اجاره خودروبرباتمامی0%امکانات متناسب با نیاز شما!

اجاره خودروبر

اجاره خودروبر در تهران


اجاره خودروبر اگر وسیله نقلیه شما این ویژگی ها را دارد، سعی کنید به 4WD تغییر دهید. و دیفرانسیل را قفل کنید، سپس به سرعت دنده را پایین بیاورید. وقتی شروع به غلت زدن به جلو کردید، به سرعت بین درایو و معکوس تغییر دهید تا حرکت تکان دهنده شروع شود. این حرکت به صاف شدن سطح گل کمک می کند و به لاستیک ها چسبندگی بهتری می دهد. به تدریج شتاب را افزایش دهید تا به شما کمک کند بیرون رانده شوید. این حداقل سطح بهتری برای تریلر ایجاد می کند تا بتواند شما را از آن بیرون بکشد.چرخ های خود را به یک سمت بچرخانید.چرخاندن چرخ به یک سمت زمانی که آج شما در شرایط خوبی باشد موثرتر است. خودروبر تهران به خودرویی که در گل و لای گیر کرده کمک می کند تا در جاده چنگ بزند.

فهرست مطالب

در هنگام درخواست خودروبر از گل و لای خارج شوید

در هنگام گیر افتادن فشار باد لاستیک ها را کاهش دهید

قبل از درخواست اجاره ی خودروبر از وینچ استفاده کنید

قبل از در خواست خودروبر تهران از نیروی انسانی استفاده کنید

قبل از اجاره ی خودروبر سعی کنید از کامیون های دیگر کمک بگیرید

معایب راه حل های DIY زمانی که گیر کرده اید

هر مسافری نمی تواند با خیال راحت وسیله نقلیه را هل دهد

وقتی شک دارید، بیرون نروید و اجاره ی خودروبر تماس بگیرید

فهرست تصاویر

اجاره خودروبر 1

اجاره کردن خودروبر 2

اجاره ی خودرو بر تهران 3

عنوان اجاره خودروبر
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1730
زمان مطالعه 17 دقیقه

 

در هنگام درخواست خودروبر از گل و لای خارج شوید

می‌دانید که وقتی از روال خود خارج می‌شوید، کار می‌کند. بنابراین وقتی این کار را انجام می‌دهید، باید با فشار ثابت روی پدال گاز به راه خود ادامه دهید. کشش را افزایش دهید.راه های دیگری برای افزایش کشش وجود دارد. ابتدا بررسی کنید که آیا شرایط به اندازه کافی ایمن است که به شما اجازه می دهد. از وسیله نقلیه خارج شوید، اگر چنین است، می توانید یکی یا هر دو مورد زیر را امتحان کنید.

اصطکاک را به لاستیک ها اضافه کنید.بسته به جهتی که می خواهیدحرکت کنید، یک جسم صاف و خشک را در جلو یا پشت لاستیک قرار دهید. تخته ها، شاخه ها، سنگ ها یا شن به خوبی کار می کنند. همچنین می توانید مقداری مقوا را صاف کنید یا از کفپوش های کامیون یا ماشین خود استفاده کنید.همیشه ایده خوبی است که ابزار را در تخت یا صندوق عقب نگه دارید. کندن فضایی با بیل یا جک زدن لاستیک به طوری که بتوانید اشیاء خشک را زیر لاستیک قرار دهید. مانند سایر موارد مهم اضطراری، ابزار ارزشمندی هستند.

وزن کامیون را انتقال دهید.افرادی که خودروهای دیفرانسیل عقب را رانندگی می کنند. می توانند با اضافه کردن وزن بر روی محور عقب، کشش را بهبود بخشند. در خودروبر تهران می توانید این کار را با جابجایی وسایل از قسمت سرنشینان به صندوق عقب انجام دهید.یا تخت کامیون یا با اضافه کردن اجسام سنگین مانند سنگ یا کنده انجام دهید. هرگز وزنه‌های سنگین را به طور معمول بلند نکنید. بنابراین قبل از اقدام به بلند کردن وزنه‌های سنگین، مطمئن شوید که تکنیک‌های صحیح وزنه‌برداری را درک کرده‌اید.

در هنگام گیر افتادن فشار باد لاستیک ها را کاهش دهید

داشتن یک کمپرسور هوای قابل حمل سودمند است. زیرا به شما امکان می دهد مقداری هوا از لاستیک های خود خارج کنید و کشش بیشتری داشته باشید. پهن کردن لاستیک ها سطح آنها را در تماس با زمین افزایش می دهد. هرچه سطح بیشتری را بتوانید فراهم کنید، شانس بیشتری برای افزایش کشش دارید.قبل از بازگشت به جاده و اجاره خودروبر فشار را به 18 تا 20 psi کاهش دهید و با کمپرسور دوباره پر کنید. این به جلوگیری از آسیب دیدن چرخ ها و حوادث احتمالی کمک می کند. احتمالاً کمپرسور داخلی ندارید، بنابراین فقط در صورتی این را امتحان کنید .که کسی بتواند قبل از برخورد به پیاده‌رو برای شما پمپ بیاورد.

