هزینه یدک کش در شرکت ما بسیار باصرفه است!

هزینه ی یدک کش

هزینه یدک کش در تهران


هزینه یدک کش قبل از پرداخت به این موضوع  بهتر است با مفاهیم اولیه در مورد یدک کش بدانیم.طناب یا سیم طناب اولین موردی که در یک یدک کش به آن نیاز داریم.که قایق برای کشیدن قایق دیگر ازآن استفاده می کند یا تراکتوری که قایق دیگری را بدون موتور می کشد. چندین بار یخ شکن “لنین” یدک کش کوچک “خودروبر تهران” را پشت سر خود یدک کشید. در یک شب قطبی، به آرامی در امتداد لبه مزرعه گندم خزید.با ساختار نسبتاً حجیمی که توسط یک تراکتور خزنده بزرگ کشیده شده بود.کشتی برای یدک کشی سایر کشتی ها و سازه های شناور .شرکت ما، دو مایلی جلوتراز ما، یک یدک کش معدن بود که یک لنج صادراتی چوب را یدک می کشید.شرکت ما، روی آب‌های درخشان آن یک یدک‌کش وجود دارد که دو لنج کوچک را با یک گیره می‌کشد.

فهرست مطالب

آشنایی با انواع یدک کش ها در خودروبر تهران

یدک کش چیست و به چه وسیله ای یدکش گفته می شود

وسایل و تعمیراتی که برای یدک کشی استفاده می شود

استفاده از یدک کش های حمل کشتی در شرکت ما

خرج یدک کش ها در از اسکله بین شناورهای بندر

استفاده از یدک کش های دریاچه ای و رودخانه ای

فهرست تصاویر

هزینه ی یدک کش 1

هزینه ها ی یدک کش 2

هزینه برای  یدک کش 3

عنوان هزینه یدک کش
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1570
زمان مطالعه 15 دقیقه

 

آشنایی با انواع یدک کش ها در خودروبر تهران

یدک‌کش‌ها بیشتر به موارد زیر تقسیم می‌شوند. یدک‌کش‌های بندری (کشتی‌های خود تخلیه)، یدک‌کش‌های دریایی و یدک‌کش‌های نجات، یدک‌کش‌ها و هل‌کننده‌ها.تیلرهای بندری نسبتاً کوچک هستند و برای لنگر انداختن در بندرهای بسته و سایر مشاغل بندری استفاده می‌شوند.و تیلرهای دریایی معمولاً بزرگ‌تر هستند و برای کاردر اقیانوس باز برای یدک‌کش‌ها، سازه‌های شناور و عملیات نجات طراحی شده‌اند. یدک کش های نجات برای کمک به کشتی ها در دریا و کشیدن آنها به بندر استفاده می شود.تراکتور کشتی ماشین های غیر از خودش را می کشد و گاری آن را هل می دهد. پیش از این، یدک‌کش‌ها کاروان‌های ثامن بار رودخانه را می‌راندند.اما اکنون از گاری‌ها تقریباً منحصراً برای این منظور استفاده می‌شود.یدک‌کش‌های خودروبر تهران اساس ناوگان باری آبراه‌های داخلی شرکت ما را تشکیل می‌دهند.

بر خلاف انواع دیگر یدک‌کش‌ها، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن سرعت نیست.بلکه نیروی رانش یا قدرت است، که در هزینه یدک کش تاثیر دارد.نیرویی که می‌تواند به یک کشتی متحرک وارد کند. علاوه بر این، ویژگی متمایز یدک‌کش‌ها این است که، علی‌رغم اندازه نسبتاً کوچک، نقطه فرود پایینی دارند. مورد دوم به منظور تسهیل حمل و نقل کشتی‌های با طرف بالا ضروری است .(به‌ویژه زمانی که کشتی‌ها با کابل‌های کوتاه به هم متصل می‌شوند).قایق بخاری که قایق های دیگر را یدک می کشد. طناب بکسل samenbar در حال یدک کشی است. کمک های مردمی برای کسی باعث افزایش  سرعت کار می شود.

یدک کش چیست و به چه وسیله ای یدک کش گفته می شود

  1. کشتی هایی که مخصوص یدک کشی کشتی های دیگر طراحی شده اند
  2. هر وسیله نقلیه ای را که وسیله نقلیه دیگری را یدک می کشد باز کنید
  3. طناب بکسل ◆ خودروبر تهران یک یدک کش طولانی را پشت کشتی بخار می کشاند. هزینه یدک کش 1 را نشان می دهد.

