9 مزیت ویژه $ خودروبر کفی دار که باید بدانیم!

خودروبر

خودروبر


خودروبر ها وسایل نقلیه هیجان انگیزی هستند. از دور به نظر می رسد که راننده چند اتصال برقرار کرده است و اتومبیل بر آماده عمل است. اما، البته، چیزهای بیشتری در جریان است. اتومبیل برها پیچیده هستند. به هر حال، آنها باید بتوانند کل ماشین را بکسل کنند. اتومبیل برها با نصب براکت‌هایی بین چرخ‌های خودرو و وصل کردن به خودرو استفاده می‌کنند. اگر به اتومبیل بر علاقه دارید، این مقاله برای شما مناسب است. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار اتومبیل بر ها و همچنین برخی از پاسخ های اضافی به سوالاتی که ممکن است در مورد اتومبیل برها داشته باشید، به زودی جواب داده می شود. به خواندن ادامه دهید.

اکثر خودروبرهای مدرن امروزی از سیستم براکت برای تسهیل یدک کشی استفاده می کنند. قسمت عقب اتومبیل بر یک کفی فولادی بزرگ است که اتومبیل را توسط آن حمل می شوند. این روش ایمن ‌ترین روش در نظر گرفته می‌شود زیرا نیاز به اقدامات دستی کمی از جانب راننده دارد. اتومبیل بر سیستم براکت را می توان در چرخ های جلو و عقب خودرو استفاده کرد. این روش یدک‌کشی سریع‌ترین و کارآمدترین روش محسوب می‌شود و دارندگان وسایل نقلیه در حال یدک ‌کشی می‌توانند مطمئن باشند. که خودروی آن‌ها با استفاده از قلاب یا زنجیر آسیب نمی‌بیند.

فهرست مطالبی که به آن خواهیم پرداخت:

وسیله نقلیه ثابت که از آن استفاده می کنند:

کارایی و سرعت در اتومبیل های حمل و جابجایی اتومبیل:

سه دسته اصلی اتومبیل برها وجود دارد و مشخصه اصلی که تعیین می کند:

خودروبر کفی دار چیست و چه کابرد هایی دارد؟

استفاده از کفی کف خودرو برای اتومبیل ها

نتیجه گیری که از این موضوع می کنیم این است که:

فهرست تصاویر

 اتومبیل بر  1

 اتومبیل  بر  2

 اتومبیل  بر  3

وسیله نقلیه ثابت که از آن استفاده می کنند:

با استفاده خودروبر ها از یک سیستم براکت، چرخ‌های خودرو بین تیرهای فولادی نصب می‌شوند. که سپس با پین‌های فولادی جامد در جای خود ثابت می‌شوند. این دستگاه با استفاده از ماشین‌هایی کار می‌کند که تیرهای فولادی را که در مجموع به نام زرده شناخته می‌شوند. پایین می‌آورند و بالا می‌برند. ماشین را در جای خود قرار دهید تا کفی آن پایین بیاید. ماشین را به طور یکنواخت داخل کفی حرکت دهید، سپس پین ها می گذراند تا ماشین ثابت بماند. همانطور که قبلاً گفتیم، این ایمن ترین راه برای حمل است. زیرا تضمین می کند که هیچ قسمت دیگری از خودروبر در طول فرآیند حمل آسیب نبیند. هنگامی که ماشین با پین های فولادی به کفی چسبانده شد، آماده حمل و جاجایی است. در ادامه  اتومبیل بر1 را مشاهده می کنید.

عنوان خودروبر
نویسنده محمد جواد نیکخواه
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1516 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

 

کارایی و سرعت در اتومبیل های حمل و جابجایی اتومبیل:

کارآمد و سریع برای ایمن نگه داشتن رانندگان اتومبیل بر بسیار مهم است. در مورد راننده اتومبیل بر، همچنین ثابت می کند که برای رانندگان کامیون یدک کش ایمن تر است. یک راننده یدک کش با تجربه می تواند کل فرآیند را در کمتر از یک دقیقه به پایان برساند. با سایر روش‌های کششی، پیدا کردن مکان مناسب برای اتصال کفی به پایین خودرو می‌تواند فرآیندی پر زحمت باشد.

