3مزیت مهم و ویژه $ برای اجاره خودروبر برای خودرو شما چیست؟

آسان و راحترین خودرو بر در تهران

آسان و راحترین خودرو بر در تهران ثامن بار


اجاره خودروبر | هنگام جابجایی ماشین خود با تصمیمات زیادی روبرو خواهید شد. یکی از بزرگترین انتخاب ها این است که چگونه ماشین خود را جابجا می کنید. آیا باید یک تریلر یا دوچرخه تریلر را کرایه کنید یا باید یک موتور حمل کننده برای انجام کل کار استخدام کنید؟ در این مقاله سعی می کنیم به شما در انتخاب بهترین راه برای حمل و نقل خودرو کمک کنیم.هنگامی که می خواهید ماشین خود را حمل کنید، چندین گزینه دارید.اگر یک کامیون حمل و نقل دارید، اگر می خواهید ماشین را حمل کنید، می توانید به سادگی ماشین یا تریلر ماشین دیگری را به آن قلاب کنید.می توانید اجاره خودروبر یک گیره نصب کنید تا بتوانید وسیله نقلیه را با استفاده از طناب، تریلر یا تریلر حمل و نقل خودرو یدک بکشید.

می‌توانید کامیون‌ها و تریلرها، تریلرهای حمل‌ونقل کامیون و ماشین، تریلرهای شهری با رمپ یا تریلرهای سرپوشیده خودروبر را از شرکت‌هایی مانند اجاره کنید.نصب گیره: نحوه یدک کشی تریلراگر می خواهید یک تریلر حمل و نقل خودرو، کمپر، ​​قایق یا وسیله نقلیه مشابه را پشت کامیون خود بکسل کنید، باید گیره مناسبی را انتخاب کنید که به محافظت از سرمایه شما کمک کند. درک نوع اتصال تریلر و وزن مورد نیاز بار اولین مرحله حیاتی خواهد بود.برای یدک کشی تریلر کوچک به تریلری که برای حمل اجاره خودروبر کاملا مجهز خود استفاده می کنید، از یک اتصال کاملاً متفاوت استفاده خواهید کرد. گیره های کلاس I برای تریلرهای کوچک مناسب هستند، در حالی که دسته های کلاس V می توانند را حمل کنند. ماشین یا کامیون شما نیز باید با گیره سازگار باشد. برای نصب یک گیره نوع V، به یک ماشین بزرگ، کامیون یا نیاز دارید.خودروبر

فهرست مطالب برای اشنای بیشتر برای حمل خودرو شما

فهرست مطالب برای اشنای بیشتر برای حمل خودرو شما

انواع یدک کش خودرو توضیح داده شده است

کشیدن تریلر وسیله نیاز دارید که بتواند ماشین شما را بکسل کند

هزینه کرایه تریلر یا اجاره خودرو بر ها  چقدر است؟

چگونه ماشین خود را در اجاره خودرو بر بارگیری کنیم

چرا باید یک حرفه‌ای را برای حمل و نقل ماشین خود انتخاب کنید؟

فهرست تصاویر برای اشنای بیشتر برای حمل خودرو شما

خودرو بر  1 با بهترین خودرو بر اشنا شوید

خودرو بر  2 با مطمئن ترین و سریع خودرو بر

خودرو بر  3 با سابقه ترین خودرو بر

عنوان خودرو بر
نویسنده یونس رحمتی
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 19 دقیقه
تعداد کلمات 1960 کلمه

 

انواع یدک کش خودرو توضیح داده شده است

تریلرها در اشکال و اندازه های مختلف موجود هستند، اما حتی زمانی که خودروی خود را در مسافت های کوتاه یدک می کشید، مهم است که از اجاره خودروبر که به طور خاص برای این منظور طراحی شده است استفاده کنید. گیره با ظرفیت بالا به شاسی کامیون وانت متصل می شود، در حالی که لولای چرخ پنجم از یک سیستم پین برای اتصال وسیله نقلیه شما به بار بکسل استفاده می کند. لولاهای یقه غاز از مجموعه های کروی برای اتصال کامیون به بار شما استفاده می کنند. یک مکانیک می تواند بهترین لولا را برای بار شما راهنمایی کند و از نصب صحیح اطمینان حاصل کند.هنگامی که قیمت یک گیره استاندارد را در نظر می گیرید که ممکن است فقط یک بار استفاده کنید، ممکن است منطقی تر باشد که به سادگی به یک متخصص پرداخت کنید. برای دیدن خودرو بر1 کیلک کنید.

