هزینه حمل خودروبر در0@ تهران بسیار با صرفه است!

هزینه حمل خودروبر

هزینه حمل خودروبر در تهران


هزینه حمل خودروبر بیش از 20 سال تجربه در کمک به وسایل نقلیه برای خروج از ازدحام دارد. بنابراین وقتی در مشکل هستید، با خیال راحت تماس بگیرید. شما می توانید خدمات یدک کش سبک، متوسط ​​و سنگین را در 24 ساعت شبانه روز وداشته باشید.و در 7 روز هفته انتخاب کنید تا در سریع ترین زمان ممکن و ایمن تر حرکت کنید.وقتی می گوییم در تمام طول سال به شما خدمت می کنیم، منظورمان این است.تماس با ما سریع ترین، ایمن ترین و کارآمدترین راه است. اجاره خودروبر برای خارج کردن وسیله نقلیه خود از گل و لای و بازگشت به جاده است. واحدهای بکسل و بازیابی چرخشی ما در برابر سخت ترین و سخت ترین چالش ها هستند.

فهرست مطالب

چه کسی می خواهد در گل و لای ماشین ها و کامیون ها گیر کند؟

بکسل سبک وزن در هزینه ی حمل خودروبر چیست؟

مزایای بکسل سبک برای ماشین ها در خودروبری تهران

نقطه ضعف اصلی بکسل سبک و هزینه ی حمل خودروبر

یدک کشی سنگین چه میزان در هزینه ی حمل خودروبر تاثیر دارد؟

مزایای یدک کشی سنگین  در استفاده از خودروبر تهران

استفاده از یدک کش سنگین در جاده های خطرناک

فهرست تصاویر

هزینه ی حمل خودروبر 1

حمل انواع خودروبر 2

شماره حمل خودروبر 3

عنوان هزینه حمل خودروبر
دپارتمان اوج شید
نام نویسنده نسیم بهاران
تعداد کلمات 1588
زمان مطالعه 15 دقیقه

 

چه کسی می خواهد در گل و لای ماشین ها و کامیون ها گیر کند؟

ما همچنین می توانیم بالشتک های هوا را داشته باشیم.تا در طول فرآیند بازیابی برای جلوگیری از آسیب بیشتر به وسیله نقلیه شما ارائه دهیم. کامیون‌های نجات ما با تعمیر و نگهداری هفتگی در شرایط عالی نگهداری می‌شوند. بنابراین می‌توانید روی نجات مطمئنی که بدون دردسر و قیمت رقابتی است حساب کنید.اینکه چقدر می تواند موقع گرفتار شدن چقدر خطرناک باشد را دست کم نگیرید. برای ایمن نگه داشتن شما و وسیله نقلیه شما در خودروبر تهران دسترس است. رانندگان ما به شدت آموزش دیده اند و گواهینامه دریافت کرده اند .و وسایل نقلیه ما به تمام ابزارهای لازم برای بازگرداندن شما به جاده مجهز هستند. همین امروز با ما تماس بگیرید و ما ادامه خواهیم داد.

آیا می دانستید که تریلرها یک بازار 11 میلیارد دلاری در ایالات متحده هستند. وقتی در نظر بگیرید که بسیاری از انواع مختلف وسایل نقلیه خودروبر تهران ممکن است .به یدک کشی نیاز داشته باشند، این منطقی است. فقط خودروهای سواری نیستند ،وانت، نیمه تریلرها و حتی تراکتورهاممکن است از کار افتاده و به تریلر نیاز داشته باشند.برای کسانی که به دنبال استخدام یک شرکت یدک کش هستند، تریلرهای سبک و تریلرهای سنگین دو گزینه رایج هستند. در اینجا، تفاوت های بین این دو سرویس را بررسی خواهیم کرد. برای آشنایی با برخی از مزایا، معایب و موارد استفاده هر رویکرد، ادامه مطلب را بخوانید.

بکسل سبک وزن در هزینه حمل خودروبر چیست؟

بکسل سبک یک سرویس بکسل استاندارد است. که به شرکت های یدک کش اجازه می دهد وسایل نقلیه را جابجا کنند. کاربردهای آن می تواند شامل بکسل کردن یک وسیله نقلیه معیوب به مکان جدیدباشد.خارج کردن خودروهای رها شده یا پارک شده غیرقانونی و پاکسازی جاده پس از تصادف باشد.تریلرهای سبک فقط نیاز به استفاده از تریلرهای معمولی دارند. اینها کامیون هایی هستند که هر روز در جاده ها می بینید .که وسایل نقلیه را از نقطه A به نقطه B می برند. آنها قادر به یدک‌کشیدن اکثر وسایل نقلیه مسافربری از جمله سدان‌های استاندارد، مینی‌ون‌ها و وانت‌ها هستند.آنها می توانند حدود 7000-11000 پوند را بکسل کنند.هزینه ی حمل خودروبر 1را نشان می دهد.

