6 روش #برای حمل خودروبر ایران خودرو چیست ؟

خودروبر | ثامن بار samenbar

خودروبر | ثامن بار samenbar


حمل خودروبر ایران خودرو و سیر تحولی خودرو بر ها در طول تاریخ چگونه بوده است؟ علاوه بر این، کشتی‌ها و نحوه عملکرد آنها در حال مطالعه است . انتخاب بنادر مبدا و مقصد برای این کشتی‌ها به طور سیستماتیک بهبود می‌یابد. و زمان حرکت و ترانزیت وسایل نقلیه تولیدی را کاهش می دهد .کار دیگر بر کاهش زمان حمل‌ونقل خودرو در بندر با بهینه‌سازی مکان خودروها در ترمینال Ro-Ro است.در این کار با استفاده از آخرین هوش مصنوعی و تکنیک‌هایی وجو دارد. این تکنیک ها برای کاهش زمان شبیه‌سازی و کاهش زمان حمل‌ونقل خودرو در بندر مورد استفاده قرار میگیرد.هم چنین با استفاده از فناوری‌هایی که شبیه‌سازی می‌کنند، این تکنیک ها رامتمرکز می کنند.  و حرکات بندری و بارگیری خودکار خودروها بر روی کشتی ها را برنامه ریزی کنند. به علاوه، این مطالعات به اهداف آینده مانند بهبود پایداری صنعت و ادغام حمل و نقل خودرو توجه دارد.

سیر و تحول خدمات خودرو بری در چه زمانی بود ؟

رشد قوی بلند مدت در تجارت وسایل نقلیه موتوری دریایی در جهان رشد داشت است.نرخ رشد متوسط ​​مرکب برای دوره 1996-2013 5.98 درصد در سال بود. همه تجارت وسایل نقلیه موتوری دریایی از 8 میلیون در سال 1996 به 21.46 میلیون افزایش یافت 2013. همزمان، تجارت خودروهای دریایی چین با سرعت بیشتری رشد می کند. 065000 تا 2.29 میلیون در مدت مشابه (Clarkson Research خدمات، 2014). بزرگترین مسیر تجارت وسایل نقلیه موتوری دریایی از آسیا به اروپا و آمریکای شمالی است. از نظر تاریخی، مهمترین صادرکنندگان خودرو در خاور دور قرار داشتند. ژاپن و کره جنوبی صادرکننده اصلی در منطقه است. اروپا و آمریکای شمالی صادرکننده و واردکننده مهمی است.

 

فهرست مطالبی که مشاهده می کنید !

خودروبر ایران خودرو چیست و چه کاربردهایی در زندگی روزمره  دارد؟

در گذشته چگونه از این خودروبر ها استفاده میشد؟

ساختار کلی خودرو بر های دریایی چگونه بوده است؟

سیر تحولی خودرو بر ها در طول تاریخ چگونه بوده است؟

طبقه بندی خودروبر ایران خودرو ها در زندگی روز مره!

یک خودروبر ایران خودرو معتبر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

نقش نظرات مشتریان در اعتبار بخشی به  شرکت خودروبر ایران خودرو چیست ؟

تجهیزات چه نقشی در این میان بازی می کنند؟

سرعت چه اهمیتی در جذب مشتری خواهد داشت؟

فهرست تصاویری که مشاهده می کنید !

شکل 1: شرکت های خودروبری

شکل 2: انواع مختلف خودرو بر

شکل 3: قطعات شرکت های خودرو بر

 

عنوان خودروبر ایران خودرو
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 1700
زمان مطالعه 17 دقیقه

خودروبر ایران خودرو چیست و چه کاربردهایی در زندگی روزمره  دارد؟

ارتباط واضحی بین صنعت خودرو و صنعت حمل و نقل خودروهای چرخدار وجود دارد. این دو بخش ارتباط نزدیکی با هم دارند. تغییرات در ساخت وسایل نقلیه خودروبر ایران خودرو تأثیر مستقیمی بر تغییرات دارد. که در فعالیت های حمل و نقل دریایی و در نتیجه بر فعالیت های بندری مورد توجه قرار میگیرد. از این منظر، مطالعات مختلفی با تمرکز بر اهمیت حمل و نقل کالای دریایی و توسعه آن انجام شده.  این مطالاعات تحلیل این دو صنعت و تغییرات آنها در طول زمان پرداخته است. در ادامه به بررسی تاریخچه این خودرو بر ها و همچنین معرفی چند نمونه ازین وسایل می پردازیم:

در گذشته چگونه از این خودروبر ها استفاده میشد؟

قبل از ظهور ناوهای حمل و نقل ویژه، اتومبیل ها یک به یک در کشتی های  معمولی بارگذاری می شدند . این کار توسط جرثقیل انجام میگرفت. بارگیری و تخلیه جرثقیل زمان بر و پر زحمت است. بار در هنگام بارگیری، تخلیه و دریانوردی اغلب در اثر تکان خوردن آسیب می بیند. بنابراین، مالک محموله و خطوط Mitsui O.S.K. (MOL) به طور مشترک در مورد رول روی رول آف (RORO)تحقیق کرده اند. در آنها محموله توسط وسایل نقلیه خودکششی تخلیه می شود.ان ها به یک مفهوم سیستم کاملاً جدید پی بردند. در شکل 1: شرکت های خودروبری مشاهده میکنید.  برای دریافت خدمات خودروبر ی سریع روی این لینک کلیک کنید.