با مطمئن ترین خودروبر اشنا شوید

با مطمئن ترین خودرو بر اشنا شوید ثامن بار

خودرو بر  1 با بهترین خودرو بر اشنا شوید.

اجاره خودروبر ماشین خود را به مکان جدید منتقل کنید به هر حال، یدک کشی چیزی به گرانی ماشین توصیه نمی شود، مگر اینکه تجربه یدک کشی زیادی داشته باشید. تریلر خودرو یک راه اقتصادی برای یدک کشی است. طراحی بادوام و سبک وزن ممکن است برای افرادی که تجربه زیادی در یدک کشی ندارند، بهترین باشد. این تریلر دارای تسمه‌های چرخ‌دار و زنجیر ایمنی سنگین است.باربرهای خودرو – باربرهای خودرو 5290 پوند وزن دارند. ظرفیت بارگیری و همچنین رمپ های بارگیری، تسمه های چرخ دار و زنجیر ایمنی.تریلر اتومبیل محصور شده – اگر تجربه یدک کشی ندارید یا می خواهید ایمنی بیشتری داشته باشید. اجاره خودروبر تریلر محصور شده 8.5 x 24 بهترین گزینه شما است. تریلرهای محصور با درهای بیورتیل و رمپ بارگیری و تخلیه وسایل نقلیه را آسان می کند. حتما یک تریلر دو محوره با ترمز برقی و دیوارها و کف را کرایه کنید.

کشیدن تریلر وسیله نیاز دارید که بتواند ماشین شما را بکسل کند

طبیعتاً. برخی از الزامات عبارتند از:هارد بالا – شما نمی توانید از یک SUV با سقف نرم برای بکسل کردن تجهیزات استفاده کنید.روشنایی – هم تراکتور و هم تریلر باید روشنایی کاملاً عملیاتی داشته باشند. و با استفاده از کانکتور نور تخت 4 جهته سیم کشی شوند.وزن – اجاره خودروبر یدک کش باید حداقل 750 پوند باشد. سنگین تر از ماشینی که بکسل می شود.اتصال – برای بکسل کردن وسیله نقلیه.حداقل به یک یدک کش کلاس 2 نیاز دارید که بتواند حداقل 3500 پوند را حمل کند. و توپ های بکسل 1-7/8 تا 2 اینچی با حداقل 3500 قیراط. توپ های هوک نباید از 25 اینچ بیشتر باشد.علاوه بر این الزامات، باید آهسته و با احتیاط رانندگی کنید. سرعت توصیه شده 55 مایل در ساعت است و شما و مسافرانتان باید از کمربند ایمنی استفاده کنید.

اکثر شرکت ها اجاره خودروبر تریلر، کامیون و ون را از 10 فوت تا 26 فوت اجاره می کنند. اگر کامیون یا تریلر به اندازه کافی بزرگ کرایه کنید، باید متناسب با ماشین شما باشد. این یک فرآیند آسان است و قیمت آن خوب است. یکی از مزایای اصلی اجاره تریلر این است که می توانید ماشین و/یا وسایل منزل خود را به خارج از ایالت منتقل کنید و به سادگی وسیله نقلیه یا تریلر را به نزدیکترین مکان  یا شعبه خود برگردانید.مشروط بر اینکه یکی از وسایل نقلیه زیر باشد. برای رها کردن در هر جایی تایید شده است. برخی از وسایل نقلیه برای استفاده محلی هستند. بنابراین بررسی و رزرو قبل از زمان برای اطمینان از در دسترس بودن .این نوع تریلرهای کاربردی ضروری است. ما جزئیات هر یک از برترین شرکت های اجاره خودروبر را در زیر پوشش خواهیم داد.

