خودروبر تهران و انواع 4 تریلر حمل خودرو و %ظرفیت آن ها


خودروبر تهران انواع مختلفی دارد و مزیت اصلی آن ها ایمنی بودن خودروها و آسیب نرسیدن به آن ها می باشد. توجه داشته باشید که خودورهایی که دارای سیستم هیدرولیک می باشند سهولت را آسان کرده و خسارت را کاهش می دهد. همچنین این خودورها دارای نگهدارنده های استاندارد می باشد، بنابراین امکان جابجایی هنگام حمل و از آسیب رسیدن به آن جلوگیری می شود. خودروبر ایران خودرو تمام این موارد را رعایت می کند.

فهرست عناوین

انواع خودروبرتهران و تن و ظرفیت آن ها

مینی حامل های خودروبرایران خودرو در نمایندگی ها

خودروبرایران خودرو بزرگ 3 محوری با تخت کم 5 خودرو (بدون درب عقب)

مزیت و مزایای خودروبرتهران چیست و چه امکاناتی دارد؟

نمونه هایی از خودروبرتهران و میزان ظرفیتی که می توانند حمل کنند

خودروبرتهران و حمل خودروها توسط سیم بوکسل به چه شکل است؟

خودروبرایران خودرو و حمل ماشین با چرخگیر و روشهای آن

نتیجه گیری در رابطه با خودروبرتهران و ظرفیت حمل خودروبر

سوالات متداول در مورد خودروبرایران خودرو و موارد آن

فهرست تصاویر

خودروبری استاندارد 1 حمل ماشین مسابقه

خودروبری استاندارد 2 کفی حمل خودرو

خودروبری استاندارد 3 ظرفیت حمل خودرو

 

انواع خودروبر تهران و تن و ظرفیت آن ها

از مینی لودر آسان برای جابجایی گرفته تا تریلر کامل با ظرفیت بارگیری استثنایی، این حامل خودرو نهایت ایمنی و عملکرد است. از یک مینی کریر با شعاع چرخش کم تا یک تریلر کامل با ظرفیت بار فوق‌العاده، حامل‌های خودروی ما هم از نظر عملکرد و هم ایمنی به برتری دست می‌یابند. با خیال راحت خودرو خود را به ثامن بار بسپارید.

حامل بدنه بال یک خودرو

با استفاده از این مدل می‌توانید ماشین‌های مسابقه‌ای، نمونه‌های اولیه و دیگر وسایل نقلیه لوکس را بارگیری و حمل کنید. درب عقب (حداکثر وزن سه تن) به ماشین مسابقه اجازه می دهد تا بالا و پایین شود. بار عمومی نیز قابل حمل است.  مانند نمونه ای که در تصویر خودروبری استاندارد 1 زیر مشاهده می نمایید.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده فراست پور
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1615
مدت زمان مطالعه 12 دقیقه

 

حمل خودرو مسابقه- خودروبر تهران

حمل خودرو مسابقه- خودروبر تهران- ثامن بار

خودروبری استاندارد 1 حمل ماشین مسابقه

مینی حامل های خودروبر ایران خودرو در نمایندگی ها

این وسیله نقلیه با قابلیت حمل سه خودروی کوچک ساب کامپکت کلاس 2-3 تنی یا دو خودروی سایز استاندارد، دارای شعاع گردش تنگ است و با گواهینامه رانندگی معمولی قابل رانندگی است. سطح دوم را می توان با لمس یک دکمه بالا و پایین کرد و همچنین در استاپر از سیستم یک لمسی به هم پیوسته چپ به راست استفاده می کند. علاوه بر این، سطح شیب دار بارگیری به صورت استاندارد با درب عقب آلومینیومی فنری ارائه می شود.

باربری 7 تنی 3 تا 4

این کریر می تواند دو خودروی جمع و جور و دو خودروی سایز متوسط را حمل کند. همچنین می تواند پنج ماشین ساب کامپکت را حمل کند. علاوه بر مدل موجود در تصویر که با خودروهای پایین‌رفته سازگار است و دارای درب عقب فولادی است، یک نسخه با درب عقب آلومینیومی، دیگری با درب دوبل چرخان (شامل رمپ بارگیری آلومینیومی) و همچنین 4 ارائه می‌کنیم. باربری 3-تنی که با گواهینامه رانندگی استاندارد قابل رانندگی است. خودروبر ایران خودرو انواع گوناگونی را برای شما در نظر دارد. نمونه ای از آن را در ادامه خودروبری استاندارد 2مشاهده می نمایید.

