3 خودروبر تهران $ و معرفی خودروبر های اتوماتیک !

خودروبر تهران | خودروبر ثامن | samenbar

خودروبر تهران | خودروبر ثامن | samenbar


خودروبر تهران نیروی انسانی متخصص یکی دیگر از مهمترین عوامل جهت حمل خودرو می باشد. در بهترین افراد متخصص را استخدام کرده ایم تا بتوانند به شما کمک رسانی کنند. تا حمل خودرویتان به بهترین شکل ممکن انجام شود.

عنوان خودروبر سیار تهران
نویسنده وجیهه عبدالهی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1086
زمان مطالعه 10دقیقه

فهرست مطالب

نمونه هایی از خودرو تهران برای حمل خودروهای تصادفی

خودرو تهران و معرفی خودروبرهای اتوماتیک با متخصصین حرفه ای

یکی از معروف ترین و بهترین خودروبرهای شرکت ثامن ار

اجزای اصلی خودروبر برای جابجایی و حمل خودرو ها

تفاوت میان یدک کش و خودروبر در صنعت حمل و نقل

فهرست تصاویر

تجهیزات خودروبر 1

تجهیزات خودروبر 2

نمونه هایی از خودروبر تهران برای حمل خودروهای تصادفی و خراب

نمونه های اخیر در وب آشر یک راننده کامیون یدک کش است. که پس از تصادف وسایل نقلیه کل را دور می کند. شماره امداد خودروبر در تهران – جیمی لنگ، ورایتی، 17 فوریه 2022 تقریباً در همان زمان. پلیس شیکاگو از دستگاه پلاک خوان برای پیدا کردن. خودروبر تهران پورشه که در پشت یک کامیون یدک‌کش در برنزویل بود، استفاده کرد.

ابیگیل آدامز،5 ژانویه 2022 فراتر از آن، خودروها با یک کامیون یدک‌کش حمل می‌شدند. samenbar تا از خرابی نجات پیدا کنند. آلیسا سیمون، ورایتی، 31 ژانویه 2022، مرسدس بنز سپس به ترافیک مقابل رفت، با یک کامیون یدک‌کش برخورد کرد. و دوباره به وسیله نقلیه گانشاناندا برخورد کرد.

خودروبر تهران و معرفی خودروبر های اتوماتیک با متخصصین حرفه ای

جونز، 31 ساله، در حال فراخوانی یک کامیون یدک‌کش در خارج از رمپ بین ایالتی 95 در باغ‌های پالم بیچ بود. که با راجا، که با لباس شخصی برای عملیات سرقت خودرو کار می‌کرد، مواجه شد. قیمت خودروبر کفی تهران– آستن اربلات،  نوامبر 2021، پلیس گفت، وقتی این دو از وسیله نقلیه خود برای یک کامیون یدک‌کش خارج شدند. یک شورت مالیبو کنترل خود را از دست داد و به هر دو مرد برخورد کرد. در عکس زیر تجهیزات خودروبر 1 مشاهده می کنید.

خودروبر تهران | خودروبر ثامن | samenbar

خودروبر تهران | خودروبر ثامن | samenbar

تجهیزات خودروبر 1

مطبوعات آزاد دیترویت،خودروبر تهران  وارن شغل براق کفش خود را در هتل روزولت در طول همه گیری از دست داد. و او را وادار کرد که به دنبال یک کامیون یدک‌کش بگردد تا به او کمک کند. تا کنسرت جانبی خود را در زمینه ضایعات فلزی گسترش دهد. خودروبر تریلر تهران – گولز در روز مرگش در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی اسپوکین درگیر تصادف شده بود. و منتظر یک کامیون یدک‌کش بود.

یکی از معروف ترین و بهترین خودروبر های شرکت خودروبر ثامن

تریلر اتومبیل تخصص کافمن تریلر است. ما طیف گسترده ای از مدل ها را ارائه می دهیم که از یک تا شش خودرو حمل می کنند. ما به ویژه برای تریلرهای ماشین گوه ای خود شناخته شده ایم. به هر حراج خودرو در سراسر کشور بروید و بیشتر از هر برند دیگری، خودروبر سیار تهران ماشین‌های گوه‌ای کافمن را خواهید دید. این مدل سبک و بادوام است. گوه های برند کافمن حدود 80 درصد از این نوع تریلر مورد استفاده. در بازار حمل و نقل خودروی ایالات متحده را تشکیل می دهند. خودروبر تهران ما همچنین سایر ماشین های حمل و نقل منحصر به فرد را می فروشیم. تریلر یقه غاز دو و سه خودروی ما با قاب خاردار ساخته شده بسیار محبوب است. تریلر ماشین Mini5 ما نیز در بازار بسیار منحصر به فرد است. شماره امداد خودروبر در تهران این طرح های سبک وزن و در عین حال بادوام جوهره تریلرهای ماشین کافمن هستند!!!