ویژگی تریلرهای سبک قدرتمند و جمع و جور بودن آنهاست. از تقاطع های شلوغ، کوچه های باریک و… به راحتی عبور می کنند. این باعث می شود آنها همه کاره باشند و کاربردهای متعددی در اختیارشان بگذارد.طبقه بندی تریلرهای سبک تعیین می شود. کامیون ها بر اساس رتبه بندی وزن ناخالص خودرو  طبقه بندی می شوند. کامیون های سبک می توانند بین 0 تا 10000 پوند داشته باشند و از کلاس 1 و 2 هستند.

هزینه حمل خودروبر

هزینه امدادخودرو و حمل خودروبر

هزینه حمل خودروبر 1

مزایای بکسل سبک برای ماشین ها در خودروبر تهران

بکسل سبک چندین مزیت دارد:مانور آسان تر از کامیون های سنگین به دلیل ابزارها و تجهیزات کم تر. (اگرچه هنگام کار با افراد حرفه ای اهمیتی ندارد)انرژی کارآمدتر از جایگزین های بزرگتر.استخدام ارزان تر از جایگزین های بزرگتر.امکان عبور از فضاهای تنگ تر یا شلوغ تر.اصولاً تریلرهای سبک برای کسانی است که نیاز به مانور در فضاهای تنگ دارند. با این حال، اگر وسایل نقلیه سنگین تر یا بارهای بزرگتر راحمل می کنید، شما را خیلی دور نمی کند.

یدک کشی سنگین اغلب گزینه بهتری برای کسانی است .که به دنبال جابجایی ماشین آلات سنگین و وسایل نقلیه بزرگ هستند. با این حال، این بدان معنا نیست که بکسل سبک کاربردهای خود را ندارد.هزینه حمل خودروبر اولین مورد استفاده برای بکسل سبک زمانی است که ماشین خراب می شود. اگر شخصی در حال رانندگی باشد و ماشینش از کار بیفتد. ممکن است با یک شرکت یدک کش معتبر تماس بگیرد .و ماشین خود را به خانه خود یا نمایندگی که بتواند آن را تعمیر کند منتقل کند.

نقطه ضعف اصلی بکسل سبک و هزینه حمل خودروبر

ماهیت سبک وزن بکسل سبک نیز راه را برای چندین معایب باز می کند.حمل انواع خودروبر 2 را نشان می دهد.

 • عدم توانایی در یدک کشی هر چیزی بزرگتر از خودروی سواری (تجهیزات ساختمانی، تریلر و غیره)
 • به دلیل اندازه کوچک برای یدک کشی در مسافت های طولانی مناسب نیست
 • استفاده نادرست می تواند به خودروهای بزرگ آسیب برساند
 • دوام تجهیزات کمی کمتر از تریلرهای سنگین است

کامیونی که برای تماس گیرنده ارسال می شود. به دلیل توانایی آن در رانندگی خودرو در مناطق مسکونی و/یا خیابان های باریک، یک کامیون سبک خواهد بود. در برخی موارد ممکن است خودرو پس از تصادف از کار بیفتد. این بدان معناست که یدک کشی پس از برخورد یکی دیگر از موارد استفاده برای وسایل نقلیه بکسل سبک است.کسانی که ممنوعیت پارک یا یدک کشی در مناطق ساخت و ساز دارند. نیز ممکن است ترجیح دهند در خدمات بکسل سبک سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاری روی یک تریلر سنگین در مواقعی که نیازی به آن ندارید اتلاف انرژی و پول است. قبل از انتخاب خدمات یدک کش، درک وضعیت خاص خود بسیار مهم است.

حمل انواع خودروبر

حمل انواع خودروبر در تهران

حمل انواع خودروبر 2

یدک کشی سنگین چه میزان در حمل خودروبری تاثیر دارد؟

همانطور که قبلا ذکر کردیم، تفاوت اصلی بین دسته های تریلر GVWR آنها است. کامیون های سبک می توانند تا 10000 پوند حمل کنند. در حالی که تریلرهای سنگین می توانند بارهای 26000 تا 33000 پوند را حمل کنند. آنها کلاس 7 و 8 برای تریلر هستند.هر باری که برای یدک کشی 10000 تا 26000 بار استفاده می شود یک تریلر متوسط ​​است. این خودروها دسته های 3-6 را تشکیل می دهند. آنها کمی بزرگتر از کامیون های سبک هستند. اما به اندازه کامیون های سنگین سنگین، بزرگ و توانا نیستند.

