درخواست خودروبر و یدک کش آنلاین 9@ با نرخ مناسب!

درخواست خودروبر

درخواست خودروبر در تهران


درخواست خودروبر هنگامی که تشخیص دادید که باید با یک سرویس یدک کش تماس بگیرید.کار بعدی این است که وسیله نقلیه خود را آماده کنید. اگر دچار حادثه شدید، باید با شرکت بیمه خود نیز تماس بگیرید و از محل حادثه عکس بگیرید.وسیله نقلیه خود را از خطر دور نگه دارید.اولین کاری که باید هنگام تهیه تریلر انجام دهید این است که آن را از مسیر خارج کنید. اگر ترافیک را مسدود می کند، یا احتمالاً توسط وسیله نقلیه دیگری هدایت می شود. ببینید آیا می توانید ماشین را به مکان امن تری هل دهید.اگر این امکان وجود ندارد، هر مثلثی را در اطراف وسیله نقلیه نصب کنید. تا به سایر رانندگان دستور دهید از آن اجتناب کنند. همچنین می‌توانید چراغ‌های خطر را روشن کرده وکاپوت را بازکنید تا به خودروبر تهران  نشان دهید وسیله نقلیه شما نمی‌تواند حرکت کند.

فهرست مطالب

چگونه وسیله نقلیه خود را برای بکسل خودکار آماده کنیم

برای درخواست  خودروبر با شرکت بیمه خود تماس بگیرید

هر گونه اشیاء با ارزش را از وسیله نقلیه خود خارج کنید

بعد از تصادف با یک تریلر تماس بگیرید برای  درخواست برای خودروبر

ما در حمل و نقل ماشین های بزرگ یا کوچک تخصص داریم

اقدامات لازم قبل از گیر افتادن در گل و لای در خودروبر تهران

انتظار این را داشته باشید کهدر رانندگی گرفتار شوید

فهرست تصاویر

درخواست خودروبر 1

درخواست برای خودروبر 2

درخواست برای خودروبری 3

عنوان درخواست خودروبر
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1600
زمان مطالعه 16 دقیقه

 

چگونه وسیله نقلیه خود را برای بکسل خودکار آماده کنیم

پس از انجام اقدامات اولیه بعد ازخرابی ماشین خود، باید خود را بردارید و در یک فاصله امن منتظر بمانید. آمارها نشان می دهد که بیشتر تصادفات در روز اتفاق می افتد. اما اگر در شب سرگردان هستید، مطمئن شوید که در مکانی امن و منتظر کامیون یدک کش  خودروبر تهران خود هستید.اگر مجبورید وسیله نقلیه خود را ترک کنید، ممکن است بخواهید با پلیس تماس بگیرید. و به آنها اطلاع دهید که ماشین شما منتظر رسیدن خدمات یدک کش است.

اگر یک سرویس بکسل 24 ساعته را برنامه ریزی کنید. لازم نیست آنقدر منتظر بمانید. اما بهتر است به پلیس اطلاع دهید. این باعث می شود که آنها شما را به دلیل رها کردن ماشین خود جریمه نکنند. هزینه حمل خودرو به شهرستان اگر خودروی شما خراب شد یا بدون مراقبت شکسته شد. اطلاع رسانی به پلیس نیز می تواند سوابق ارزشمندی از این حادثه را در اختیار شما قرار دهد.

برای درخواست خودروبر با شرکت بیمه خود تماس بگیرید

همچنین ممکن است بخواهید قبل از تماس با هر نوع خدمات یدک کش با شرکت بیمه خود تماس بگیرید. آنها ممکن است فقط برخی از خدمات یدک کش ثبت شده را پوشش دهند.و همچنین ممکن است یک شرکت یدک کش قابل اعتمادرا به شماتوصیه کنند، اگر در یافتن آنلاین آن مشکل دارید.را دیگر بعد از خرابی ماشین این است که مکان دقیق خود را بیابید.یکی دیگر از کارهایی که باید قبل از تماس با خدمات یدک کش خودروبر تهران انجام دهید. این است که از محل دقیق خود مطلع شوید. تا یدک کش به سرعت و به راحتی به شما برسد. اگر در مورد مکان دقیق خود مطمئن نیستید، علائم نزدیک را بررسی کنید.همچنین می توانید موقعیت مکانی خود را در Google Maps بررسی کنید یا از عابران سوال کنید.