اجزای اصلی خودروبر تهران برای جابجایی و حمل خودرو ها

ما تریلرهای تک اتومبیل را ارائه می دهیم که در 7000، 8000، 10000 و 12000 GVWR موجود است. طول های موجود از 17 فوت تا 25 فوت متغیر است. ما از ساختار قاب کانال با بسته بندی کانال در اطراف زبانه هایی استفاده می کنیم. که یک قاب بادوام ایجاد می کند. مدل‌های ماشین تک ما دارای کف‌پوش الماسی، گوشه‌های جلوی اریب‌دار. جک چرخشی، حلقه‌های d، چراغ‌های پایه لاستیکی، و دم کبوتری با شیب‌دار در رمپ‌های بارگیری هستند. قیمت خودروبر کفی تهران مدل‌های «دلوکس» کافمن ویژگی‌های محبوب دیگری را در یک بسته مقرون‌به‌صرفه اضافه می‌کنند. که شامل: خودروبر تهران جیب‌های پایه با ریل مالشی، لاستیک‌های رادیال. و دسته سیم‌های مهر و موم شده ساخت ایالات متحده با روشنایی LED مادام‌العمر است. این مجموعه مدل محبوب واقعاً یک سرمایه گذاری عالی است!

تریلرهای شیب دار “Deluxe” در دو نسخه کف چوبی و الماسی و در 7000، 8000، 10000 و 15000 GVWR ارائه می شوند. خودروبر تریلر تهران این تریلر ممتاز فقط در پیکربندی DELUXE کاملاً مجهز ما موجود است. کل بستر کج می شود تا زاویه بارگیری تدریجی را که برای بارگیری و حمل خودروهای اسپرت با فاصله کم از سطح زمین لازم است ایجاد کند.

تریلرهای دو خودروی Tag-a-long Kaufman با تمام قاب‌های کانال با چهار قاب اصلی که در یک طراحی قاب سفت و محکم چیده شده‌اند ساخته شده‌اند. خودروبر تهران این تریلر را می توان پشت خودروی پیکاپ یا رول عقب کشید.  samenbar این مدل با بند غازی نیز موجود است. در عکس زیر تجهیزات خودروبر 2 را مشاهده می کنید.

خودروبر تهران | خودروبر ثامن | samenbar

خودروبر تهران | خودروبر ثامن | samenbar

تجهیزات خودروبر 2

تفاوت میان یدک کش و خودروبر در صنعت حمل و نقل

قاب ساخته شده منحصر به فرد ما تریلر اتومبیل Gooseneck در دو نسخه اتومبیل و سه اتومبیل / دو کامیون موجود است. این تریلر سبک وزن و در عین حال بسیار بادوام است. کف با بالای گلگیرها یکنواخت است و دم کبوتری 11 اینچی دارد. این اجازه می دهد تا پیکاپ های دوتایی یا وانت بدون مشکل ترخیص گلگیر را حمل کنید.

ما اولین تریلر ماشین گوه خود را در سال 1992 ساختیم! ما پیشرفت های مستمری انجام داده ایم و دو طراحی مجدد کامل را پشت سر گذاشته ایم. خودروبر تهران مدل فعلی دارای تجزیه و تحلیل طراحی مهندسی و کامپیوتری گسترده ای است تا سبک ترین، قوی ترین و قوی ترین خودروی گوه ای را ارائه دهد که امروزه برای فروش در صنعت موجود است!

سوالات متداول

  • چرا باید از خودروبر در خودروبر ثامن برای حمل و انتقال خودرو خود استفاده کینم؟

یکی از امن ترین و بی خطر ترین راه های انتقال و جابجایی خودرو استفاده از خودروبر یا یدک کش می باشد. شما می توانید با متخصصین ما در تماس باشید تا در امنیت کامل خودرو خود را تحویل بگیرید.

  • آیا برای جابجایی باید هزینه های زیادی پرداخت کنیم؟

خیر، برای جابحایی نیاز به هزینه زیاد نیست فقط کافی است با ما در تماس باشید تا شما را برای جابجایی ارزان راهنمایی کنیم.

  • آیا می شود خودروبر را از طریق سایت اجاره کرد؟

بله، کافی است برای اجاره خودروبر با متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!