شاسی بلند 5 خودروی 2 محوره (بدون در عقب)

این یک کریر بزرگ 5 خودروی 2 محوره بدون درب عقب است. این کامیون با داشتن لاستیک های پر ظرفیت، حداکثر ظرفیت بارگیری در حدود هفت تن را دارد. بارگیری و تخلیه با خودروبر تهران و این مدل با حذف هر چه بیشتر پست های فریم جانبی بهبود یافته است. در ثامن بار انواع تریلی با ظرفیت متفاوت وجود دارد.

علاوه بر مدل نشان داده شده در عکس، ما مدل های دیگری را با طیف گسترده ای از آپشن ها ارائه می دهیم، از جمله مدلی با سطح دوم که دارای افت سه مرحله ای است و همچنین مدلی با فاصله بین دو محور استاندارد که شامل درب عقب است.

خودروبر ایران خودرو بزرگ 3 محوری با دست کم 5 خودرو (بدون درب عقب)

این یک کریر 5 خودروی 3 محوره کم تخت با فاصله بین دو محور بلند و بدون درب عقب است. با تایرهای استاندارد، حداکثر ظرفیت بارگیری حدود هشت تن را دارد. بارگیری و تخلیه با این مدل با حذف هر چه بیشتر پست های فریم جانبی بهبود یافته است. این دستگاه از هفت سیلندر هیدرولیک کم‌صدا و کم‌سرعت استفاده می‌کند تا تنها با فشار یک دکمه، عرشه بالایی را بالا و پایین کند. ایمنی را با samenbar تجربه کنید.

سیستم ارتفاع نگهدارنده رمپ بارگیری امکان بارگیری خودروهای حتی پایین و سفارشی را فراهم می کند. علاوه بر حامل نشان داده شده در عکس، ما مدلی را ارائه می دهیم که شامل درب عقب و دارای فاصله بین دو محور استاندارد است.

نوعی کفی- خودروبر تهران

نوعی کفی- خودروبر تهران- ثامن بار

خودروبری استاندارد 2 کفی حمل خودرو

HST103HMC

این یک نیمه تریلر با طول کلی 17 متر است. اضافه شدن یک عرشه میانی امکان بارگیری هفت خودروی سواری را فراهم می کند. این باربری می تواند ترکیبی از خودروهای سواری، مینی ون و کامیون را حمل کند. مجهز به محورهای تلسکوپی است که بارگیری و تخلیه وسایل نقلیه وسیع را آسان می کند.

علاوه بر مدل‌های ما با سیستم تعلیق ورقه‌ای استاندارد، مدل‌های مجهز به سیستم تعلیق بادی را نیز ارائه می‌دهیم که بی‌صدا و دارای قابلیت جذب ضربه عالی است و همچنین مدل‌هایی با سیستم تعلیق بادی مستقل و ترمزهای دیسکی.

مزیت و مزایای خودروبر تهران چیست و چه امکاناتی دارد؟

زمانی که خودرویی خریداری می کنید، زمان لازم دارد تا به مقصد برسد. مهم ترین مسئله این است که خودرو سالم و در امنیت کامل به به مکان مورد نظر برسد. از جمله فواید خودروبر می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • ایمنی بیشتر

حمل خودرو توسط خودروبر بسیار ایمن می باشد و قطعات آن دچار آسیب نمی شود.

  • عدم آسیب رسیدن به خودرو

خودروبر از گزینه های مناسب جهت حمل خودرو در جاده ها می باشد.

  • امنیت خودروهای تصادفی

گاهی خودرو دچار تصادف می شود و نباید حرکت کند، بنابراین تنها راه حمل آن، حمل توسط خودروبر ایران خودرو می باشد.

  • بارنامه و بیمه نامه

خودروبرهایی که خودرو حمل می کنند مزیتی که دارد این است که بیمه می شوند. در samenbar از بیمه خودرو خود اطمینان داشته باشید.