قبل از درخواست اجاره خودروبر از وینچ استفاده کنید

یک وینچ قابل اعتماد می تواند یک آیتم حیاتی برای کامیون یا ماشین گیر کرده در گل و لای باشد. داشتن یک وینچ ایده خوبی است، بنابراین اگر آن را ندارید، مطمئن شویدکه مزایا و معایب آن رادرک کرده اید. تا بهترین وینچ توصیه شده برای سال 2022 را پیدا کنید. سپس می توانید وینچ را قبل از پیچیدن تریلرو بستن آن به یک درخت به کامیون یا ماشین وصل کنید.گاهی ممکن است هیچ درختی در این نزدیکی وجود نداشته باشد. اگر یک سطح جامد در نزدیکی دارید، می توانید از لنگر وینچ استفاده کنید. بهتر است از یک وینچ برای 30 درصد یا بیشتر وزن خودرو استفاده کنید. همیشه وینچ را از قاب کامیون یا پیچ و مهره مستقیماً به نقطه بازیابی روی قاب آویزان کنید.

قبل از در خواست خودروبر تهران از نیروی انسانی استفاده کنید

شیارهای کوچک گاهی اوقات می توانند با هل دادن وسیله نقلیه توسط چند نفر از بین بروند. این روش در رانندگی ایمن تر و کارآمدتر از دنده عقب است. مسافرانی که نمی توانند فشار بیاورند باید با احتیاط از وسیله نقلیه خارج شوند تا وزن خود را کاهش دهند.و به بهبود کشش کمک کنند. شش نکته کلیدی یک کالسکه ایمن را به خاطر بسپارید.اجاره ی خودروبر 1 را نشان می دهد.

ترمز دستی را رها کنید.تمام پنجره ها را پایین بیاورید تا ارتباط بهتری بین فشار دهنده ها و چرخاننده ها برقرار شود.اطمینان حاصل کنید که کلید در وضعیت “روشن” و خودرو در حالت خنثی قرار دارد .تا هر کسی که در صندلی راننده است بتواند فرمان را راحت تر بچرخاند.فاصله ایمن فشار را از چرخ های عقب نگه دارید.به جای بازوها، از پاها فشار دهید.فشار را روی یک ناحیه محکم از وسیله نقلیه متمرکز کنید.به یاد داشته باشید، نجات یک وسیله نقلیه گیر کرده بسیار کمتر از ایمن نگه داشتن مردم اهمیت دارد. لیستی از خطرات فیزیکی بالقوه را در پایین این صفحه مشاهده کنید. که هر چیزی را که در صورت عدم توجه به محیط اطرافتان ممکن است اشتباه شود، تقویت می کند.

اجاره خودروبر

اجاره خودروبر تهران

قبل از اجاره خودروبر سعی کنید از کامیون های دیگر کمک بگیرید

هنگامی که در گل و لای گیر کرده اید. داشتن نیروی بیشتر خودرو ممکن است همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید. وسیله نقلیه را با استفاده از قاب یا یدک کش وصل کنید. فقط پس از اتصال ایمن و ایمن، کامیون در حال حرکت باید به آرامی به جلو حرکت داده شود. تا مقداری شلی تسمه از بین برود. سپس کامیون در حال حرکت باید به آرامی شتاب بگیرد تا به تدریج کامیون گیر کرده آزاد شود.

یک تریلر تماس بگیرید.دانستن زمان و نحوه تماس با شرکت یدک کش نیمی از کار است. هشت مرحله بالا به شما کمک می کند تا دفعه بعد رینگ های خود را در گل کار کنید. اما مهم است که توجه داشته باشید که اینها بیشتر نکات DIY هستند. به این معنی که نگرانی های ایمنی باید در نظر گرفته شود.

معایب راه حل های DIY زمانی که گیر کرده اید

شرکت های یدک کش حرفه ای برای رسیدگی به سختی ها وخطرات نجات وسیله نقلیه آموزش دیده وبا تجربه هستند. هرگز اجازه ندهید اعتماد به نفس بیش از حد یا عدم صبر شما را تنها بگذارد. و یک یا چند مورد از مشکلات زیر را به خطر بیندازید.شما راه اشتباه را تکان می دهید.اگر تسلیم میل به چرخش چرخ اوضاع را بدتر می کند.شتاب گرفتن دریچه گاز می تواند باعث چرخش بی فایده چرخ های شما شود. بدون دلیل چرخ های خود را نچرخانید، زیرا ممکن است رادیاتور شما را بیش از حد گرم کند. و احتمال آزاد شدن شما را کاهش دهد.اجاره کردن خودروبر 2 را نشان می دهد.