خودروبر تهران ثامن بار samenbar

خودروبر تهران ثامن بار samenbar

شکل 1: شرکت های خودروبری

در اکتبر 1965، MOL 16155 DWT Oppama Maru را ساخت. اولین کشتی در ژاپن که به تجهیزات حمل بار ویژه برای خودروها مجهز شد. محفظه بار ناقل خودرو، ساختمانی مرتفع است که شبیه یک «پارکینگ سه بعدی» شناور روی دریا است. وسیله نقلیه به سمت سطح شیب دار ساحل حرکت می کند تا وارد کشتی شود . سپس از سطح شیب دار داخلی بین سطوح تا منطقه بارگیری پایین می آید. ناو خودرو دارای یک کمان مربع یا نیم دایره در بالای پیش نویس (اسکله خشک) است. در حالی که خودرو در امتداد عرشه داخل کشتی حرکت می کند، ظاهری منحصر به فرد دارد.

ساختار کلی خودرو بر های دریایی چگونه بوده است؟

1) ساختار عرشه چند لایه

کشتی های بزرگ دارای ساختارهای چند طبقه 12 تا 14 لایه هستند .آن ها می توانند مقادیر زیادی محموله را حمل کنند. علاوه بر این، عوامل محیطی و ویژگی کالا (مسئولیت خسارت) نیز در نظر گرفته می شود.

2)محفظه های سیل و آتش برای جلوگیری از گسترش سیل و آتش سوزی در نظر گرفته شده است.

. 3)عرشه قابل حمل ارتفاع برخی از عرشه ها را می توان تغییر داد . تا علاوه بر خودروهای سواری، کامیون ها و تجهیزات ساختمانی بزرگتر را در خود جای دهد. یک عرشه به حدود 30 پانل تقسیم شده است که توسط کابین آسانسور اداره می شود. در شکل 2: انواع مختلف خودرو بر را مشاهده می کنید.

خودروبر ایران خودرو ثامن بار samenbar

خودروبر ایران خودرو ثامن بار samenbar

شکل 2: انواع مختلف خودرو بر

طبقه بندی خودروبر ایران خودرو ها در زندگی روز مره!

امروزه در حالت کلی خودروبر ایران خودرو را میتوان در چند دسته طبقه بندی کرد:

1) یدک کش

این خودرو بر ایران خودرو برای خودرو هایی که بالای دو تن وزن دارند مورد استفاده قرار میگیرد.دارای یک هیدرولیکی است.

2) خودرو بر های جرثقیل دار

این خودرو بر ها اکثرا برای حمل خودرو هایی که در تصادف ضربه دیده اند با خودرو بر ایران خودرو استفاده میشود . نیاز به روشن شن موتور توسط ماشین نیست .دارای یک بالابر هیدرولیکی برای حمل و بالا بردن است.

3)کامیونت

این خودروبر ایران خودرو شبیه جرثقیل دار است با این تفاوت که خود کامیونت دارای یک کفی است. خودرو به طور کامل روی آن قرار میگیرد و قابل حمل است.

مسئله ی حمل خودرو یکی از چالش های جامعه امروز است. چرا که نیاز روز افزون مردم به خودرو در حال افزایش است. بنابراین به تبع این نیاز حمل نقل آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد . از طرفی نحوه انجام این کار و حمل خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است .بنابر این این خودرو بر ها قطعا نیاز به داشتن یکسری از حداقل های استاندارد اند. البته این استاندارد ها نیز نیاز به نظارت دارند .

یک خودروبر ایران خودرو معتبر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از ویژگی هایی که یک خودروبر  باید داشته باشد میتوان به :

امنیت و اهمیتی که این موضوع برای شرکت ارائه دهنده سرویس دارد

بسیار اهمیت دارد که خودرو حمل از اعتبار لازم برای این کار برخوردار باشد. برای انتقال با کیفیت و جلو گیری از آسیب دیدگی خودرو این اعتبارات مهم خواهند شد.گاها ممکن است به دلیل عدم وجود استاندارد های لازم صدمات جبران ناپذیری به خودروها وارد شود. بنابراین از اساسی ترین نیاز ها برای این شرکت ها است.باید شرکت خودروبر ایران خودرو از وسایلی استفاده کند که کاملا از نظر امنیتی و حفاظتی دارای اعتبار کافی باشد .