ویژگی های کار یدک کش و رانشگر ویژگی های کار یدک کش از تعداد زیادی عملیات پیچیده انجام شده. در طول یدک کش ها و سازه های شناور ناشی می شود. بکسل، به طور کلی، به عنوان حمل و نقل یک کشتی خودکششی بر روی آبی درک می شود .که خودکششی نیست، یاتوانایی حرکت باکشتی خودکششی دیگر را با کمک یک انعطاف یا اتصال دیگر از دست داده است. توانایی کشتی برای بکسل کردن خودش یا اشیاء دیگر تحت شرایط خاص انجام می شود. با اطمینان از تحویل به مقصد در یک دوره زمانی مشخص مشخص می شود. برای این منظور، یدک کش باید دارای قدرت کافی و وسایل یدک کش مربوطه است. و همچنین قابلیت دریانوردی و سایر ویژگی های فنی عملیاتی باشد که شرایط یدک کشی دریانوردی را برآورده کند.

قیمت یدک کش

تعرفه قیمت یدک کش

هزینه یدک کش 1

وسایل ، تعمیراتی  و هزینه یدک کش که استفاده می شود

یدک‌کش‌های قدرتمند و قابل دریا با ذخایر سوخت زیاد، از جمله سیم بکسل‌ها، تعمیرات و انواع دیگر تجهیزات استفاده می کنند.مانند تجهیزات غواصی، برای یدک‌کشی اقیانوس ‌پیما استفاده می‌شوند. بکسل و فرمان این شناورها، واحد پیشران، واحد ارتباطات رادیویی دوربرد برای دریافت پیش‌بینی به موقع آب‌وهوا است.و تعامل واضح یدک‌کش‌های مجاور با یکدیگر (مثلاً در صورت یدک‌کشیدن) و اجسام یدک‌کش شده قابل اعتماد هستند. از آنجایی که یدک کش های مدرن با تناژ بالا بدون خدمه هستند.یدک کش باید ابزاری برای کنترل مکانیسم خود از طریق رادیو داشته باشد.

بنابراین یدک‌کش‌های اقیانوس پیمای شرکت خودروبر تهران در شرکت ثامن بار از رادیو برای کنترل مخزن استفاده میکنند.ژنراتورهای دیزل شرکت ما،چراغ‌های ناوبری، برج‌های «مه»، برج‌های لنگر و شیرهای مخزن استفاده می‌کنند. هنگامی که کشتی های غیر خودکششی اقیانوس پیما و دریایی را یدک می کشند. به ویژه کشتی های خودکششی که سرعت یا کنترل خود را از دست داده اند. اغلب مشاهده می شود که این کشتی ها 60 تا 70 درجه یا بیشتر از مسیر یدک کش منحرف می شوند. در صورت امواج بلند و واژگون شدن کشتی، جریان ممکن است. با جهت نیرو تقریباً در زوایای قائم نسبت به صفحه قطری یدک کش به شدت ارتعاش کند. اگر دومی در موقعیت آهسته موج باشد،لحظات خطرناکی وجود دارد که می تواند منجر به از دست دادن ثبات شود.

استفاده از یدک کش های حمل کشتی در شرکت ما

یکی از یدک‌کش‌های پشت اسکله یدک‌کش، اسکله یدک‌کش، یدک‌کش را از کابل انحراف از کمان یدک‌کش لنگر می‌آورد.یدک‌کش را از کنترل عادی یدک‌کش محروم می‌کند. قطع برق عادی، در لیست نیست، به خودی خود حیاتی، خطرناک است. بله،غرقابی شرکت های بزرگ عرشه، دریاهای عرشه و یدک کش ها، به دلیل تفاوت ها و بی نظمی ها که دارند. در طبل های برجسته توسط یدک کش های قدرتمند با سیم بکسل هایی با طول کافی انجام می شود. بزرگتر در مورد دوم، وینچ از یک وینچ درام استفاده می کند. و یدک کش اقیانوس نیز می تواند با بکسل کردن کشتی به نزدیکترین بندر به کشتی در مضیقه کمک کند. در شرایط طوفانی سیم بکسل از یدک کش با استفاده از کاستور تامین می شود.هزینه ی یدک کش 2 را نشان می دهد.

برای شرکت های دریایی که بین بنادر در همان منطقه دریایی یا بین بنادر در مناطق دریایی مجاور انجام می شود،.یدک کش باید قابلیت دریانوردی عادی و سایر ویژگی های عملیاتی و فنی داشته باشد. که به آن اجازه می دهد در هر آب و هوایی کار کند. قایق‌های یدک‌کش دریایی کوچکی که عملیات یدک‌کشی را در مناطق ساحلی انجام می‌دهند.بسته به در دسترس بودن، باید مجوز حرکت در فاصله مناسب از آن پناهگاه‌ها را دریافت کنند. هزینه یدک کش این قایق ها بسیار مناسب است.قابلیت دریائی چنین یدک کش ها معمولاً به اندازه امواج محدود می شود. یدک کش های حمله دریایی که برای خدمات تخلیه یا بارگیری کشتی های حمل و نقل استفاده میشوند.همچنین در طول حملات بخصوص در دریاهای آزاد استفاده می شوند، بسیار پیچیده هستند. یدک کش سنگین باید قابل مانور باشد .تا در صورت وزش باد وامواج شدید واشباع شدن کشتی پهلوگیری ازتحویل ایمن samenbar به کشتی پهلوگیری اطمینان حاصل شود.

