6 تا از مهمترین خصوصیات خودروبر تهران چیست؟

خودروبر تهران | ثامن بار | samenbar

خودروبر تهران | ثامن بار | samenbar


همچنین مشابه TS SMC ها و BMC ها، خودروبر تهران ترکیبات قالب گیری TP به شکل ورق هستند که به عنوان ترموپلاستیک حصیر شیشه ای (GMTs) شناخته می شوند و در گرانول های استاندارد برای قالب گیری تزریقی کفی خودروبر و اکستروژن ترکیب می شوند. اکثر TP ها قابلیت ترکیب با تقویت را دارند. انواع اصلی مورد استفاده تجاری PA و PP هستند.

عنوان خودروبر
دپارتمان اوج شید
نویسنده محمد حیدری
تعداد کلمات 1000 کلمه
مدت زمان مطالعه حدود 10 دقیقه

فهرست مطالب:

مواد ترکیبی مورد استفاده در خودروبر

معمولاً گام بعدی این است که آن را به زور

4 . سازه های مرکب استفاده شده در خودروبر

فرمولاسیون ترکیبات S M C / B M C یک کفی خودروبر

خود رزین های پلی استر TS مهمترین موضوع خودروبر

انتخاب پرکننده تأثیر اساسی بر روی خودروبر

اکثر پلی استرها در طول پخت به خودروبر

مواد ترکیبی مورد استفاده در خودروبر تهران

مهم برای موفقیت آنها، آماده سازی ترکیب رزین برای استفاده با تقویت کننده ها است. مواد افزودنی و n d / o r پرکننده های مورد استفاده و مخلوط معمولاً توسط ترازوی توزین الکترونیکی کنترل شده توسط کامپیوتر انجام می شود که مقادیر دقیقی از هر ماده را به یک میکسر با شدت بالا ارائه می دهد. در تولید ترکیبات قالب‌گیری حجیم (BMC) می‌توان مخلوط خشک و بدون جریان را از طریق یک قیف تغذیه شارژ کرد که در آن پیچ به یک میکسر پیوسته مانند یک اکسترودر و خمیرکننده n d / o r وارد می‌شود. تحت عمل پیچ رفت و برگشتی میکسر در حجم محدود محفظه میکسر کفی خودروبر مخلوط شروع به شار یا جویدن به حالت پلاستیکی مورد نیاز می کند.

معمولاً گام بعدی این است که آن را به زور

از بشکه محفظه اختلاط از طریق قالبی که ترکیب را تولید می کند، خارج کنید. این ترکیب می تواند به عنوان یک طناب ضخیم پیوسته خارج شود یا به صورت نان های کوچک خودروبر تهران بیسبال خرد شود. این ماده داغ را می توان از آسیاب دو رول عبور داد. رول های موازی (معمول) دارای سطوح بسیار مسطح کفی خودروبر هستند و بسته به پلاستیک در حال پردازش با سرعت های کمی متفاوت می چرخند.

محصولاتی مانند ترکیبات قالب‌گیری ورق (SMCs) و

BMCs معمولاً با یک فرآیند دو مرحله‌ای تولید می‌شوند که در آن رزین، پرکننده‌ها و سایر افزودنی‌ها ابتدا به صورت خمیری مخلوط می‌شوند و سپس با تقویت‌کننده الیاف، مطابق با فرم مورد نیاز ترکیب، ترکیب می‌شوند. برای تولید مداوم SMC، خمیر غلیظ شده و توسط اندازه گیری می شود

 4 . سازه های مرکب استفاده شده در خودروبر تهران

تیغه دکتر روی دو فیلم حامل متحرک. رووینگ الیاف شیشه کفی خودروبر به طور مداوم خرد می شود و روی یکی از لایه های خمیری توزیع می شود و سپس لایه دوم روی اولی هدایت می شود و توسط غلتک ها به یک ساندویچ یکپارچه می شود و الیاف شیشه را آغشته می کند.

