و نقل معتبر به تمام مناطق ایران امکان‌پذیر است.

حمل خودرو تصادفی با وانت - وانت خودروبر

حمل خودرو تصادفی با وانت – وانت خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 2 – حمل خودرو با وانت

انواع خودروهای حمل و نقل خودرو و اطلاعات وانت خودروبر

زنجیر نیسان: حمل خودرو توسط جرثقیل دستی نصب شده بر روی وانت نیسان از محور جلو یا عقب کشیده می‌شود. این حالت حمل فقط در خودروهای خانوادگی استفاده می شود. در این نوع حمل‌و‌نقل، احتمال آسیب رساندن به خودرو نسبت به سایر روش های حمل و نقل بیشتر است.  تنها مزیت آن، هزینه کمتر حمل و نقل نسبت به سایر حامل ها است. عموماً خودروهای وارداتی، خودروهای گیربکس اتوماتیک و SUV با این مدل قابل حمل نیستند.

چرخ دستی نیسان: جلو یا عقب خودرو بر روی چرخ دستی قرار می گیرد. خودرو توسط جک های هیدرولیک وانت خودروبر نیسان بالا می رود. مزیت این روش نسبت به روش قبلی این است که حمل و نقل ایمن تر است. در حین حمل به خودرو آسیب نمی رساند. این روش برای حمل خودروهای ایرانی با محورهای سالم و متحرک توصیه می شود. عموماً خودروهای وارداتی، خودروهای گیربکس اتوماتیک و SUV با این مدل قابل حمل نیستند.

بالابر کفی با وینچ: در این مدل بالابر خودرو، خودروی معیوب با وینچ به کف کشیده شده و حمل می‌شود. این روش در صورتی توصیه می‌شود که آسیب وارده خودروبر به خودرو شدید نباشد. برای بلند کردن آن نیازی به جرثقیل نباشد. به طور کلی، خودروهای وارداتی، خودروهای گیربکس اتوماتیک و مدل‌های قابل حمل SUV همگی قابل حمل هستند.

بالابر ماشین تخت با بوم: از این حالت حمل در‌صورتی استفاده می شود که ماشین دچار تصادف شود. غلت بزند یا در جایی گیر کند که با بالابر ماشین تخت با وینچ قابل حمل نباشد. آماده سازی این مدل زمان زیادی می برد و فقط در مواقع خاص و حوادث استفاده می شود.

تریلر برای 6 خودرو یا بیشتر: این مدل برای شرکت ها و سازمان ها مناسب است. بسته به مدل تریلر، می تواند 6 تا 12 خودرو را به طور همزمان حمل کند.

مواردی که بر قیمت وانت خودروبر موتوری تأثیر می گذارد

نحوه مد نظر برای حمل خودرو و خودرو بر 3 مورد استفاده. فاصله مبدأ و مقصد، داخل و خارج شهر. تمهیدات ویژه مانند رفع واژگونی، جابجایی خودروها در رمپ پارکینگ و سایر شرایط خاص. زمان تأخیر در مکان های مبدأ و مقصد.

کفی خودرو بر - وانت خودروبر

کفی خودرو بر – وانت خودروبر – ثامن بار

خودرو بر 3 – کفی خودرو بری

خلاصه ی مقاله و مطالب در مورد خودرو بر

نیسان تریلر می تواند خودروهای آسیب دیده را با استفاده از سیم کشی و کابل های مخصوص جابجا کند. حمل و نقل خودرو از تریلرهای مسطح استفاده می کند که می توان خودروهای آسیب دیده را روی آن جابجا کرد. پس از قرار گرفتن بدون ایجاد مشکل برای شاسی و بدنه حرکت می کند. موارد تأثیر گذار بر روی قیمت حمل و نقل آمده شده.

سولات متداول در مورد مقاله خودر بر و وانت خودروبر

  1. موارد موثر بر قیمت حمل و نقل چیست؟

نحوه حمل خودرو و باربری مورد استفاده

فاصله داخل و خارج شهر

تمهیدات ویژه مانند رفع واژگونی، جابجایی خودروها در رمپ پارکینگ و سایر شرایط خاص.

زمان تاخیر حامل در مبدا و مقصد

  1. انواع وانت های حمل و نقل کدام اند؟

زنجیر نیسان: حمل خودرو توسط جرثقیل دستی نصب شده بر روی وانت نیسان از محور جلو یا عقب کشیده می‌شود. تریلر برای 6 خودرو یا بیشتر: این مدل برای شرکت ها و سازمان ها مناسب است. بالابر ماشین تخت با بوم: از این حالت حمل در‌صورتی استفاده می شود که ماشین دچار وانت خودروبر تصادف شود. بالابر کفی با وینچ: در این مدل خودرو بر، خودروی معیوب با وینچ به کف کشیده شده و حمل می‌شود. چرخ دستی نیسان: در این مدل چرخ جلو یا عقب خودرو بر روی چرخ دستی قرار می گیرد.

  1. ویژگی هایی که یک تریلر نیسان باید داشته باشد چیست؟

قبل از شروع کار، سیستم فرمان خود را بررسی کنید. هوای لاستیک ها را در حالت تعادل قرار دهید. هوای خیلی کم یا خیلی کم در لاستیک های ماشین می‌تواند باعث هدررفت تراکتور و وسیله نقلیه یدک شده وانت خودروبر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!