افزایش خطر آسیب به قطعات خودرو.اتصال کابل‌های یدک‌کش می‌تواند از راه‌های مختلفی با مشکل مواجه شود. برخی از رانندگان به اشتباه تسمه‌های یدک‌کش را به محورها، سپرها، سیستم تعلیق یا توپ‌های اتصال می‌بندند. هیچ یک از اینها برای مقاومت در برابر استرس طراحی نشده اند .و می توانند به راحتی بشکنند و به خودرو آسیب برسانند و عابران را به خطر بیندازند.تسمه های یدک کش نیز مستعد شکستگی هستند. یک جسم سنگین (مانند ژاکت) را بین کمربندها آویزان کنید .تا از آسیب دیدگی آن جلوگیری کنید و همیشه هنگام استفاده از بند چند خودروی سرنشینان را دور نگه دارید.پشتیبان گیری از وسیله نقلیه و تا حد امکان میل لنگ موتور شوی. تکان دادن به سمت ایمنی قابل بحث نیست. این فقط شما را در یک سوراخ عمیق تر می کند. اگر به تدریج شتاب را افزایش دهید، با موفقیت بیشتری راه اندازی خواهید کرد.

اجاره کردن خودروبر

اجاره کردن ماشین از خودروبر

اجاره کردن خودروبر 2

هر مسافری نمی تواند با خیال راحت وسیله نقلیه را هل دهد

هل دادن یک وسیله نقلیه گیر کرده ممکن است بهترین ایده نباشد. و در واقع می تواند خطرناک باشد، بسته به محیط و شرایط افراد درگیر. جاده های خاکی اغلب نتیجه آب و هوای بد هستند و خطر لغزش جدی دارند.خطر بالقوه دیگری که باید از آن آگاه بود این است که اگر مشکلی پیش بیاید. کسانی که سعی در هل دادن خودرو دارند ممکن است نتوانند آن را حرکت دهند.یا به درستی واکنش نشان دهند.

وقتی شک دارید، بیرون نروید و اجاره خودروبر تماس بگیرید

وقتی محیط بیرون خطرناک به نظر می رسد، در خودرو بمانید. چراغ های خطر (و سایر چراغ های موجود) را روشن کنید و کمربند ایمنی خود را ببندید. این به شما کمک می کند تا زمانی که تیم یدک کش بیاید، ایمن باشید. چراغ ها و کمربندهای ایمنی شما از آسیب احتمالی سایر وسایل نقلیه جلوگیری می کند.جفت تریلر می تواند مشکل ایجاد کند.تماس با سایر وسایل نقلیه غیرحرفه ای برای رهایی ازدردسر می تواند آسیب بیشتری به همراه داشته باشد تا سود. کامیونی که در گل و لای گیر کرده است می تواند زمین گل آلود را به هم بزند. و حتی بدتر از آنچه هست آن را از هم بپاشد. اجاره ی خودروبر تهران 3را نشان می دهد.

تلاش‌های امدادی آماتور نیز می‌تواند منجر به موارد زیر شود.خسارت به کلیه خودروهای مرتبط،تسمه بکسل را بشکنید،هر دو کامیون در نهایت گیر کردند.اگر تسمه پاره شود، کامیون گیر کرده دور می شود.صدمه به مسافران، رهگذران یا اموال مجاور.ما قویاً توصیه می کنیم با یک شرکت خودروبر تهران واجد شرایط تماس بگیرید. نه یک خیرخواه بی صلاحیت. تماس با شرکت یدک کش می تواند به سرعت تمام خطرات مرتبط با تلاش را از بین ببرد. برای بیرون کشیدن وسیله نقلیه از گل و لای را از بین ببرد. همچنین شما، وسیله نقلیه شما و دیگران را تا حد امکان ایمن نگه می دارد.

اجاره ی خودرو بر تهران

اجاره ی خودرو بر تهران با نرخ مناسب

اجاره ی خودروبر تهران 3

در هنگام گیر افتادن در گل و لای چکار کنیم؟

اصطکاک را به لاستیک ها اضافه کنید و از یک کامیون کمک بخواهید.

چه زمان از وینچ استفاده کنیم؟

داشتن یک وینچ ایده خوبی است، بنابراین اگر آن را ندارید، مطمئن شویدکه مزایا و معایب آن رادرک کرده اید.

معایب راه حل های DIY زمانی که گیر کرده اید چیست؟

می توانند به راحتی بشکنند و به خودرو آسیب برسانند و عابران را به خطر بیندازند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!