هزینه یدک کشی

هزینه یدک کشی در تهران

هزینه ی یدک کش 2

خروج یدک کش ها در از اسکله بین شناورهای بندر

برای اطمینان از خروج سریع از اسکله یا کشتی هایی که در حال سرویس و مانور بین شناورهای ایستاده هستند.در بندر یدک کش های بندری samenbar  نباید دارای بخش های مستقیم آب و عرشه در قسمت میانی باشند. و عرشه عقب آنها باید به خوبی در نقشه گرد باشد. توصیه می شود که کشتی را به سمت عقب، از جمله قسمت ساخت و ساز، برش دهید. این امکان استفاده از پیچ هایی با قطر بیشتر را فراهم می کند. لازم است فرمانی با مساحت بیشتر انتخاب کنید. و قطر گردش را کاهش دهید. برای تغییر مسیررایگان هنگام حرکت با کشتی بر روی طناب بکسل، قلاب درناحیه قاب میانی کشتی وصل می شود.هزینه برای  یدک کش 3 را نشان می دهد.

هنگام بکسل با تاخیر،ازقطعات جانبی استفاده می شودکه در جلوی کابین و در ناحیه شفت موتور نصب می شوند. در صورت بکسل کردن کشتی به صورت معکوس، یک کمان در DP نزدیک ساقه نصب می شود. برای حمل رایگان طناب ها در امتداد کناری از سنگر به عرشه بعدی، شمشاد ارائه نمی شود. در ارتباط با معکوس‌های مکرر در حین مانور در فرآیند کار، یدک‌کش‌های بندری گاهی با دیزل‌الکتریکی ساخته می‌شوند .و در سال‌های اخیر پروانه‌های پره‌ای روی آن‌ها به‌طور فزاینده‌ای استفاده می‌شود.

هزینه برای یدک کش

هزینه برای وسایل یدک کش

هزینه برای  یدک کش 3

استفاده از یدک کش های دریاچه ای و رودخانه ای در خودروبر تهران

یدک کش های دریاچه ای و رودخانه ای برای مخازن طبیعی و مصنوعی  مناسب هستند.دسته های داخلی باید برای حمل و نقل همزمان چندین لنج و خودروبر تهران و ترکیب آنها مناسب باشند. بسته به شرایط دریانوردی، تعداد ترکیبات بکسل ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، یدک کش باید بتواند یک خط بلند (طول قابل تنظیم) و یک یا دو خط کوتاه را بسکل کند.که در خارج از سازه یدک شده در مقابل جریان به ثامن بار تحویل داده می شود.

هزینه یدک ‌کش‌ های بندری رودخانه، که در حالت فشار، لاگوم یا ترکیبی روی طناب بکسل کار می‌کنند. و به یدک‌کش سه‌گانه یا یدک‌کش و رانشگر نیاز دارند. هنگام جابجایی یک کشتی مدرن بزرگ غیر خودکششی به یدک های دیگه نیاز است.دو یدک کش کوچک یا یک یدک کش یا رانشگر به اندازه کافی قدرتمند مورد نیاز است. تعداد کارهایی که توسط یدک‌کش‌های حمله رودخانه انجام می‌شود .عبارتند از: شکل‌گیری و تغییر شکل سازه‌های یدک کش .حمل شناورهای خودکششی به اسکله‌های بار، اسکله به اسکله، اسکله به محل استقرار و غیره.

انواع یدک کش ها کدامند؟

یدک‌کش‌های بندری (کشتی‌های خود تخلیه)، یدک‌کش‌های دریایی و یدک‌کش‌های نجات، یدک‌کش‌ها و هل‌کننده‌ها.

یدک کش به چه وسیله ای گفته می شود؟

هر وسیله نقلیه ای را که وسیله نقلیه دیگری را یدک می کشد باز کنید.

از چه وسایلی برای یدکشی استفاده می شود؟

جمله سیم بکسل‌ها، تعمیرات و انواع دیگر تجهیزات استفاده می کنند.مانند تجهیزات غواصی، برای یدک‌کشی اقیانوس ‌پیما استفاده می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!