خودروبر

خودروبر

اتومبیل بر  1 را با ثامن بار تجربه کنید

کشش قلاب زنجیر البته همه خودروبرها از سیستم پایه استفاده نمی کنند. و اینکه چه نوع اتومبیل بر استفاده شود به مالک شرکت یدک کش بستگی دارد. اتومبیل برهای سیستم کریر که از کفی برای حمل استفاده می کنند، مدرن ترین انواع اتومبیل بر هستند. سایر اتومبیل برها هنوز در حال استفاده هستند و به خوبی کار می کنند.

اتومبیل بر که از اتصال و زنجیر استفاده می کند به روشی مشابه اتومبیل بر سیستم گهواره عمل می کند. با این حال، کامیون به جای استفاده از گیره های مکانیکی فولادی برای بلند کردن خودرو. از یک قلاب محکم متصل به پایین خودرو استفاده می کند. همچنین ممکن است به چند زنجیر اضافی برای ایمن کردن اتصال به خودروبر نیاز داشته باشد. این یک روش موثر است، اما همانطور که قبلاً گفتیم.  برخی از مردم این ایده را دوست ندارند که ماشین آنها توسط قطعات زیر آن کشیده شود.

سه دسته اصلی خودروبر ها وجود دارد و مشخصه اصلی که تعیین می کند:

نوع دیگری از اتومبیل بر، کامیون کفی دار است. باز هم، عملکرد اصلی آن مانند هر اتومبیل بر دیگری است.  فقط به روشی متفاوت عمل می کند. اتومبیل برهای کفی دار از یک سیستم مکانیکی برای کج کردن کفی خود مانند یک سطح شیب دار استفاده می کنند. و سپس ماشینی را که نیاز به یدک کشی دارد روی کفی حرکت می دهند. چرخ های ماشین با زنجیر بسته می شود که به کفی متصل می شود. سپس کفی به صورت مکانیکی به حالت صاف پایین می آید و ماشین آماده یدک کشی می شود. مزیت خودروبرهای کفی دلر این است که ممکن است بیش از توانایی یدک کشی داشته باشند. آنها می توانند ماشین آلات ساختمانی، موتور سیکلت و بسیاری وسایل نقلیه دیگر را یدک بکشند. با این حال، به دلیل نیروی کار اضافی مورد نیاز، ممکن است اولین انتخاب برای مالکین نباشند.

خودروبر در کدام دسته قرار می گیرد وزن آن است. بدون شک یکی از بارزترین نشانه های پیشرفت تکنولوژی، اختراع و ترویج خودرو از دوران باستان تا امروز است. برای خودروها، بزرگترین مزیت ممکن است سهولت حمل و نقل باشد. خودروهایی که امروزه در دنیا وجود دارند از فناوری بسیار پیشرفته ای برای به حداکثر رساندن. این سطح از راحتی استفاده می کنند. شرکت‌های بزرگ خودروسازی با در اولویت قرار دادن تولید و طراحی خودروهای خود و احساس امنیت مشتریان خود، خودرو می‌سازند. این خودرو از قطعات مختلف مکانیکی، الکترونیکی و قط تشکیل شده است. مانند هر دستگاه دیگری، مهم نیست که چقدر در نگهداری آن وسواس دارید، آسیب به آن اجتناب ناپذیر است. در ادامه  اتومبیل بر  2 را مشاهده می کنید.