هزینه کرایه تریلر یا اجاره خودروبرها چقدر است؟

خودروبر در صورت داشتن تجربه و زمان. اجاره واگن برقی یا تریلر از U-Haul ارزان و راحت است. اجاره کامیون Penske هنگامی که نیروی کار متحرک دارید. مانند بارگیری لوازم در تریلرها و بکسل کردن، عالی است. آن‌ها کامیون‌هایی در اندازه‌های مختلف دارند، از وانت‌ها و پیکاپ‌ها شروع می‌شوند، اما به خاطر داشته باشید که این لزوماً نتیجه نهایی نیست. برای سفرهای رفت و برگشت، هنگام اجاره کامیون متحرک  به ازای هر مایل پرداخت خواهید کرد. یکی از راه‌ها، مایل‌های نامحدود رایگان است، بنابراین نرخ ثابتی برای جابه‌جایی است.برای دیدن خودرو بر2 کیلک کنید.

سریع ترین حمل خودرو و آسان با خودرو بر

سریع ترین حمل خودرو و آسان با خودرو بر ثامن بار

خودرو بر  2 با مطمئن ترین و سریع خودروبر

هنگام اجاره هر وسیله اجاره خودروبر حمل و نقل یا وسایل حمل و نقل خودرو برای حمل و نقل خودرو، معمولاً فرمولی وجود دارد که هزینه حامل خودرو، مسافت جابجا شده و اجاره را ترکیب می کند. اما برای راحتی شما، باید هزینه هر اجاره تجاری یا تریلر باری را بدانید:هزینه کرایه کامیون مسافت پیموده شده حفاظت از خسارت یا برنامه حفاظت از اجاره دوباره پر کردن هزینه زیست محیطی مالیات آنها همچنین دو گزینه بیمه زمانی دارند که ماشین خود را با تریلر حمل می کنید، یکی پایه و دیگری که محافظتی را برای پوشش مسئولیت اضافی در صورت دعوای شخص ثالث اضافه می کند.

آیا می توانید یک ماشین را با تریلر اتومبیل اجاره خودروبر حمل کنید؟

اجاره خودروبر ارزان قیمت نیز یک راه مقرون به صرفه برای حمل و نقل خودروی شما است، اما اکیداً توصیه می کنند که فقط در صورتی که صاحب یک کامیون چهار چرخ یا چهار چرخ متحرک هستید، تریلر اجاره کنید. اگر وسیله نقلیه 4WD یا AWD ندارید، می توانید از شخصی قرض بگیرید. اکثر شرکت‌های کرایه خودرو، هیچ‌گونه سواری یا یدک‌کشی را مجاز نمی‌دانند.بله، اگر تجربه یدک کشی دارید، می توانید از تریلر کامیون برای حمل خودرو استفاده کنید. این بدان معناست که می‌توانید چرخش کنید، فضای کافی برای ماشین و تریلر ایجاد کنید و می‌دانید که چقدر فضای لازم برای کاهش سرعت دارید زیرا وزن اضافی را تحمل می‌کنید.

سعی نکنید یدک بکشید مگر اینکه تجربه زیادی در کشیدن در شرایط آب و هوایی شدید (باران، باد، برف) داشته باشید. اگر قصد دارید ماشین خود را در U-Haul قرار دهید و آن را در خطوط ایالتی بکشید، باید در واکنش به شرایط اضطراری و خطرات جاده ای ماهر باشید. حمل و نقل خودروی اجاره خودروبر ممکن است برای اجاره تجهیزات یدک کش برای شخصی شما مناسب باشد، اما شما شخصی هستید که تریلر را بارگیری می کنید و وسیله نقلیه را رانندگی می کنید.هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، صرف نظر از تجربه شما در پیمایش در سخت ترین جاده ها، شیب دار کردن وسیله نقلیه یا معکوس کردن کامل.وقتی وسیله نقلیه خود را یدک می کشید، شما تنها مسئول هستید. وقتی ترجیح می‌دهید ماشین خود را در یک تریلر محموله حمل کنید، چرا اجاره یک تریلر ماشین را به خطر می‌اندازید. برای دیدن خودرو بر3 کیلک کنید.