فرمولاسیون ترکیبات S M C / B M C یک کفی خودروبر

از بسیاری از مواد تشکیل دهنده برای افزایش خواص خودروبر تهران خاص است و n d / o r به طور هم افزایی با سایر اجزا عمل می کند. اکثر فرمول‌های SMC/BMC دارای سه عنصر اصلی هستند: بایندر، پرکننده و تقویت‌کننده الیاف، از ترکیبات انتخابی مانند: رزین پلی استر غیر اشباع، مونومر، کاتالیزور، بازدارنده، پرکننده‌ها، افزودنی‌های ضد انقباض TP، ضد شعله، قوام‌دهنده، رهاسازی عامل، و تقویت فیبر شیشه ای.

خود رزین های پلی استر TS مهمترین موضوع خودروبر تهران

معمولاً انواع ضخیم کننده بسیار واکنش پذیر هستند کفی خودروبر که بر پایه اسید ایزوفتالیک یا ارتوفتالیک هستند. پلی استرهای اصلاح شده با TP نیز استفاده می شود. مونومر معمولاً استایرن است. کاتالیزورهای مورد استفاده در ترکیبات قالب گیری در دمای اتاق غیر فعال هستند و در طول عملیات قالب گیری در دمای 120 – 160 ~ (248-320 ~) فعال می شوند.

کتابچه راهنمای پلاستیک تقویت شده 216 شرکت خودروبر

یک سخت کننده برای S M C / B M C باید یک پخت سریع (اما نه خیلی سریع) ایجاد کند، در غیر این صورت پیش پخت و ژل شدن اولیه باعث ایجاد جریان ناقص در ابزارهای پیچیده تر خودروبر تهران می شود. یک کاتالیزور بسیار سریع همچنین عمر مفید ترکیب را کاهش می دهد. یک بازدارنده برای تأخیر کفی خودروبر در درمان اضافه می شود تا حتی در هنگام استفاده از پراکسیدهای سریع، پایداری خوبی حاصل شود.

انتخاب پرکننده تأثیر اساسی بر روی خودروبر تهران

شده دارد و حتی تأثیر بیشتری بر خواص مکانیکی و الکتریکی و همچنین مقاومت شیمیایی و اشتعال‌پذیری دارد. رایج ترین پرکننده ها عبارتند از کربنات کلسیم، دولومیت، خاک رس چینی و کفی خودروبر تری هیدرات آلومینیوم (6). پرکننده ها معمولاً جریان ترکیب و استحکام ضربه و سفتی آن را بهبود می بخشند، مشروط بر اینکه محتوای پرکننده تا حد قابل قبول پایین نگه داشته شود. ضریب خطی انبساط حرارتی (LCTE)، مقاومت در برابر انقباض و تاخیر در شعله نیز از محتوای پرکننده بالاتر بهره می برند. یک اثر منفی افزایش چگالی است، اما هزینه ترکیب ممکن است به نسبت کمتر باشد. هنگامی که مقادیر بسیار زیادی پرکننده استفاده می شود، معمولاً گریدهای سطحی ترجیح داده می شوند که معمولاً برای کاهش ویسکوزیته ترکیب و بهبود خواص مکانیکی با ایجاد چسبندگی بهتر به ماتریس، با سیلان عمل می کنند.

اکثر پلی استرها در طول پخت به خودروبر

حجم خود انقباض را نشان می دهند، اما محتوای پرکننده خودروبر تهران بالای S M C / B M C تمایل دارد که این انقباض را به حدود 0.15٪ در فرمول های استاندارد کاهش دهد. انقباض کمتر با معرفی TP با وزن مولکولی بالا به عنوان مواد افزودنی به دست می آید. اینها در طول پخت، تحت تأثیر کفی خودروبر گرمای گرمازا متورم می شوند و بنابراین انقباض رزین ماتریکس را جبران می کنند. چنین فرمول‌هایی معمولاً به این صورت توصیف می‌شوند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!