مقدار هزینه ای که برای حمل و نقل باید پرداخت شود

نکته ای که در این جا حائز اهمیت است .این است که هزینه های خدمات حمل و نقل باید ضمانت هزینه داشته باشند . چون اکثر شرکت های حمل و نقل خصوصی اند. هزینه های اعلام شده براورد خدمات خود آن شرکت است. این هزینه ربطی به هزینه ی تصویب شده ندارد. بنابراین هزینه ها باید به گونه ای باشد که برای مشتری به صرفه باشد. از طرفی نباید باکم شدن هزینه کیفیت خدمات آن یا تجهیزاتش کاهش پیدا کند. همچنین باید هزینه ها مطابق استاندارد ها بوده و مشتری از بابت هزینه ای که می کند مطمئن باشد.

نقش نظرات مشتریان در اعتبار بخشی به  شرکت خودروبر ایران خودرو چیست ؟

نظرات مشتریان قبلی و داشتن سابقه خوب

یکی از مهمترین پارامتر هایی که میتوان اعتبار یک شرکت را محک زد ، بررسی سوابق آن شرکت است. دنبال کردن نظرات مشتریان آن شرکت نیز راه گشا خواهد بود. همچنین می توان مطمئن شد که شرکت خودروبر ایران خودرو در موقعیت ها و شرایط مختلف چگونه عمل خواهد کرد.  سنجش میزان اعتبار شرکت در این زمینه نیز از طریق مشتریان آن قابل پیگیری است .می توان با که با یک پرس و جوی ساده از مشتریانی که قبلا با این شرکت کار کرده اند این اعتبار را سنجید.در نهایت می توان انتخاب مناسبی انجام داد.

تضمین حمل و نقل امن و داشتن ضمانت نامه

همیشه امکان وقوع مشکلات غیر قابل پیش بینی هست. بنابراین بیمه کردن خودرو توسط شرکت حمل ونقل این اطمینان خاطر را به مشتری میدهد .که خودرو با امنیت بیشتری انتقال خواهد یافت .از طرفی شرکت میتواند با دادن یک ضمانت نامه قیمت خودرو به مشتری نگرانی اورا تا حد زیادی کاهش دهد. در شکل 3: قطعات شرکت های خودرو بر را مشاهده می کنید.

معرفی انواع خودروبر ها

شکل 3: قطعات شرکت های خودرو بر

تجهیزات چه نقشی در این میان بازی می کنند؟

تکمیل بودن تجهیزات مورد استفاده و بروز و سالم بودن انها

خودرو هایی که نیاز به انتقال دارند تنوع زیادی دارند.انواع مدل خودرو ، لوکس یا ارزان بودن آنها یا حتی سایز آنها .بنابراین نیاز به متد های متنوعی برای انتقال داریم . این موضوع تنوع و آزادی عمل در متد های انتقال و یا تجهیزات شرکت ها را ایجاب می کند.به این معنا که بستگی به نوع و یا حتی شکل خودرویی که باید منتقل شود، دارد. بنابراین نیاز به تجهیزات و روش های مختلف نیاز پیدا خواهد شد.

مثلا خودرو بر ایران خودرو  سنگین نیازمند چرخ گیرهای مستحکم تر و یا بیشتر هستند. پیگیری و انجام چنین کاری بر عهده ی شرکت حمل و نقل است. نیاز وجود چنین دانش و تجهیزات بروز و  مهارت کافی است که بتوانند کاملا امن خودروبر ایران خودرو را تحویل دهند.

البته به شرایط و به موقع بودن و نوع خودرو نیز بستگی دارد.

ساعات فعالیت های روزانه

امکان دارد در زمان هایی نیاز شدید به یک خودروبر ایران خودرو پیدا کنیم . قطعا زمانی  که خودرو در یک ساعت بد موقع مثل نیمه شب دچار خرابی شده باشد ازین زمان هاست. شما باید هر چه سریعتر خود را به یک تعمیرگاه برسانید. قطعا شرکتی که در تمام ساعات روز سرویس دهی داشته باشد به صرفه ترین و بهترین انتخاب است. بنابراین این ویژگی نیز می تواند به نوبه خود پر اهمیت باشد.

سرعت چه اهمیتی در جذب مشتری خواهد داشت؟

سرعت انتقال و انجام کار

یکی از پارامترهایی که بعد حفظ امنیت و اتمام صحیح کار برای مشتری اهمیت دارد انجام به موقع آن است . هر چه سرعت انجام کار در عین حفظ امنیت آن بیشتر باشد بیشتر رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت. منطقی است که چنین پارامتر هایی نیازمند داشتن کادر و اعضای باتجربه و کاردان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!