باسابقه ترین خودرو بر در تهران

با سابقه ترین خودرو بر در تهران ثامن بار

خودرو بر  3 با سابقه ترین خودرو بر

چگونه ماشین خود را در اجاره خودرو بر بارگیری کنیم

شرکت‌های کرایه تریلر اتومبیل، اجاره تریلر اتومبیل را آسان می‌کنند، اما این بدان معنا نیست که کسی باید این کار را انجام دهد. هنگامی که ماشین خود را به مسافت های طولانی حمل می کنید، رعایت تمام تجهیزات و دستورالعمل های صحیح مندرج در دفترچه راهنمای مالک مهم است.مرحله 1: دو وسیله نقلیه را پشت سر هم پارک کنید، تراکتور را روی ترمز دستی پارک کنید، به یاد داشته باشید که وسیله نقلیه باید به جلو روی تریلر بارگیری شود.مرحله 2: جغجغه و تسمه لاستیک را رها کنید، گلگیر سمت راننده را روی چرخ ها پایین بیاورید و ضامنی را که سطح شیب دار بارگیری را در جای خود نگه می دارد، آزاد کنید تا وسیله نقلیه برای حمل و نقل آماده شود.

مرحله 3: وسیله نقلیه در حال یدک کشی را با قرار دادن آن در پشت کریر و حرکت آهسته از سطح شیب دار بر روی تریلر بار کنید. اجاره خودروبر را در جای پارک پارک کنید و ترمز اضطراری را فشار دهید.مرحله 4: جغجغه و تسمه را محکم کنید و زنجیر ایمنی را محکم کنید و سطح شیب دار را به جای خود برگردانید. قاب را بلند کرده و محکم کنید.هنگام یدک‌کشیدن وسیله نقلیه، آهسته رانندگی و تمرکز حواس مهم است. از تلفن خود استفاده نکنید و انتظار توقف داشته باشید زیرا بار شما از حد معمول سنگین تر است. حتما کمربند ایمنی خود را ببندید.

چرا باید یک حرفه‌ای را برای حمل و نقل ماشین خود انتخاب کنید؟

در بیشتر موارد، استفاده از حامل موتور به جای کرایه تریلر خودرو برای کمک به حمل و نقل خودرویتان. ایمن تر و مقرون به صرفه تر است. استفاده از اجاره خودروبر به این معنی است که خودروی شما ایمن است زیرا توسط یک فرد واجد شرایط.دارای مجوز و ایمن حمل می شود. این فقط در مورد جابجایی جعبه ها نیست، شما باید از یک دستگاه یدک کش برای سوار کردن وسیله نقلیه خود به کامیون اجاره ای استفاده کنید. شما مسئولیتی ندارید، یعنی می توانید منتظر بمانید تا ماشین شما به مقصد مورد نظر شما تحویل داده شود

سولات متداول

چرا باید یک حرفه‌ای را برای حمل و نقل ماشین خود انتخاب کنید؟

در بیشتر موارد، استفاده از حامل موتور به جای کرایه تریلر خودرو برای کمک به حمل و نقل خودرویتان، ایمن تر و مقرون به صرفه تر است.

آیا می توانید یک ماشین را با تریلر اتومبیل حمل کنید؟

اجاره خودروبر ارزان قیمت نیز یک راه مقرون به صرفه برای حمل و نقل خودروی شما است، اما اکیداً توصیه می کنند که فقط در صورتی که صاحب یک کامیون چهار چرخ یا چهار چرخ متحرک هستید، تریلر اجاره کنید

هزینه کرایه تریلر یا اجاره چقدر است؟

خودروبر در صورت داشتن تجربه و زمان، اجاره واگن برقی یا تریلر ارزان و راحت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!