صرف نظر از این، تریلرهای سنگین دارای ماشین آلات رده بالاتری نسبت به جایگزین های سبک هستند. هزینه حمل خودروبر کامیون های سبک معمولاً با سیستم جرثقیل ساده کار می کنند.در حالی که کامیون های سنگین از بوم 25 تنی و بالابر چرخ 6 تنی استفاده می کنند. آنها از گشتاور و اسب بخار زیادی استفاده می کنند تا مطمئن شوند که می توانند بارهای سنگین را بلند کنند.بکسل های سنگین برای جابجایی کامیون های باری بزرگ، ماشین آلات صنعتی و سایر مواد بسیار سنگین طراحی شده است. آنها به طور قابل توجهی بزرگتر از تراکتورهای سبک استاندارد هستند .تا اطمینان حاصل شود که می توانند محموله بیشتری را حمل کنند.

مزایای یدک کشی سنگین  در استفاده از خودروبر تهران

استفاده از تریلر سنگین مزایای زیادی دارد.شماره حمل خودروبر 3را نشان می دهد.

 • تطبیق پذیری به دلیل GVWR بالا
 • توانایی حمل وزن بیشتر در یک زمان
 • امکان جابجایی چندین وسیله نقلیه به صورت همزمان
 • تنها گزینه برای یدک کشی انواع خاصی از وسایل نقلیه (جرثقیل های صنعتی، تراکتور، کامیون های بزرگ و غیره)
 • بسیار بادوام برای تحمل بارهای بزرگ
 • کمک حرفه ای با مکانیسم های مورد نیاز برای استفاده از تریلر

اگر می خواهید چندین وسیله نقلیه را همزمان جابجا کنید. یا می خواهید وسایل سنگین تری را جابجا کنید، تریلرهای سنگین ضروری هستند.کمبود این بدان معنا نیست که تریلرهای سنگین دارای نقاط ضعفی نیستند. برخی از معایب استفاده از آنها عبارتند از:

 • انتشار بالاتر
 • هزینه های اجاره و عملیات بالاتر (به دلیل سوخت، ماشین آلات و غیره)
 • آهسته تر حرکت کنید
 • بزرگتر از آن است که از برخی (اگرچه نه همه) مناطق مسکونی و شلوغ عبور کنید.

با وجود این معایب، تریلرهای سنگین در بسیاری از شرایط مورد نیاز هستند. با فرض اینکه به نیروی انسانی نیاز دارید که این وسایل نقلیه می توانند فراهم کنند.پولی که برای استخدام وسایل نقلیه خرج می شود هدر نمی رود.یک مورد رایج برای تریلرهای سنگین، حمل وسایل نقلیه بزرگی است که از کار افتاده اند.کامیون های باری،کامیون های زباله،کامیون های کمپرسی وتریلرهای بزرگ می توانند مانند خودروهای شخصی در جاده ها خراب شوند. آنها همچنین ممکن است درگیر حوادثی شوند که باعث توقف کار آنها شود. در این موارد، تریلرهای سنگین برای تحمل وزن مورد نیاز خواهند بود.

شماره حمل خودروبر

شماره حمل خودروبر در تهران

شماره حمل خودروبر 3

استفاده از یدک کش سنگین در جاده های خطرناک

یدک کشی سنگین نیز برای پاکسازی جاده های خطرناک ضروری است. کالاها، از جمله کانتینرهای بزرگ، ممکن است از کامیون بیفتند و به جاده بیفتند. بکسل های سنگین تضمین می کند .که این خطرات به طور موثر از بین رفته و سایر رانندگان ایمن نگه داشته می شوند.یکی دیگر از کاربردهای سنگین تریلر یدک کشی ماشین آلات صنعتی یا کشاورزی است. ماشین‌های صنعتی مانند جرثقیل‌ها و ربات‌های ناوگان نیز مانند تراکتورها ممکن است از کار بیفتند. خدمات یدک کش سنگین خودروبر تهران گاهی اوقات برای انتقال ماشین آلات آسیب دیده به مکان دیگری مورد نیاز است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
به خودروبر نیاز دارید؟ تماس بگیرید!