خودروبر کفی دار چیست و چه کابرد هایی دارد؟

این نوع کامیون ها در دو نوع سبک و سنگین طراحی و تولید می شوند. کامیون های سبک معمولاً از یک کامیون با یک کفی متصل به آن تشکیل شده اند. و می توانند حداکثر یک وسیله نقلیه را حمل کنند. اما کفی کامیون های سنگین از یک کامیون و دو لایه کفی تشکیل شده است. که می تواند چندین خودرو را به طور همزمان حمل کند.

خودروبر

خودروبر

اتومبیل  بر  2 بهترین شرکت حمل بار در اصفهان

استفاده از کفی کف خودروبر  برای اتومبیل ها

کفی خودرو ایمن ترین راه برای جابجایی خودرو است. اما لازمه استفاده از این روش این است که خودرو را بتوان حرکت داد و روی کفی ها قرار داد. این روش اغلب برای حمل و نقل خودروهای لوکس، حمل خودروهای بدون مجوز به محل تعویض پلاک. حمل خودرو از شرکت ها به نمایندگی ها، حمل خودروهای معیوب به تعمیرگاه ها، حمل خودروهای تصادفی به پارکینگ ها. حمل و نقل خودروهای مسابقه ای خارج از مسیر و… از خودروبر استفاده می کنند.

مسلما این روش امن ترین راه برای جابجایی خودرو است، اما برای ایمن بودن باید به چند نکته توجه کرد. کامیون داران با قرار دادن خودرو برای حرکت روی کفی ها از سکویی که در انتهای کفی ها نصب شده. یا کامیون را به مقصد حمل می کنند، خودروهای دارای کفی را حمل می کنند. یک کفی دیگر با جرثقیل وجود دارد. این خودروبر نوع کفی برای وسایل نقلیه غیرمنتظره استفاده می شود. که قابل جابجایی نیستند و باید به پارکینگ منتقل شوند.

برخی از این قطعات وظایف مهمی دارند و در صورت ایراد از حرکت خودرو جلوگیری می کنند. وقتی در سفر شهری یا جاده ای هستید، خودروی شما به دلیل تصادف یا نقص فنی خراب می شود. و نمی توانید به تعمیرگاه اتومبیل بروید، آن وقت است که نیاز به امداد خودرو دارید. در حال حاضر از دستگاه های کمکی برای حمل و نقل اتومبیل به دو روش کششی و کفی استفاده می شود. در این مقاله به بررسی نکات و نحوه استفاده از کفی کف خودرو برای حمل و نقل خودرو می پردازیم.ابتدا باید کف خودرو را معرفی کنیم و با برخی از مشخصات آن آشنا شویم. در ادامه  خودروبر  3 را مشاهده می کنید.

نتیجه گیری که از این موضوع می کنیم این است که:

خودروهای زیادی هر ساعت با کامیون جایگزین می شوند. و هر ساعت در حال افزایش است، زیرا با پیشرفت جامعه بشری تقاضا برای تولید خودرو نیز افزایش می یابد. اما این تولیدات بی رویه برای محیط زیست مضر است. بله، در واقع این امر توسط خودروسازان باید به این مهم فکر کنند. اتومبیل برها با استفاده از امکانات موجود روز دنیا توانستن. خدمات حائز اهمیتی به مالکین خودرو ها و خودرو سازان ارائه کنند. و ایمنی و سرعت بیشتر حمل و جابجایی خودرو ها را انجام دهند.

خودروبر

خودروبر

اتومبیل بر  3 برای ارائه خدمات حمل با ثامن بار تماس بگیرید

سوالات متداول که برای حمل و جابجایی خودروبر ها پیش می آید:

در صورت تصادف در حین رانندگی چه کنیم؟

ما باید با یک شرکت ارائه دهنده خدمات حمل و نقل خودرو تماس بگیریم.

کامیون خودرو ایمن تر است یا تریلر؟

کامیون های خودرو ایمن تر هستند زیرا دائماً ماشین را جابجا می کنند.

اگر خودروی شما در جاده نقص فنی داشته باشد چطور؟

ما از کامیون یا تریلر استفاده می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!