نمونه هایی از خودروبر تهران و میزان ظرفیتی که می توانند حمل کنند

HST109HMC

این یک تریلر حمل 6 خودرو با طول کل 17 متر است. استفاده از نوع جدیدی از طبقه ارتفاعی بالای محورها امکان بارگیری وسایل نقلیه وسیع را در همان منطقه فراهم می کند. مجهز به یک محور کشویی است که بارگیری و تخلیه وسایل نقلیه وسیع را آسان می کند.

علاوه بر مدل‌های ما با سیستم تعلیق ورقه‌ای استاندارد، مدل‌های مجهز به سیستم تعلیق بادی را نیز ارائه می‌دهیم که بی‌صدا است و دارای قابلیت جذب ضربه عالی است و همچنین مدل‌هایی با سیستم تعلیق بادی مستقل و ترمزهای دیسکی.

HST113HMC

این یک نیمه تریلر با طول کلی 17 متر است که می تواند تا هشت خودروی ساب کامپکت یا شش خودروی سواری را حمل کند.

بارگیری و تخلیه با این مدل با استفاده از یک محور کشویی و همچنین دو عرشه مجزا بهبود یافته است.

علاوه بر مدل‌های ما با سیستم تعلیق ورقه‌ای استاندارد، مدل‌های مجهز به سیستم تعلیق بادی را نیز ارائه می‌دهیم که بی‌صدا و دارای قابلیت جذب ضربه عالی است و همچنین مدل‌هایی با سیستم تعلیق بادی مستقل و ترمزهای دیسکی. نمونه ای از آن درخودروبری استاندارد 3 انتها آورده شده است.

خودروبر تهران و حمل خودروها توسط سیم بوکسل به چه شکل است؟

در این نوع حمل خودرو به وسیله یدک کش، خودور آسیب دیده توسط سیم بوکسل به یدک کش وصل می شود. در این روش چهار چرخ روی زمین و ماشین کشیده می شود. باید توجه کنید که سیم بوکسل استاندارد باشد تا ایمنی حفظ شود. با ثامن بار از حمل ایمن خودرو خود مطمئن باشید.

برخی افراد با استفاده از طناب این کار را انجام می دهند که باعث می شود به خودرو آسیب برسد. بنابراین لازم است از سیم بوکسل استاندارد استفاده شود و طول سیم آن رعایت شود. تا اگر سرعت یدک کش کاهش یافت یا توقف کرد به خودرو آسیبی نرسد.

ظرفیت تریلر- خودروبر تهران

ظرفیت تریلر- خودروبر تهران- ثامن بار

خودروبری استاندارد 3 ظرفیت حمل خودرو

خودروبر ایران خودرو و حمل ماشین با چرخگیر و روش­های آن

جهت اتصال خودرو به یدک کش روش دیگری که وجود دارد، استفاده از چرخگیر می باشد. چرخگیر میله آهنی می باشد که مانند عینک می باشد و چرخ های جلو از زمین بلند شده و قفل می شود. ایمنی در این روش بیشتر می باشد و توصیه می شود. چرخگیرها به دو حالت سنتی و هیدرولیک تقسیم بندی می شوند، که در حال حاضر از روش سنتی بهره می برند.

نتیجه گیری در رابطه با خودروبر تهران و ظرفیت حمل خودروبر

با توجه به نوع خودرو و مسافتی که باید حمل شود نوع تریلر را انتخاب می کنند. هر تریلر ظرفیت خاص خود را دارد. اما نکته ی مهمی که وجود دارد این است که ایمنی آن باید حفظ شود. و به هر روشی که خودرو حمل می شود نباید آسیبی به خودرو برسد.

سوالات متداول در مورد خودروبر ایران خودرو و موارد آن

  1. خودروبرها به چند دسته تقسیم می شوند؟

هر کدام این خودروبرها با توجه نوع ماشین قابل حمل و ظرفیت آن بارگذاری می شود. در samenbar می توانید انواع آن را مشاهده نمایید.

  1. چه چیز در حمل ماشین برای خودروبر تهران مهم می باشد؟

در این شرکت با توجه به افراد زبده و حرفه ای که وجود دارند، اجازه نمی دهند که به خودرو آسیبی برسد.

  1. به چند روش خودروبر ایران خودرو ماشین ها را حمل می کند؟
  • چرخگیر
  • سیم بوکسل

همچنین در این مقاله می توانید با شرایط حمل و نقل آشنا شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!