هر گونه اشیاء با ارزش را از وسیله نقلیه خود خارج کنید

همچنین باید قبل از رسیدن خدمات یدک کش، هرگونه اشیاء قیمتی یا شخصی با ارزش را از خودرو خارج کنید. اکثر خدمات بکسل نمی توانند ایمنی وسایل شخصی شما را در وسیله نقلیه شما تضمین کنند.اگر چیزی به سرقت رفته یا آسیب ببیند، مسئولیت از دست دادن آن بر عهده شما خواهد بود.اگر دچار تصادف شدید از ماشین خود عکس بگیرید.درخواست برای خودروبر 1 را نمایش میدهد.اگر به دلیل تصادف قادر به رانندگی با وسیله نقلیه خود نیستید. باید مدتی را نیز صرف عکاسی از صحنه تصادف کنید. در حالت ایده آل، باید این کار را قبل از حرکت وسیله نقلیه انجام دهید.هر عکسی که بعد از حرکت وسیله نقلیه می گیریدممکن است برای نشان دادن خسارت و مسئولیت چندان مفید نباشد.تا حد امکان عکس بگیرید. سعی کنید موقعیت هر دو ماشین و همچنین قسمت آسیب دیده ماشین را بگیرید.در صورت نیاز به احضار شهود برای اثبات اینکه شما مقصر نیستید.

درخواست برای خودروبر

درخواست برای خودروبر تهران

درخواست خودروبر 1

بعد از تصادف با یک تریلر تماس بگیرید برای  درخواست خودروبر

ماشین خود را یدک کش کنید. آیا به کامیون یدک کش نیاز دارید.چگونه ماشین خود را آماده می کنید.ابتدا، تمام مدارک مربوطه را از جعبه دستکش خود جمع آوری کنید.که به معنای ثبت نام،گواهینامه،گواهی بیمه و هر گونه کارت عضویتی است که برای برنامه های امداد جاده ای دارید.سپس شماره خود را بگیرید. اگر از شرکتی مانند AAA کمک جاده ای دریافت کردید، با آنها تماس بگیرید.اگر نه، شاید شرکت کارت اعتباری،شرکت بیمه خودرو یاشرکت خودروسازی شما یک برنامه امداد جاده ای برای تماس داشته باشد.در غیر این صورت، باید با تعمیرگاه یا شرکت یدک کش محلی خود تماس بگیرید.آماده باشید تا منتظر نمایش تریلر باشید.در حالی که منتظر هستید، در ماشین خود بنشینید و شیشه ها رو به بالا باشد. این به جلوگیری از درخواست بی مورد در حین انتظار کمک می کند. هوشیار باشید و مراقب کامیون ها باشید.درخواست برای خودروبر 2 را نمایش می دهد.

وقتی کامیون می رسد اقدامات زیر را انجام دهید.وقتی کامیون رسید، مدارک لازم را با راننده کامیون یدک‌کش انجام خواهید داد. آنها همچنین به شما راهنمایی می کنند که با ماشین چه کار کنید. این ممکن است شامل قرار دادن خودرو در حالت خنثی باشد.سپس کامیون ماشین را به تعمیرگاه مورد توافق می کشد. جایی که به احتمال زیاد در راه با راننده تاکسی خواهید گرفت.همانطور که می بینید، تریلر راه خوبی برای گذراندن یک بعد از ظهر برای کسی نیست. اما گاهی اوقات این گزینه ای است که بیشترین حس را دارد.از گیر افتادن شما یا آسیب بیشتر به وسیله نقلیه شما جلوگیری می کند. این شما را سریعتر به جاده برمی گرداند!

درخواست برای خودروبر

درخواست برای خودروبر تهران

درخواست برای خودروبر 2

ما در حمل و نقل ماشین های بزرگ یا کوچک تخصص داریم

اکنون که دلایل متداول نیاز به کامیون یدک‌کش و نحوه آماده‌سازی وسیله نقلیه خود را می‌دانید. آیا لازم است با کسی تماس بگیرید و بگویید “لطفا ماشین من را بکسل کن”.اگر به دنبال خدمات بکسل قابل اعتمادو با کیفیت هستید، Geyers Towing & Recovery می تواند به شما کمک کند. ما در خودروبر تهران یدک کشی ماشین با هر اندازه ای تخصص داریم. و بکسل سبک، متوسط ​​و سنگین را ارائه می دهیم. ما همچنین خدمات کامل بازیابی تصادفات را ارائه می دهیم.اگر خودروی شما خراب شود، تیم مجرب ما برای ارزیابی و مدیریت حرفه ای شرایط برای شما حاضر می شود.ما می دانیم که تصادفات و خرابی ها ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد.به همین دلیل است که می توانیم خدمات یدک کشی 24 ساعته را ارائه دهیم.همین امروز با ما تماس بگیرید تا وسیله نقلیه خود را ایمن نگه دارید.

اقدامات لازم قبل از گیر افتادن در گل و لای در خودروبر تهران

آماده کردن وسیله نقلیه خود برای گل و لای اولین راه مبارزه با آن است.استفاده صحیح از شتاب و تعویض دنده می تواند خودرو را آزاد و راحت کند.ایجاد کشش و داشتن تجهیزات مناسب می تواند به شما در جلوگیری از گیر کردن کمک کند.تلاش برای کمک به خود در زمانی که در باتلاق گیر کرده اید. می تواند شما را در معرض خطرات متعددی قرار دهد.تماس با یک حرفه ای همیشه امن تر از تلاش برای فرار آماتور است.گرفتار شدن خطری است که تقریباً هر راننده دیر یا زود با آن مواجه است. همیشه ممکن است گیر بیفتید، چه برای سرگرمی گیج شوید یا موانع غیرمنتظره در راه پیدا کنید. در بهترین حالت، شما در کمترین زمان به جاده باز خواهید گشت. موقعیت های کمتر جذاب می تواند شما و مسافرانتان را در معرض خطر جدی قرار دهد.درخواست  برای خودروبری 3 را نشان می دهد.

شما ممکن است خود را به یک کامیون یدک کش یا کمک کنار جاده ای نیاز داشته باشید.مهم نیست که در نهایت چقدر گرفتار شده اید. تفاوت‌هایی بین این دو شکل از خدمات وجود دارد. بنابراین بهتر است بدانید که چگونه می‌توانید بگویید به کدام سرویس نیاز دارید.کمک‌های کنار جاده‌ای برای تعمیر آسان‌تر هنگام خرابی وسیله نقلیه شما است. مانند پنچر شدن لاستیک، شارژ باتری یا خالی بودن مخزن سوخت، کمک می‌کنند. درخواست خودروبر خدمات یدک کش اغلب در موقعیت های شدیدتر استفاده می شود. از جمله موقعیت هایی که وسیله نقلیه نمی تواند حرکت کند. یا راننده نمی تواند یا نباید وسیله نقلیه را به تنهایی حرکت دهد.این راهنما به شما کمک می‌کند تا بهترین کارها (و نبایدها) را انجام دهید .و در صورت گیر کردن با چه کسی تماس بگیرید.

درخواست برای خودروبری تهران

درخواست برای خودروبری تهران با نرخ مناسب

درخواست برای خودروبری 3

 انتظار این را داشته باشید که در رانندگی گرفتار شوید

رانندگان در یکی از این دو اردوگاه قرار می‌گیرند. یا گیر افتادن در گل و لای را یک ناراحتی غیرقابل پیش‌بینی یا غیرقابل پیشگیری می‌دانند.یا به دنبال آن می‌روند. اگر عاشق گل هستید، دومی یک چالش سرگرم کننده و هیجان انگیز است، البته برای دیگران استرس زا.مهم نیست که به کدام کمپ تعلق دارید. بهتر است همیشه وسیله نقلیه خود را آماده داشته باشید.همانطور که گل و لای اجتناب ناپذیر است. راب های مشتاق باید مطمئن شوند که کامیون مناسب برای این کار دارند .و باید به طور منظم از وسیله نقلیه خود نگهداری کنند تا احتمال گیر افتادن را کاهش دهند.

قوانین تعمیر و نگهداری برای همه رانندگان خودروبر تهران اعمال می شود. همچنین ویژگی هایی مانندنصب وسیله نقلیه با گلگیرها، که از تجمع زباله های جاده در آج لاستیک جلوگیری می کند. و کشش را کاهش می دهد. تایرهای خاکی یا تایرهای تمام زمینی می‌توانند چسبندگی بهتری در زمین‌های نرم ایجاد کنند.بنابراین مهم است که تفاوت بین این لاستیک‌ها و اینکه کدام نوع برای وسیله نقلیه شمابهترین است را درک کنید.

چه زمانی درخواست خودروبر دهیم؟

زمانی که تصادف کرده ایم یا ماشین ما در گل و لای گیر کرده است.

چگونه وسیله نقلیه خود را برای بکسل خودکار آماده کنیم؟

پس از انجام اقدامات اولیه بعد ازخرابی ماشین خود، باید خود را بردارید و در یک فاصله امن منتظر بمانید.

اقدامات لازم قبل از گیر افتادن در گل و لای چیست؟

آماده کردن وسیله نقلیه خود برای گل و لای اولین راه مبارزه با آن است.استفاده صحیح از شتاب و تعویض دنده می تواند خودرو را آزاد و راحت کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!